Photo credit: @lizbsmith11
Photo credit: @lizbsmith11

از سلامت مردان

NFL quarterback الکس اسمیت یک جنگنده است. اولین سابق به طور کلی انتخاب کنید که infamously رنج می برد به شدت پای شکسته هنگامی که او اخراج شد در یک بازی در برابر هوستون تگزاس در ماه نوامبر 2018 است و در بهبود و به دنبال قوی تر از همیشه در اخیر تمرین.

همسرش الیزابت اسمیت مشترک الهام بخش پیام تولد او را در Instagram کامل با یک ویدیو نشان دادن الکس اخیر تمرین. QB منتقل شده فراتر از ناتوانی تمرین برای در حال اجرا آموزش در کامل-سرعت در یک زمین فوتبال است.

“هفته گذشته ما شده ایم با غرق عشق و حمایت و پیام شیرین. ما نمی توانیم با تشکر از شما به اندازه کافی. #project11 بود یک نگاه به آنچه در 18 ماه گذشته بوده است (عمدتا الکس امتناع از تسلیم). من در ترس از خود پشتکار روزمره است. او فقط نگه می دارد در حال قوی تر شدن و حاضر به رها کردن… برای همیشه سپاسگزار💋” او زیر نویس پست.

در این ویدئو اسمیت دیده می شود کار خود را با تصویب رها کردن رفت و آمد و با سرعت دریل بین دو مخروط در حالی که گیج و pigskin با پوشیدن یک بریس کاملا پوشش پای راست خود را. او ساخت برخی از قابل توجه عبور می کند به فرزندان خود را و اجرا می شود از طریق برخی از جیب فرار دریل که در آن تحرک خود را به نظر می رسد فقط در مورد کامل است.

اسمیت سفر به بهبودی بود مستند در یک E60 مستند با عنوان, “پروژه 11” که به عرضه در ESPN در اوایل این ماه.

برنامه مستند اسمیت حرفه ای از دبیرستان استخدام به NFL اما متمرکز نزدیک ترین در پی آسیب دیدگی او و 18-ماه-و-شمارش بازیابی و بازتوانی سفر از جمله برخی از زیبا gnarly نهان عکس او پا آسیب.

اسمیت بازیابی شامل 17 عمل جراحی از جمله جنگ با بعد از عمل جراحی عفونت است که تقریبا پزشکان مجبور به قطع پای او. او را تحمل ساعت های بی شماری از توانبخشی است که او هم در کنار جانبازان جانبازان نظامی.

باید NFL شروع برنامه در این سال اسمیت ممکن است نزدیک تر به آینده را بیش از هر کسی می تواند که تا کنون انتظار می رود. این ستاره ابراز تمایل خود را به بازی دوباره و با راه او را در حال حرکت بر روی زمین, او فقط می تواند آن را انجام دهد.

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی