احمد رشاد هنوز همه بهترین Michael Jordan داستان

در میان 1993 پلی آف NBA در تعقیب یک سوم راست عنوان برای خود شیکاگو بولز, Michael Jordan تصمیم به تحریم رسانه ها. قمار آمده بود تحت نظارت عمومی پس از این گزارش شده بود که او بدهکار بیش از 1.2 میلیون دلار از دست رفته مسابقات گلف—اما به جای صحبت کردن در معروف ترین ورزشکار در این سیاره اجتناب فشار دهید. سپس قبل از اولین بازی NBA Finals او به طور ناگهانی تصمیم گرفت برای رسیدگی به این شایعات به طور غیر منتظره موافقت خود را به شکستن سکوت و صحبت کنید. اما فقط برای یک نفر: NBC احمد رشاد.

رشاد (متولد رابرت “بابی” مور او تغییر نام خود را پس از تشرف به اسلام) یک former Pro کاسه گیرنده گسترده ای برای وایکینگها مینه سوتا و تلویزیون پخش برای NBC اما او بهتر است به عنوان یکی از خوبی های شبکه دیدن در ورزش است. توسط 1993 نهایی او تبدیل به دوستان با اردن—و از او می خواهم در ققنوس پوشش بازی یکی از اردن خواسته او را برای انجام مصاحبه. این شد Rashad کارت تلفن: به عنوان یک حاشیه خبرنگار و مجری NBA Inside Stuff او ساخته شده نام خود را با گرفتن این نوع از دسترسی به هیچ کس دیگری می تواند.

با توجه به دوستی با اردن (و با آن گاو, مربی, Phil Jackson) و کار خود را در تلویزیون او به شدت انتقاد کرد به سال 1990 شیکاگو بولز مانند یک درشکه چهار چرخه. ESPN مستند آخرین رقص, chronicling اردن فصل نهایی در شیکاگو است که الهامی به دلیل عمیق مخزن هرگز قبل دیده می شود فیلم از زمان بسته کردن رختکن و قبل از رسانه های اجتماعی. اما آنچه ما می بینیم برای چند ساعت در روز یکشنبه است که تنها بخش کوچکی از آنچه که احمد زندگی می کردند در دهه نود.

حتی اگر او به ویژه به عنوان سر صحبت کردن و بدنام 1993 مصاحبه نقشی مرکزی در یکی از آخرین روز یکشنبه قسمت رشاد را دیدی که تیم و کسانی که سال ها فراتر از آنچه که از آن ساخته شده به doc. دوستی خود را با مایکل امروز ادامه دارد. و پس از این تاریخ و زمان آخرین رقص کرده و به جای بازی های زندگی به عنوان کشور تنها انتصاب-مشاهده مطالب ورزشی ما که ما می خواسته رشاد به ما کمک می کند کشف افسانه از مایکل. در اینجا او در مورد بازی اردن یک بر یک در حیاط خلوت فیلدینگ MJ-سوالات مرتبط از یک جوان کوبه برایانت و دیدن G. O. A. T. بگویید یک اتاق رویایی Teamers و سالن آینده-از-Famers به آماده شدن برای یک الاغ لگد زدن.

آیا شما شده است به تماشای همراه در یکشنبه شب ؟

من هر هفته. آن را یادآور یک زمان بیش از هر چیز دیگری—زمانی که من وجود دارد آن دوره که در آن خریداران فقط واقعا فرار بیش از همه است. هر جمعه [در NBC] ما تا به حال این بازی از هفته—آن را مانند در حال حاضر که در آن آنها کردم بازی تمام هفته—و بیشتر از آن زمان شیکاگو است. کار من به عنوان یک حاشیه خبرنگار بود برای به دست آوردن بینش و مصاحبه های بعد از بازی که فقط اتفاق افتاده است و به مایکل که به تازگی اتفاق افتاد به یکی از بهترین دوستان من است.

او مجموعه ای از نوار بسیار بالا و زندگی می کردند تا این که بار هر بار تنها. که بخشی جذاب. هیچ کس تا به حال که بزرگ شده است که برای مدت طولانی و تحت سلطه لیگ در این راه است. یک زمان وجود دارد که اگر شما در بالای کسب و کار شما بودند “مایکل جردن از بانکداری” و یا “مایکل جردن از فروشندگان بیمه.” اگر شما بزرگترین, شما, شد مایکل جردن از هر کسب و کار شما در.

امروزه هنگامی که LeBron رفتن در یک بازی حذفی, شما می توانید هاپ در توییتر و دیدن ورزشکاران اظهار نظر. شما لازم نیست که در آن زمان. به عنوان کسی که می دانست ورزشکاران و اردن همسالان و یا معاصران—تا آنجا که او تا به حال آنها را—من کنجکاو هستم چه مکالمه در اطراف او بود.

یکی از چیزهایی که او استفاده می شود برای همیشه می گویند که او با بازی خیلی سخت هر شب تنها به دلیل وجود یک فرصت است که کسی که مخاطب تا به حال هرگز دیده می شود او قبل از بازی—و او که قرار بود به او را نا امید. او با بازی سخت هر شب. او هرگز در زمان شب خاموش. وجود دارد بدون استراحت او برای نهایی یا برش خود را در زمان پایین. او یک پسر که در تور و داشتن یک فروخته شده نشان می دهد بدون توجه به جایی که او رفت. آن را یک بار در عمر چیزی به رفتن به یکی از خریداران بازی. من فکر نمی کنم کسی تا کنون نا امید کرد.

به عنوان کسی که همراه برای تمام سوار چه چیزهایی در مورد MJ که ما را برای اعطا در حال حاضر ؟

مردم واقعا نمی دانستم چقدر سخت آن را برای او بود—نه تنها به عنوان یک بازیکن بلکه به عنوان یک تیم—به گذشته سلتیکز و یا به گذشته پیستون و یا به گذشته لیکرز.

وجود دارد یک چیز جالب که اتفاق افتاده است که من ضروری بود برای این بود که در تیم رویایی [در المپیک 1992]. یک دسته از بچه ها نشسته بودند در یک میز بیلیارد و مایکل و سحر و جادو رو به گفتگو در مورد چه کسی بهترین بود و بازی یک بر یک و تمام چیزهای که استدلال به عقب و جلو. چارلز بارکلی بود در اتاق و او سعی کرد به صحبت کردن و لری پرنده نمی خواهد به او اجازه دهید صحبت کنید چرا که او هرگز برنده مسابقات قهرمانی. پاتریک اوینگ در اتاق بیش از حد و سعی کرد به صحبت کردن. [پرنده] اجازه نمی پاتریک صحبت کنید یا نه.

بنابراین استدلال آمد به مایکل گفتن هر یکی از آن بچه ها که آن را به یک روز جدید: من در اینجا در حال حاضر و اگر شما را ترک نمی زمانی که من نشان می دهد تا در ساختمان خود را دفعه بعد من با لگد زدن الاغ. بنابراین شما می توانید ترک در حال حاضر و یا شما می توانید این الاغ لگد زدن که من به شما زمانی که من آمد در سراسر. [می خندد]

در نهایت در پایان آن—من نشسته بود کنار لری پرنده—او فقط نشسته و می رود “سحر و جادو, من حدس می زنم ما رو به آرام. ما پس از آن و او را در حال حاضر.”

آن را با احترام تمام راه را در اطراف.

شما را دیدم که احترام در آخرین بازی یکشنبه شب قسمت بین مایکل و کوبه در سال 1998 All-Star game. در آن فقط سرد به ببینید که ارز.

آن را واقعا بود. کوبه را بخواهید من یک دسته از چیزهایی که در مورد مایکل هر بار من او را دیدم. او می خواهم با من تماس بگیرید و بپرسید “چه Michael آیا در این مورد ؟ چگونه او آن را انجام دهیم ؟ چگونه در مورد آموزش های خود را? چگونه در مورد این؟” او فقط یکی از آن انواع ، و مایکل قرار داده و او را زیر بال خود مانند یک برادر کوچک. وجود دارد که نوع توجه وجود دارد.

آیا شما فاش کردن مسائل به کوبه?

آره. و پس از آن من می خواهم بگویم که مایکل “هی کوبه از من خواست این و آن دیگر.” او می رود “آره آره. به خوبی و بدون مشکل است.” این فقط یک حالت عادی و دوستانه چیز. یک زمان وجود دارد هنگامی که مایکل بازنشسته شده بود و ما در L. A. رفتن به یک Laker بازی. بعد از بازی ما رفت و برگشت به اتاق و آن را فقط مایکل, Phil Jackson, کوبه و خودم. و کوبه را به چالش کشیده و او را به یک بازی.

فیل جکسون صحبت شد به مایکل در مورد آینده و کمک به لیکرز در عمل و یا چیزی شبیه به آن. و سپس آن را مانند “شما بچه ها می توانید بازی one-on-one.” کوبه بود و نه حمایت. او می خواست به بازی. [می خندد] و آنها رو کمی عقب و جلو و سپس هنگامی که ما ترک ساختمان ما در حال خروج از عرصه و مایکل می رود, “شما می دانید من واقعا احترام است که بچه. واقعا که احترام بچه.”

چه آن را برای کسب مایکل احترام ؟

آن بود که اختصاص داده شده به بیرون رفتن و انجام بهترین شما می توانید برای برنده شدن در هر شب—نه هفته ای یک بار یا دو بار در ماه. آن را هر شب. که نوع از چیزی که واقعا او را تحت تاثیر قرار.

هفته گذشته قسمت واقعا کاوش بررسی رسانه های مایکل مواجه شده است. من می دانم که شما در مواجهه خود و واکنش خود را در NFL حرفه ای به خصوص در سنت لوئیس پس از شما می خواهم خود را تغییر نام به “احمد رشاد”—

[می خندد] وقتی که من هو کردم تمام راه را از تونل بر روی زمینه ؟

آره. بنابراین من کنجکاو هستم اگر شما و مایکل تا به حال هر گونه گفتگو و یا هر حکمت در مورد آنچه آن را مانند به چهره است که نظارت عمومی?

شما متوجه است که شما باید برای استفاده از آن به عنوان الهام بخش است. این یا آن و یا آن را می کشد—یک یا دیگر. آن یا رفتن به شکستن شما و یا آن را می خواهم به شما چیزی را به شما افزایش می یابد. آن را در مورد بهتر بودن بهتر از با استفاده از چیزهایی است که می خواهم به شما را از “من برای رفتن به تمرین فردا. من قصد دارم برای انجام کار اضافی 15 20 دقیقه.” برخی از افراد را زدم و آنها یک زمان سخت گرفتن به بالا. اما زمانی که ذهن شما مناسب است و شما باید یک هدف و شما در حال تلاش برای رسیدن به این هدف هیچ چیز می تواند شما جلوگیری از آن است. همه من می توانید انجام دهید این است که به شما نشان می دهد. اگر شما فکر می کنم من می توانم آن را به شما نشان دهد که من می توانم آن را انجام دهد. فقط مانده اعتماد به نفس. چرا که اگر شما نمی آن را به دور تراشه در شما, و آن را همه چیز را به دور از شما.

من احساس می کردم در این قسمت شما می توانید وزن از بررسی بر روی مایکل. کسی که صحبت کردن در مورد چگونه, هر چند او نیست شکستن هر گونه قوانین با قمار خود او نقض انتظارات مردم.

قمار شایعه بود که فقط. این هیچ ربطی به بازی بسکتبال. و من فکر می کنم آن را به عنوان خارج از کنترل وقتی که مردم شروع به آمدن با شایعاتی از او قمار بود که فقط چیزی که بود…بیش از وجود دارد. آن بود که واقعی نیست. او دوست دارد به قمار است. اما نه در برابر هر قانون. خود را قمار می کنند و او را تمرکز خود را از برنده شدن در بازی و بازی به عنوان سخت به عنوان او می تواند بازی کند.

که اتفاق می افتد به هر کس که می رود تا در قد و قامت: آنها شما را ساخت و سپس آنها شروع به تلاش برای اشک شما را. که در آن نقطه شما واقعا نمی دانید که بسیار در مورد او به عنوان یک فرد. شما فقط می دانستم که او به عنوان یک بازیکن بسکتبال است. و هنگامی که آن را به سر آمد و این زمانی است که او گفت: “نگاه مرد به یک دوربین است. می تواند شما را به یک دوربین ؟ من می خواهم به انجام این مصاحبه در حال حاضر. بیایید این چیزی که راست راست در این لحظه است. و از آن جلوگیری نمی کند او را. او این مصاحبه را انجام داد و او فقط نقل مکان کرد. وجود نداشت گفتگو در مورد آن.

آیا شما به او بگویید که به او عینک آفتابی ؟

آره. [می خندد] من گفت: “انسان ممکن است کمک کند اگر شما آنها را از عینک آفتابی است.” گفت: “هیچ مردی برو جلو.” بنابراین ما فقط جلو رفت. این بود که فقط من و او در اتاق. داستان واقعی در مورد این تمام چیزی است که او به نام من و خواست من به نام دیک Ebersol. من گفتم: “کیر, این یک معامله بسیار بزرگ است اما من می خواهم به مطمئن شوید که ما آن را درست انجام دهد. در اینجا چیزی است که من می خواهم شما را به انجام آن به نظر نمی آید مانند ‘احمد را به بهترین دوست خود و سافتبال سوالات.’ من می خواهم شما را به ارسال سوالات.”

و در پایان مصاحبه گفتم “صبر کنید. مایکل را ترک نمی کند.” من تبدیل به اطراف کرد و گفت: “آیا چیز دیگری وجود دارد که ما نیاز به درخواست او؟” چون من فکر کردن در مورد خرید اینترنتی روز بعد. و آن را مانند “جواب منفی ما همه چیز شما نیاز دارید. همه چیز خوب است.” و سپس روز بعد من تا به حال احتمالا هر ورزشی در جهان مثل—من حدس می زنم وجود دارد مقدار زیادی از حسادت اول از همه — “آه او بیش از حد آسان بر روی او. او باید انجام مصاحبه با او. او باید آن را انجام داده اند با من.” [می خندد]

چگونه به شدت که وزن او ، پس از آن بود که آیا او واقعا اجازه دهید آن را بروید ؟

آره. شما می دانید چرا ؟ چون او گناه. او نبود bullshitting. او دروغ گفتن است. چه چیز دیگری می تواند به شما می گویند ؟ آن را جلوگیری از او را از تلاش برای برنده شدن بیشتر خواهد شد. که مهم ترین چیز است. تمام کسانی که تبلیغات و همه آن چیزهای دیگر بود که ثانویه است. برای اولین بار ؟ برنده مسابقات قهرمانی.

تاپیک اخیر GQ مصاحبه با Tim Grover, مایکل, مربی, و در این عکس شما در پس زمینه. چه شد آن بود و اطراف او را به عنوان او شد آموزش ؟

او را مات کردن شما با چه قوی او بود. او می تواند حلقه آهن—شما می دانید خود را با دست راست, و شما در حال برگزاری آن حلقه ها ؟ او می تواند انجام دهد که گه! [می خندد] که دیوانه قوی است. هرگز او همیشه کم. شما صحبت کردن در مورد یک مرد است که اختصاص داده شده بود—فوق العاده اختصاص داده شده است.

اما پس از آن, به عنوان شما صحبت می کنید او می گوید: “تمام چیزهای که ایجاد اعتماد به نفس من.” اگر شما تا به حال او را دیدم او تمرین به عنوان سخت به عنوان او با بازی در یک بازی است. بنابراین اگر شما فکر می کنید برخی از چیزهایی که شما را دیدم در یک بازی که فقط تا فوق العاده شما باید ببینید چه چیزی او انجام شده بود در عمل است. آن را مانند همان پسر: “من قصد دارم یک صد مایل در ساعت تمام وقت.” و آن چیزی است که به او اعتماد به نفس. چرا که او خیلی سخت در آن است.

مردم فکر می کنم “خوب او فقط نشان داد و او را فقط به طور طبیعی با استعداد است.” او به طور طبیعی با استعداد است. [اما] در بالای آن است که او با این نسخهها کار سخت تر از چیزی که من تا کنون دیده ام هر ورزشکار من تا کنون ملاقات کرد. او تا به حال یک هدف و او خم جهنم در دستیابی به آن است.

تیم Grover همچنین مذاکرات در مورد گلف بخشی از مایکل رژیم آموزش. چگونه شما را توصیف آنچه گلف را برای او ؟

گلف است که فقط در مورد شما. آن را در مورد مرد دیگر شما در حال بازی آن را در مورد شما. پس از آن بود که یک شانس به دور از مردم, از بازی, از همه اعتیاد به مواد مخدره در اطراف بودن مایکل جردن. این محل را به دور بود اما او نیز در تلاش برای به چالش کشیدن بازی گلف است.

او بازی قبل از بازی. من به یاد داشته باشید یک زمان ما رفت و بازی گلف در جایی [قبل از یک بازی] و من انجام شده بود حاشیه گزارش [آن شب]. من آنقدر خسته بود که من به خواب رفت در حاشیه. فکر کردم “چه جهنم می توانید او بود تا بازی وجود دارد زمانی که او فقط به پایان رسید 18 سوراخ؟” او فقط یک نوع متفاوت از انسان است.

آیا شما به او صحبت کرد در مورد این مستند ؟

آره ما در مورد آن صحبت کنید. و بیشتر از هر چیز دیگری ما به یاد داشته باشید. شب گذشته ما به تماشای آن و در برخی از نقطه چیزی در آمد و من گفتم: “آیا شما به یاد داشته باشید ما تا به حال شام شب قبل از آن؟” آن را بیشتر شبیه به دو نفر از دوستان به دنبال بازگشت.

مثلا من به یاد داشته باشید هنگامی که آنها بازی ققنوس. چارلز [Barkley] و محفل ققنوس برنده این شب خاص و من تا به حال به مصاحبه با چارلز در پایان بازی. او گفت: “من به خداوند و خداوند به من گفت که ما در حال رفتن به برنده شدن در این بازی است.” که یک نوع شوخی است.

بنابراین پس از ما در جایی رفت به شام و چارلز به اتاق راه می رفت. این یک اتاق خصوصی در یک رستوران. و مایکل نمی صحبت می کنند به او. هیچ چیز. آنها دوستان, اما آنها نبودند دوستان در طول این. این بود که در کل یک چیز متفاوت است. چارلز در آمد او در تلاش بود به شوخی هیچ کس واقعا چیزی گفت تا او فقط رفت بیرون.

و هنگامی که شما صحبت در مورد کسی مثل چارلز و چارلز می گوید: “او بزرگترین بازیکن من تا کنون دیده ام” شما باید که به حساب. در مسابقات وجود دارد یکی دیگر از ستاره هایی که قرار بود در مایکل استراتوسفر. بنابراین در پایان سری که او می خواست به آن را قرار داده است که هیچ کس در استراتوسفر. هر کس در آن بود آن را مانند “Nah اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد در پایان این.” و او آن را دوست داشت. کاملا عاشق رقابت است.

یک زمان ما بودند و در حیاط بودند و ما فقط messing اطراف بنابراین من در تلاش بود به بازی. آن را فقط دو نفر از ما. من گفتم: “هی بیایید بازی یک بر یک بود.” او شبیه “گه I ain’t بازی شما بر روی یک.” گفتم: “بیا مرد.” او مانند “I ain’t بازی شما.” بنابراین او در زمان به توپ و گلوله و ساخته است. نوبت من بود تا توپ را بگیرد و هر بار که من dribbled آن او آن را گرفت.

او حتی نمی خواهد به من اجازه دریبل. او نگهبان من خیلی تنگ است. من شبیه “گه مرد آن نیست که جدی است؟” [می خندد]:, “بله, آن است. من قصد ندارم به شما اجازه ایجاد یک سبد خرید. ماده در واقع من قصد ندارم به شما اجازه حتی دریبل.” آن را تنها به طول انجامید حدود سه یا چهار دقیقه. من گفتم که: “من ترک. بیایید فوتبال بازی کند.”

است که رقابتی آتش مشکلاتی روبرو در همه زمان ؟

او هنوز هم یکی از رقابتی ترین مردم شما در حال رفتن برای دیدار با. زمانی که ما بازی گلف او هنوز فقط به عنوان رقابتی است. و که فقط او را. که مایکل. او ain’t همیشه رفتن به سهولت. شما همیشه می خواهید برای دریافت بهترین خود را. و آن را سرد.

این مصاحبه ویرایش شده است و فشرده.

در ابتدا در ظاهر GQ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر