داشتن یک کسب و کار موفق در خرده فروشی ، بستگی زیادی به عرضه محصول مناسب ، با قیمت مناسب و در زمان مناسب دارد. بنابراین ، یافتن بهترین منابع برای آن محصولات مهم است. هنگامی که شما می دانید چه محصولات یا خطوط تولیدی را می خواهید بفروشید ، می توانید عمده فروش عمده را پیدا کنید.

شروع مراحل خرید و فروش عمده فروشی
قبل از خرید کالاهای فروشی عمده فروشی برای فروشگاه خود ، به یک رقیب یا فروشگاهی بپیوندید که خط تولیدی مشابه محصولات شما را بفروشد. انتخاب محصول فروشگاه را مرور کنید و مارک های آنها را یادداشت کنید. سعی کنید تعیین کنید که چه کالاهایی به خوبی می فروشند و کدام موارد در سطل ترخیص کالا است. اگر از یک فروشگاه مشابه واقع در جاهای جغرافیایی بسیار دور برای رقیب دیدن کنید ، آن خرده فروش ممکن است مایل باشد منبع کالاهای عمده فروشی آنها را با شما به اشتراک بگذارد. فرشگاه شمیل

خرده فروشان می توانند با جستجو در اینترنت ، پیوستن به گروه های خرید ، استفاده از منابع کتابخانه و حضور در نمایشگاه های تجاری یا بازار خریداران ، محصولات خود را در فروشگاه های خود پیدا کنند.

هنگامی که فروشگاه شما باز است و فعالیت خود را انجام می دهد ، پیدا کردن کالاهای عمده فروشی برای فروش آسان تر خواهد بود زیرا تامین کنندگان به جای اینکه مجبور به جستجوی آنها باشید ، از شما درخواست می کنند. مشتریان همچنین می توانند نقش مهمی در یافتن تأمین کنندگان داشته باشند زیرا می توانند محصولاتی را که دوست دارند در فروشگاه شما مشاهده کنند توصیه کنند. ایجاد رابطه با مشتریان و جستجوی بازخورد آنها برای اطمینان از برآورده کردن نیازهای آنها بسیار مهم است.

تجارت به عنوان یک منبع اطلاعاتی نشان می دهد
نمایشگاه تجاری یکی از بهترین مکان ها برای پیدا کردن عمده فروش است. خرده فروشان با طیف وسیعی از کالاهای ارائه شده می توانند تأمین کننده های بسیاری را در همان بازارها ارائه دهند. بزرگترین نمایشگاه های تجاری سالانه در لاس وگاس و کالیفرنیا برگزار می شود ، اما نمایشگاه های تجاری محلی نیز وجود دارد.

برای یافتن نزدیکترین رویداد ، یک جستجوی آنلاین برای تجارتهای تجاری در صنعت خود انجام دهید. وب سایتهایی مانند شبکه نمایش اخبار تجارت نمایش در لیست های نمایش هایی که در اکثر ایالت ها اتفاق می افتد ، خواهند بود. با این حال ، نمایش های تجاری برای عموم آزاد نیست بنابراین آماده باشید تا اثبات کنید که شما یک تجارت مستقر هستید. یک گواهی فروش مجدد ، شناسنامه مالیاتی ، کارت ویزیت یا فرم دیگری از مجوز یا مجوز کافی است.

تولید کنندگان تولید کننده
برخی از تولید کنندگان محصولات خود را با قیمت عمده فروشی بصورت مستقیم به خرده فروش می فروشند. در صورت انجام این کار ، ممکن است محصولات خود را در مقادیر زیادی یا با حداقل سفارش بالا بفروشند. اگر کالای خاصی را که می خواهید بفروشید ، با سازنده تماس بگیرید و از آنها بخواهید که آیا آنها مستقیماً به نمایندگی ها بفروشند یا خیر. اگر اینگونه نیست ، سؤال کنید که توزیع کنندگان محصولات خود را از طریق چه محصولات خود را به فروش می رسانند تا بدانید که کالاها را از کجا خریداری کنید.

خرید از واردکنندگان
جهانی سازی واردات محصولات را بسیار آسان تر کرده است. خرده فروشان می توانند از واردکنندگان بخرند یا محصولات را مستقیماً از یک شرکت خارجی خریداری کنند. قبل از استفاده از این نوع تهیه کننده ، کارهای خانه خود را انجام دهید. درک همه جنبه های کاردستی ، زمان حمل و نقل ، چرخه چرخه تولید کالا و کلیه هزینه های موجود بسیار مهم است.

توزیع کنندگان به عنوان تهیه کننده
یک توزیع کننده به طور کلی تنوع زیادی از طبقه بندی خاصی از محصولات را به فروش می رساند. آنها همچنین باید سود کسب کنند ، بنابراین ممکن است قیمت آنها کمی بالاتر از قیمت کالای مستقیم از تولید کننده باشد. خرده فروشان می توانند مقادیر کمتری را با حداقل سفارش یا حداقل سفارش خریداری کنند. بعضی از آنها حتی سفارشات بیش از مبلغ مشخصی نیز بصورت رایگان حمل و نقل ارائه می دهند.

عمده فروشان و نقدینگی
در جستجوی محصولات با قیمت های عمده فروشی ، می توانید عمده فروشانی پیدا کنید که فقط یک نوع کالا بلکه کالاهای مختلفی را به فروش نمی رسانند. برخی از فروشندگان عمده فروشی بعنوان انحلال پذیر عمل می کنند و کالاهای بسته بندی شده ، بار کامیون و پالت کالا و حتی کالاهای آسیب دیده را به فروش می رسانند. قبل از خرید کالاهای عمده فروشی از این نوع عرضه کننده کالا ، مطمئن باشید که شرایط ، قیمت و شرایط فروش را کاملاً درک کرده اید.

خرید در حراجی
خرده فروشان می توانند بسیاری از معاملات را در eBay ، بزرگترین سایت حراجی جهان پیدا کنند. فقط طبقه بندی لیست های عمده فروشی را با توجه به نوع فروشگاهی که در اختیار دارید مرور کنید و تن کالا را پیدا خواهید کرد. همه قیمت های محصولات در eBay واقعاً عمده فروشی نیستند ، اما اگر وقت خود را صرف تماشای مزایده ها می کنید و یاد می گیرید که چگونه به طور موثر خرید کنید ، مطمئناً یک Dea را پیدا کرده اید

کتاب زبان اصلی