شما می توانید داده های علوم ملزومات در خانه فقط 14 ساعت

قبل از اینترنت, کسب اطلاعات کافی برای تجزیه و تحلیل شد و به چالش کشیدن. در حال حاضر ما مخالف مشکل: سیل از اطلاعات باعث می شود تلاش برای مرتب سازی از طریق آن تقریبا غیر ممکن است. که در آن داده ها علم می آید.

به عنوان مجموعه داده های در دسترس شرکت های نیاز به اطلاعات تخصصی دانشمندان برای کمک به آنها را مرتب کردن بر اساس از طریق میلیاردها قطعه از اطلاعات است. 2020 همه-در-یک دانشمند داده مگا بسته نرم افزاری است که خود را نقطه ورود به یکی از مهمترین و در مشاغل تقاضا عصر ما گرفتن شما به سرعت با ملزومات در چند ساعت.

با 12 دوره و 14 ساعت از کارشناس آموزش شما خواهید آموخت که همه چیز لازم برای ورود به این رشته از علم داده ها بدون نیاز به مجموعه ای پا به یک کلاس درس واقعی. دوره مقدماتی را پوشش می دهد اصول اولیه از داده ها, تجزیه و تحلیل ترافیک که به بررسی اصول تجزیه و تحلیل تجسم داده ها و اطلاعات علم روش و چگونه آنها نقش مهمی در رانندگی بهتر تصمیم گیری کسب و کار.

از آنجا که شما یادگیری اصول اولیه از مهم ترین برنامه های در داده های علمی: Hadoop, Apache, جرقه, اسکالا, MongoDB, R, Python, تابلو 10 و اکسل. به زودی شما را در درک که چگونه همه این برنامه ها جا به داده های علوم اکوسیستم از جمله چگونه به ارزیابی و استفاده از تجزیه و تحلیل و چگونه به مهار قدرت از داده های بزرگ.

یادگیری ماشین یکی دیگر از مولفه های مهم. یک دوره تمام اختصاص داده شده است به شما آموزش اصول چگونه یادگیری ماشین مربوط به تجزیه و تحلیل داده ها. شما همچنین دریافت آموزش مبانی هوش مصنوعی (AI) و رباتیک اتوماسیون فرآیند (RPA).

این بسته نرم افزاری ارائه شده توسط Certs را فراهم می کند که کارشناس آموزش در سطح است که دانش آموزان می توانند سرعت خود را یاد بگیرند از خود لپ تاپ. هر دوره تدریس توسط رهبر صنعت در این زمینه است.

2020 همه-در-یک دانشمند داده مگا بسته نرم افزاری است که یک فروش در حال حاضر فقط برای $39.99 بیش از 90 ٪ تخفیف قیمت اصلی از همه این دوره های جداگانه.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme