اگر رزمندگان در نهایت برنده شماره 1 انتخاب کنید در NBA پیش نویس قرعه کشی (هر زمان که آن را به پایان می رسد تا در حال برگزار شد) مدیر کل باب مایرز خواهد چهره جذاب تصمیم گیری است.

استفاده از آن را در یکی از این سال به بالا چشم انداز مانند گرجستان Anthony Edwards یا ممفیس مرد بزرگ جیمز وایزمن? و یا استفاده از آن برای به دست آوردن بیشتر توسعه یافته بازیکنی است که می تواند گام به صف شروع و تاثیر فوری?

اگر مایرز و گلدن استیت مقابل دفتر منتخب به تجارت انتخاب کنید, Bleacher Report را Zach باکلی فکر می کند ایده آل و مناسب می تواند منطقه خلیج مادری هارون گوردون.

گوردون رشد در سن خوزه و دبیرستان توپ در نیروگاه اسقف اعظم Mitty قبل از اینکه در نهایت پیش نویس شماره 4 به طور کلی با سحر و جادو اورلاندو در سال 2014.

6-پا-8 رو به جلو را ورزشکاری جهش کردن صفحه نمایش خود را به عنوان بالا پرواز dunks شده اند تنظیم جمعیت در یک دیوانگی از دبستان روز در جنوب خلیج. او تصفیه شده خود را در بازی خود را در طول شش فصل NBA شد و به طور متوسط 14.4 امتیاز 7.6 ریباند و 3.7 کمک قبل از NBA نامحدود تعلیق.

[RUNNIN’ پخش پادکست: گوش دادن به آخرین قسمت]
 

به عنوان Buckley, یادداشت های رزمندگان اول نیاز خواهد بود برای به دست آوردن یک جداگانه بازیکن با Andre Iguodala تجارت استثنا و سپس با استفاده از این بازیکن در این معامله به شماره چین برای حقوق و دستمزد کلاه. اما اگر طلایی دولت می تواند بسته است که بازیکن و شماره 1 به طور کلی انتخاب شدن پشت یک مرد مانند گوردون و اورلاندو دور اول انتخاب کنید — که هنوز هم می افتد در قرعه کشی — می تواند یک پیروزی برای رزمندگان.

[مرتبط: رزمندگان ‘تا به حال بیشتر از سلسله’ از گرما را سه بزرگ, Chris Bosh می گوید]

گوردون دفاعی تطبیق پذیری و عدم نیاز به لمس در حمله نهایی به راحتی اجازه می دهد او را به اسلاید به رزمندگان چرخش است که باید مقدار زیادی از عکس های به حساب میان Steph, کاری, کلی تامپسون اندرو ویگینز و Draymond سبز. به علاوه هنوز قادر به آوردن یک بازیکن جوان با یک سقف به سادگی اجازه می دهد گلدن استیت به پیش نویس بهترین بازیکن در دسترس است و نه نیروی آنها را به زمان بازی.

Jeff Van Gundy گفت: san francisco giants روز سه شنبه که او معتقد است این امر می تواند عاقلانه برای رزمندگان به نظر خرید این تیم قرعه کشی برای انتخاب برنده در حال حاضر بازیکن.

برخی وجود دارد بسیار قابل توجه چشم انداز در سال جاری پیش نویس کلاس بنابراین آن را نمی خواهد تعجب اگر مایرز برگزیدگان به نگه بر روی بالا انتخاب کنید باید توپ راه خود را رفتن. اما تا آنجا که پتانسیل تجارت تراشه های رزمندگان می تواند تجاوز کردن برای شماره 1 انتخاب کنید شما می تواند بدتر از بسیاری از گوردون.

این معامله بدیهی است که شامل چند hypotheticals اما همه ما باید در طول این قرنطینه بار حدس و گمان است.

چرا رزمندگان می تواند تجارت برای سحر و جادو را هارون گوردون با شماره 1 پیش نویس انتخاب در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی