صبر کنید بازی: نیوتن بهترین شرط این است که تمرین صبر

NFL نیست, ضرب و شتم گیری نیوتن درب سمت راست در حال حاضر. پیش نویس است. رایگان آژانس است اما بیش از. Offseason برنامه – از راه دور انجام می شود البته – در حال جریان است.

2015 لیگ با ارزش ترین بازیکن هنوز ثبت نشده است.

او نیز ممکن است آن را نگه دارید که راه.

نیوتن خواهد بود بهترین خدمت نشسته تا زمانی که تقاضا برای یک جانباز کارفرمایی استارت ملاقات تامین – یعنی او را. پذیرش کم پرداخت نقش پشتیبان گیری را محدود می کند شانس خود را در واقع بازی در سال 2020 را کمی برای خود حساب بانکی و احتمالا کمک به او را در خود احتمالی تلاش بازگشت به شهرت.

این احتمالا آنچه که او انجام می دهند و به همین دلیل او نیست امضا در هر نقطه. اگر آن را حس می کند.

Cam Newton was mostly all smiles in the 2015 season, when he was NFL MVP as Carolina's starting QB. (AP Photo/Michael Ainsworth)
Cam Newton بیشتر بود همه لبخند در 2015 فصل زمانی که او NFL MVP به عنوان کارولینای شروع QB. (AP Photo/مایکل Ainsworth)

30 سال ممکن است آنچه که او یک بار بود که در زمان غالب ترین بازیکن در این زمینه است. این بدان معنا نیست که او نمی تواند یک استارت دوباره برنده دوباره یک عامل در لیگ دوباره.

زمانی که سالم نیوتن می تواند احتمالا هنوز هم آن را به ارمغان بیاورد. او محدود به فقط دو بازی در سال 2019 اما در سال 2018 به پایان رسید 67.9 درصد از خود عبور می کند و انداخت 24 touchdowns. آن را به یک راه طولانی را از سال 2015, اما آن را مانند NFL غرق در صالح quarterbacks. او را بهتر از برخی شاید حتی بیشتر.

در حال حاضر بدون تیم به نظر می رسد حاضر به شرط بندی بر روی او. شاید آن را به سلامت. شاید پوشیدن در لاستیک به عنوان او گرفته برخی از ضرب و شتم. شاید این عدم اطمینان از آنچه که او می خواهم به جدول به ارمغان بیاورد. شاید استقلالی است که می تواند همراه با او.

نیوتن یک شخصیت با مهارت های منحصر به فرد. او احتمالا بهترین زمانی که یک حق رای دادن می توانید در اطراف او آن چیزی است که تیم در حال حاضر مایل به انجام است.

هر آنچه در آن است که 32 تیم احساس خوبی به اندازه کافی در مورد خود QB1 که نیوتن امضا نشده است. که شامل تیم های رفتن با rookies های جوان, بچه ها, بچه ها و همه نوع از افراد در میان است. جدید انگلستان است که حتی بانکی در همکار Auburn محصول جارت Stidham که انداخت فقط چهار عبور می کند سال گذشته به عنوان یک تازه کار.

ممکن است کار می کنند. ممکن نیست.

نیوتن نیست تنها سابق استارت را دیدم که سهام خود را پایین کردن این offseason.

Jameis وینستون آغاز شده 70 72 بازی پنج سال گذشته در خلیج تمپا تنها به جایگزین تام بردی. او زخم تا امضای یک سال معامله به عنوان یک پشتیبان در نیواورلئان برای 1.1 میلیون دلار تضمین شده است.

اندی دالتون آغاز شده 133 بازی در گذشته نه فصل در سینسیناتی تنها به جایگزین شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب جو نقب زدن. دالتون زخم امضای یک سال معامله به عنوان یک پشتیبان در دالاس برای 3 میلیون دلار تضمین شده است.

نه می تواند پیدا کردن یک شروع کار است. که بهترین آنها می توانند. نیوتن بازار تفاوت چندانی ندارد اما او یک سابق MVP نه آنها.

نیوتن ساخته شده است $121.4 میلیون در حقوق و دستمزد به تنهایی نه سال گذشته. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در امضا. بنابراین در حالی که 1.1 میلیون دلار (و یا حتی 7 میلیون دلار) است که مقدار زیادی از پول او می تواند تقریبا هر آينه قادر به نشستن و صبر کنید.

اگر یک چیز وجود دارد در مورد فوتبال این است که بازیکنان صدمه به خصوص quarterbacks. آنچه به نظر می رسد مانند یک بازار شلوغ در حال حاضر باز خواهد شد تا بطور قابل توجهی و به سرعت پس از بازی هستند.

که در آن تقاضا برای ثابت جانباز را انتخاب کنید تا. و عرضه محدود خواهد شد … اساسا نیوتن و هیچ کس دیگری.

اگر یک تیم با کیفیت در وسط فصل امیدوار کننده است از جان گذشته برای یک کارفرمایی پس از آن توازن قدرت flips و نیوتن می توانید انتخاب کنید که حق رای دادن. یا همچنان صبر کنید.

امضای قرارداد با یک تیم که می بیند او را به عنوان کمی بیش از بیمه را ندارد بسیاری از حس. اگر استارتر نقش خوب و سالم باقی می ماند و سپس مخفی می بیند هرگز این زمینه است.

بهتر است برای نیوتن به طرح بیمه برای کل لیگ. کسی در حال رفتن به نیاز به یک QB. او سپس باید یک فرصت به او ثابت کند که هنوز هم آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود بازی و رهبری یک تیم است. اگر او می کند که offseason در سال 2021 به نظر می رسد خیلی متفاوت تر از این فروتنی سکوت.

صبر و شکیبایی در این مورد می تواند پرداخت کردن برای او.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر