Ballateros with Jose Maria Olazabal - Seve's final interview: 'In life, there's always a beginning and an end - it is tough when you see that it's coming: the end' - BOB THOMAS SPORTS PHOTOGRAPHY
Ballateros با خوزه ماریا Olazabal – Seve نهایی مصاحبه: “در زندگی همیشه وجود دارد یک آغاز و یک پایان آن دشوار است زمانی که شما ببینید که آن را در آینده: پایان’ – باب توماس ورزشی عکاسی

سورینو Ballesteros گریند. اشک نمی آیند به آرامی اما در یک تورنت در یک ناگهانی ظهور و تجلی عیسی در مورد آنچه در آن به معنی مرگ است.

به تنهایی در این قریب به اتفاق خانه های بالا خلیج سانتاندر وجود دارد بیش از حد زمان برای Ballesteros به تامل مرگ و میر خود. او ادعا می کند او هرگز نمی تواند زندگی می کنند در هر نقطه دیگری, و هنگامی که شما ببینید دیواره های محلی محل باشگاه وانجمن گچ بری با تصویر خود را هنگامی که شما از عبور از tumbledown مزرعه ساختمان که در آن او متولد شد و شما شروع به دیدن خود را نقطه.

اما Pedreña محل او یک بار به عنوان “بهشت من”, harbours بیش از حد خاطرات بسیاری برای راحتی. ضعیف و احساسی شکننده او سرگردان را از طریق اتاق های خانه به تنهایی سه فرزند خود را پس از سمت چپ به زندگی با مادر خود Carmen Ballesteros همسر از 16 سال در رئال مادرید. خود پزشکان توصیه که او نیاز به آرامش و استراحت و شور دریا و هوا به بازیابی از نابسامانی های عمل جراحی مغز. آنها اشاره نمی کند تنهایی.

آن است که در مراحل اولیه در طول این تنها عمده مصاحبه با روزنامه پس از 18 ماه مصیبت شروع شد که حس درماندگی یک ترس اولیه در مورد قادر به حمایت از خانواده اش برای اولین بار خود را آشکار. من خواسته اند در مورد آنچه که او می خواهم برای خاویر او 19 ساله و پسر که ظاهرا قلب خود را تنظیم در تقلید از پدر خود سوء استفاده در گلف حرفه ای. “من می خواهم از Javier است که به یک فرد خوب,” او می گوید: قبل از انحلال در تاب sobs.

از من خواسته به ترک اتاق نشیمن. ایوان Ballesteros برادرزاده که به عنوان مدیر و سرپرست می آید بعد از چند دقیقه به یک درخواست. “او بسیار عاطفی هنگامی که صحبت کردن در مورد خانواده,” او توضیح می دهد. “من می دانم که شما باید برای رفتن از طریق این سوالات اما لطفا سعی کنید به آن را برای او آسان است.”

در حالی که دیگر من باقی می ماند در راهرو نظر اجمالی در یک پرتره از جوان Seve خود را در بیشتر نمادین مطرح کرد: نیروی دریایی-آبی ژاکت مشت گره کرده باز دهن خروش در شادی های خود را باز پیروزی در سنت اندروز 26 سال پیش.

Ballesteros in his navy-blue sweater, reveling in his Open victory at St Andrews 26 years ago - GETTY IMAGES
Ballesteros در نیروی دریایی آبی, ژاکت, reveling در را باز پیروزی در سنت اندروز 26 سال پیش – GETTY IMAGES

Ballesteros آن سخت است نه به نتیجه شد و رافائل نادال از روز خود را غنی رسا اسپانیایی قلب ضربان که شد محبوب در میان مخاطبان بریتانیا به همان اندازه برای او به عنوان خصیصه های ذاتی و استعدادهای او. بی پروا به نقطه بی پروا او در ترکیب قدرت – یک محصول به طور عمده از تجربه خود در برخورد کردن سنگریزه ها از Pedreña ساحل با چوبی-رول باشگاه – با ظالمانه غریزی کوتاه-بازی لمسی.

نادال ادعا کرده است که آخرین نسل از ستاره های ورزشی خود را شامل حال کشور, بزرگترین, اما Ballesteros prefigured همه آنها. دیوید ویلا می تواند نمره هدف برد برای اسپانیا در روز یکشنبه فینال جام جهانی, اما آن را تا به حال تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان El Momento?

این برچسب های داده شده توسط Ballesteros را به خلوتگاه درونی خود را به 15 پا زدن توپ مرغک در سنت اندروز’ 18 و سبز که مهر و موم دوم خود را باز پیروزی و موجب فراموش نشدنی خود را اسلحه-هوا جست و خیز کردن برای شادی. شبح که تعریف لحظه از تابستان سال 1984 نصب شده است در برنز در جلوی درب که او باز کرده است در یک بعد از ظهر داغ به اجازه در نسیم از خارج. مطابق با تو حتی ویژگی های برجسته بر روی بازوی چپ خود را. پژواک از گذشته خود را همه جا هستند; ترحم است که تقریبا دردناک است.

Ballesteros در 53, می خواستم به شدت به بازگشت به صحنه را بزرگترین دستاورد هفته آینده رقابت در چهار سوراخ قهرمانان جام که سلطنتی & باستانی باشگاه گلف مرحله بندی به افتخار بهترین آنها باز برندگان. اما دو هفته پس از جلسه ما را متخصصان توصیه او را در برابر سفر. که دارای شور و شعف پذیرش خواهد بود که حق خود را خواهد آنها استدلال می کنند بیش از حد تخلیه بیش از حد مخل به خود نقاهت.

Seve Ballesteros on the golf course just before his death - HEATHCLIFF O'MALLEY
Seve Ballesteros در زمین گلف درست قبل از مرگ او – HEATHCLIFF اومالی

او می داند که آن را بیش از حد قضاوت عاشقانه حس اشتیاق در کلمات خود را. به عنوان او آن را “یک چیز است و قصد من و یکی دیگر از چیزی است که پزشکان می گویند.” او پرشور در تمایل خود را به می آیند ولی آگاه از احتمال است که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. “من دوست دارم سنت اندروز آنجا که خانه من تا آنجا که Pedreña,” او می گوید. “آن را مانند رفتن به خانه.” سپس Ballesteros امتیاز به یکی از بی حد و حصر بوم از Auld خاکستری به تن کنید.

“شما می بینید سنت اندروز وجود دارد اما بیش از بالای تخت من است حتی یک تصویر بزرگتر از ’84 از زمانی که من پر از سوراخ است که توپ را به نفع خود باز کنید و ضرب و شتم بهترین بازیکن در جهان در آن زمان تام واتسون. وجود دارد بنابراین بسیاری از افرادی که از من حمایت تمام هفته و به من نشان داد که چقدر آنها را دوست داشتم من. برای برنده شدن در این باز یک چیز است اما به پیروزی در سنت اندروز چیزی متفاوت است. این یک قطعه از هنر; منحصر به فرد و منحصر به فرد محل. من واقعا معتقدم باز باید در هر سال وجود دارد.”

منطق خود را مدیون به عشق او احساس از انبوه که به تماشای او گرفتار او اختراع خود را غیر محتمل فرار خود را از تعامل به نظر می رسد او خود را محض رمز و راز.

“من عاشق این مردم. آنها ساخته شده من احساس می کنم مثل من در خانه بود و من پسر خود را. آن را نمی تواند داشته باشد بهتر است درمان آن غیر ممکن است. من هرگز فراموش نخواهم کرد که.” آنها را فراموش کرده اند که او یا. Ballesteros ممکن است از لحاظ جسمی enfeebled اما مکاتبات است که ریخت و به Pedreña پس سرنوشت ساز ساعت در اکتبر 5, 2008 زمانی که او مبتلا به یک تومور مغزی به اندازه دو توپ گلف است عظیم. “خانواده من نمی توانستم باور چگونه بسیاری از پیام های حمایت از ما دریافت کرده است. من خواندن آنها را یکی یکی اما ایوان برادر زاده من را به من نشان داد ، آن باور نکردنی بود.”

جک نیکلاس بود در میان گذراند دعوت Ballesteros به مهمان افتخاری در ماه گذشته یادبود مسابقات در اوهایو. این سفر هم رد شد دلایل پزشکی, اما اگر هر کسی می تواند درک تلخی از باز بخانه آن نیکلاس. بزرگترین بازیکن تمام دوران بود و تشویق در هر نوبت 50 ، 000 نفر در سنت اندروز پنج سال پیش خود را برای نهایی عمده.

تصاویر نیکلاس striding jauntily تا 18 fairway که بعد از ظهر جمعه, گم, برش, اما نوشیدن در تحسین همه در اطراف indelibly محاط در فرهنگ عامه است. وجود دارد تنها یک عینک است که می تواند تحت الشعاع قرار دادن آنها برای اهمیت: که از Ballesteros مشخصه کاهش یافته اما هنوز هم مبارز ایستاده در کنار پل بیش از Swilken سوزاند.

دلخراش است که آن را باید در حال حاضر به تصویب می آیند. Ballesteros به سختی از تخت بیمارستان بود برای اولین بار جذب به مفهوم سنت اندروز باز گشت در ماه ژوئیه گذشته, زمانی که او را تماشا تام واتسون احیای روزهای قدیم در Turnberry. او به ندرت می تواند اعتباری که سابق خود nemesis آمد در یکی سیار هشت-بالا و پایین صفحه از برنده شدن در یک ششم باز سن 59.

“من احساس می کنم بسیار متاسفم که در مورد از دست رفته توپ برای تام. برای من قهرمان که باز تام بود. او همه چیز را به نفع خود اما گلف است که غیر قابل پیش بینی بازی. او منبع الهام بزرگی برای من است. این زمانی بود که من فکر کردم در مورد رفتن به سنت اندروز. او به من به ارمغان آورد که میل و اراده است.

“سنت اندروز شما منحصر به فرد است: جاده سوراخ, جهنم,, پناهگاه, موزه و هتل و مغازه ها در شهر که در آن همه فروش گلف – همه آن را. من می خواهم به صرف زمان با مردم وجود دارد. آنها می خواهند به من, و من می خواهم به آنها را ببینید. این یک قدردانی.”

Balleteros's iconic swing - GETTY IMAGES
Balleteros را یاد نوسان – GETTY IMAGES

Ballesteros بود تاريخيش را در حالت مناسب به کوه سه بعدی شنبه شب هدف قرار دادن تا 70 توپ یک روز در پشت باغ صرف نظر از فیزیوتراپیست توصیه برای درمان بدن خود را با مراقبت. زخم از 22 روز از مراقبت های ویژه پس از یکی دیگر از 50 روز از بهبودی در مادرید بیمارستان لاپاز در حال زنده است. طولانی قطر اسکار از کجا برش برای چهار عملیات ساخته شد اجرا می شود در سراسر پوست سر خود قابل مشاهده از طریق تنک شدن مو.

یک فلج بخشی نیز همچنان ادامه دارد و در سمت چپ او. “من نمی بینم 70 درصد با چشم چپ من. اگر من در این راه” او می گوید: کج کردن سر خود را به چپ “من نمی بینم شما. به طور معمول من باید ببینید شما هیچ ؟ من یک مشکل در دست چپ من – حتی اگر من ضربه توپ, من احساس بسیار خوبی در بیارید. من از دست داده اند لمس حساسیت. این همین کار را با پای چپ. من هنوز کامل نشده است.”

فقط تا چه حد او از کامل روشن می شود توسط wistfulness که با او به نظر می رسد در زندگی پس از سنت اندروز. ثبت اختراع خود را آسیب پذیری و اصرار از پزشکان خود را به سرمایه گذاری فراتر از Pedreña نیست خوشحال نشانه. “کسی چه می داند ؟ آن را مانند بازی قرعه کشی. آن را سخت به بگویید.”

خوشبو آب و هوا حداقل کمک می کند تا برای تسکین او پس از یک زمستان در کاستاریکا ورد آورده است که 50 روز مستقیم از باران. “این بوده است سخت زمستان در اینجا, بنابراین خدا را شکر ما در تابستان. بهبودی من خوب بوده با تشکر از برادران من من برادرزاده و پسر من است. آنها به من انرژی مثبت. خانواده مهم ترین چیز در زندگی است. خانواده و دوستان و یک کار خوب به خصوص در این زمان.”

ناگهان یک توضیح به نظر می رسد برای او حاد نگرانی در مورد خاویر او فرزند ارشد است که در سال اول آموزش به یک وکیل. “اگر او می خواهد به یک گلف باز حرفه ای او را مجبور به حمایت از من, اما آنچه من می خواهم برای او این است که یک جامد آموزش و پرورش است.”

Ballesteros مدعی است که او نه یک مرد مذهبی و نه کسی داده و به مراقبه خود را در مورد ظالمانه کاهش ظرفیت. تنها بار او فکر می کند در مورد زندگی capriciousness در حال هنگامی که او نشسته به تماشای اخبار تلویزیون. “من هر روز دیدن چیزهای باور نکردنی اتفاق می افتد که به مردم و من نمی فهمم چرا.

“من فکر می کنم: چرا این اتفاق می افتد به کسانی که مردم’. من فکر می کنم همان چیزی که با خودم. چرا آن را به من رخ می دهد? چرا که من یک فرد خوب است. اما آن اتفاق می افتد به برخی از افراد و نه به دیگران. چرا من برنده در سنت اندروز از 170 بازیکنان ؟ شاید من خوش شانس بود. این رویکرد من به زندگی: برخی از روز ها خوب و بعضی بد هستند. برخی از افراد خوش شانس هستند و برخی بد بخت هستند.”

Ballesteros معتقد است که او مخلوطی از هر دو و به خصوص زمانی که او به نظر می رسد در شرایط فوق العاده ای که او در آن بیمار گرفته شد. “من در مادرید با ایوان و پسر من میگوئل برای ناهار. پس از آن طرح من برای رفتن و بازدید از نمایشگاه در مونیخ. اما همه ناگهان من احساس نمی خوب من احساس سرگیجه دارم.

“ایوان گفت:” ما باید برای رفتن به اتاق اورژانس به سرعت دلیل این که شما دنبال آن هستید بسیار خوبی است. پس من رفتم و همه من می دانم این است که من صرف 72 روز وجود دارد. چهار عملیات بودند باور نکردنی دشوار است. انتظار نداشتم هر یک از چیزهایی که برای من اتفاق افتاده.

“اما پزشکان گفت: من بسیار قوی از لحاظ جسمی و که من تا به حال مقدار زیادی از هوا را در خون, بنابراین من به خوبی آماده برای عمل جراحی است. در یکی از راه های من حدس می زنم من بسیار خوش شانس بود. بیمارستان و پزشکان در سمت راست وجود دارد. به جای کنار La Paz, آن می تواند در آلمان اتفاق افتاد. ایوان و خودم ما نمی آلمانی صحبت می کنند.”

Ballesteros مبارزات معنی او دیگر مجاز به رانندگی یک ماشین و یا دوچرخه سواری. برای یک مرد که استفاده می شود برای لذت بردن از دوچرخه سواری رقابتی این یک عذاب است. او, اما, انتخاب, پس از یک حادثه در ماه مارس زمانی که خود را در سبد خرید گلف نوسان کردن خاکریزی پرتاب سر او را برای اولین بار بر روی زمین است.

به طور فزاینده ای خود را تنها خروجی برای ورزش گاه به گاه راه رفتن در ساحل. که برخی از نور را تمرین نه سوراخ پیچ-و-putt البته در پشت باغ – شل تعریف شده است که اقدامات 17 هکتار است. او شوخی که او هنوز هم “ضربه خود را همواره یک بیت به سمت چپ” اما که این امر می تواند فقط سمت راست شکل از عکاسی را با توجه به سنت اندروز.

Seve Ballesteros in his house - Seve's final interview: 'In life, there's always a beginning and an end - it is tough when you see that it's coming: the end' - HEATHCLIFF O'MALLEY
Seve Ballesteros در خانه اش – Seve نهایی مصاحبه: “در زندگی همیشه وجود دارد یک آغاز و یک پایان آن دشوار است زمانی که شما ببینید که آن را در آینده: پایان’ – HEATHCLIFF اومالی

او بازی خود را از مخمصه امروز به ندرت می توانید تجزیه و تحلیل و بدون احساس از آنچه از دست داده شده است. اگر چه او به پایان رسید کار خود را با سه باز می شود و دو استاد سبز و کت و مشکلات خود را در کمر باعث وخامت شدید در بازی خود را در دهه نود. فرم خود را محکم کردن خیلی نامنظم آن را یک موضوع طنز.

زمانی که Ballesteros در خود منعکس بهداشت و درمان آفتاب به طور خلاصه بالابر ارواح خود را با او می رسد به طور خودکار برای یک گلف استعاره. “آن را مانند زمانی که شما شروع یک دور شما دیو سه سوراخ وجود دارد اما هنوز 15 بازی را ترک. من اینجا هستم بیشتر یا کمتر در تاریخ 12th ،

“از بازگشت از این عملیات از آنچه که من را بسیار دشوار است. این آسیب است و همه از مغز آن را مانند یک حادثه که در آن من به زمین افتاد.

“شما می دانید همه چیز در زندگی است که همیشه وجود دارد یک آغاز است و همیشه به پایان رسیده است. این قسمت سخت ترین چیز دشوار است زمانی که شما ببینید که آن را در آینده: پایان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی