گزارش: MLB امیدوار به شروع ماه جولای در soonest


برخی از دود به آرامی شروع به ظهور بیش از آنچه MLB در حال برنامه ریزی برای انجام با آن به حالت تعلیق 2020 فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

[ Coronavirus: چگونه ورزش جهان در پاسخ به همه گیر ]

MLB برنامه ای برای ارائه یک طرح برای سال 2020 های نجومی به بازیکنان MLB انجمن در هفته آینده با توجه به گزارش از ورزشی را کن روزنتال و نیویورک پست Joel شرمن.

پای-in-the-sky امید برای بازگشت به عمل گزارش شده است که یک روز افتتاحیه در اوایل ماه ژوئیه با یک بهار دوم آموزش در ماه ژوئن. هر روزنتال سرخپوستان کلیولند گفت: بازیکنان خود را برای آماده اردوگاه برای شروع دوباره در ژوئن 10 و یک روز افتتاحیه در تاریخ 1 ژوئیه.

هر دو گزارش اذعان کرد که MLB نیاز coronavirus وضعیت به شدید بهتر است در طول هفته های آینده برای جولای روز باز می شود امکان پذیر است. همه در همه ، به خصوص در لیگ نیاز ایالات متحده coronavirus تست ظرفیت به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

حتی پس از آن, آن را نمی ممکن است به اندازه کافی.

MLB در حال رفتن به مجبور به قربانی کردن چیزی

به اندازه کافی عجیب روزنتال گزارش می دهد که این ایده از تیم های در حال پخش فصل در شرایط قرنطینه در حالی که در حال حرکت بین استادیوم ها و هتل ها در یک منطقه دیده می شود به عنوان “حداقل گزینه مطلوب” و که در لیگ امیدوار است به بازی به عنوان بسیاری از آن صفحه اصلی شهرستانها به عنوان امکان پذیر است.

که می تواند بسیار خام. متعدد کارشناسان از جمله کاخ سفید coronavirus متخصص دکتر Anthony Fauci را توصیف قرنطینه لیگ به عنوان راه ایده آل برای بازی در میان شرایط بیماری همه گیر. در حالی که این ایده از یک فصل جدا شده دارای اشکالاتی است آن را همراه با جایزه به طور قابل توجهی کاهش شانس ابتلا به این ویروس گسترش به لیگ برتر.

اگر لیگ است و بازی با تیم های در حال حرکت بین شهرستانها که بیشتر به معنی مسافرت هوایی و هتل ها در هر هفته. این به معنی افزایش پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس و افزایش احتمال از دست دادن یک مکان برای بازی در صورتی که دولت مسائل دیگری دقیق اقامت در خانه سفارش دهید.

بنابراین MLB می توانید انتخاب کنید بین یک برنامه به طور بالقوه ناهموار و ناامن فصل با حرکت بین شهرستانها و یا منفور و ناخوشایند گزینه برای بازیکنان با راه اندازی یک قرنطینه لیگ. در هر صورت بازیکنان می تواند به طور بالقوه حاضر به بازی داده فداکاری افزایش COVID-19 خطر و یا در انزوا.

MLB is probably not coming back on July 1. (Photo by Mark Cunningham/MLB Photos via Getty Images)
MLB است که احتمالا در آینده نه در ژوئیه 1. (عکس از علامت کانینگهام/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

MLB نیز نیاز به رفتن به یک مقدار زیادی از coronavirus تست به جلو هر گونه طرح ،

NBA لیگ با اندازه کوچکتر فهرست اسامی و یک فصل بود که نزدیک شدن به پایان آن گزارش برآورد این نیاز 15,000 آزمون برای شروع به بالا و دوباره. MLB تقریبا قطعا نیاز بیشتر است که احتمالا به معنی انتظار تا زمانی که ایالات متحده به جرم دسترسی به تست.

برخی از طرفداران ممکن است heartened با دیدن کره جنوبی KBO در حال حاضر پشت در عمل اما ایالات متحده به یک راه طولانی برای رفتن قبل از کره جنوبی می تواند به عنوان یک مثال از آنچه که می توان در کشور انجام می شود.

وجود دارد خیلی از چپ به شکل و آنقدر که باید اتفاق می افتد قبل از MLB — و NBA و NHL — بازگشت است و حتی از راه دور امکان پذیر است. ما باید منتظر بمانید و ببینید چه MLB فکر می کند آن را می توانید بکشید در ماه های آینده.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر