Giannis Antetokounmpo نزدیک است فوق العاده max تصمیم با دیگران.

کانر Letourneau کردن سان فرانسیسکو کرونیکل:

اما با توجه به لیگ یک منبع رزمندگان شده اند و آماده شدن برای سال به, یک پیشنهاد برای Antetokounmpo.

البته هر تیم می خواهد Antetokounmpo. اما بسیاری از تیم ها – اعتقاد آنها هیچ شانسی برای دستیابی به او را ندارد مشروع تلاش برای به دست آوردن او را.

این جای تعجب نیست که رزمندگان در حال بدست گرفتن این جدی است. آنها رسم به زمین Kevin Durant حتی قبل از برنده شدن خود را تا سال 2015 قهرمانی و نگاه کنید که چگونه است که پرداخت می شود.

اما خیلی تا به حال برای رفتن به سمت راست برای دورنت به آمده – به خصوص 2016 کلاه سنبله مصادف با دورنت رایگان آژانس. شانس هستند به شدت در برابر رعد و برق قابل توجه دوباره با Antetokounmpo.

بدیهی است که کل این بحث می شود مسئله اگر Antetokounmpo نشانه یک فرمت با میلواکی این offseason. اگر او نمی کند دیگران باید حداقل در نظر تجاری خود را سوپراستار قبل از سال 2021 نامحدود رایگان آژانس. آنها می خواهم باور نکردنی ارائه می دهد – بهتر از نظری ارائه معمولا مورد بحث برای رزمندگان (اندرو ویگینز و میدارد).

Wiggins,’ قرارداد نمی ناگهان تبدیل به مثبت-ارزش معامله فقط به خاطر اینکه او را در حالت طلایی. بله رزمندگان 2020 در دور اول انتخاب خواهد شد در پیش نویس و آنها رو به آرامی محافظت اولین طفیلی از تیمبرولوز برای d’angelo راسل. اما کسانی که بر میدارد یک مبلغ جزئي نسبت به آنچه لیکرز فقط برخورد برای آنتونی دیویس و چه کلیپرز فقط برخورد به پل جورج. Antetokounmpo بهتر است و کمتر از هر دو.

حتی اگر او نمی امضای فرمت میلواکی ندارد به تجارت Antetokounmpo در همه. نگه داشتن او را برای فصل آینده را یکی دیگر از فرصت برای برنده مسابقات قهرمانی و تعمیق پیوند خود را به حق رای دادن. دیگران می تواند پول بیشتری نسبت به سایر تیم ها در آژانس رایگان.

اگر از آن می شود که به دور طلایی دولت را به سختی باز حداکثر فضا کلاه در حالی که نگه داشتن دست نخورده درخواست تجدید نظر از فهرست خود را. رزمندگان,’ بهترین شرط این است که تجارت برای Antetokounmpo. دوباره که بعید است.

Antetokounmpo است که ارزش برنامه ریزی برای. رزمندگان نشان داده اند که چشم انداز و صلاحیت برای اجرای برنامه های جسورانه. اگر میلواکی نیست برنده شدن به اندازه کافی Antetokounmpo می تواند پیچ.

اما آیا این برای بیش از آنچه در آن است: یک ginormous longshot طلایی دولت در تلاش است برای ارتقاء به longshot.

گزارش: رزمندگان تهیه شده است برای سال ها به دنبال Giannis Antetokounmpo در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی