کهکشان خود را قفل صفحه نمایش در حال حاضر اجازه می دهد تا شما می دانید وجود دارد بدون سیم کارت نصب شده است اگر آن را از دست رفته بر روی دستگاه خود را, بنابراین واقعا وجود دارد بدون نیاز به مداوم آیکون آن در نوار وضعیت. اگر شما می خواهید برای مخفی کردن مزاحم نماد و همراه با اطلاع رسانی خوب وجود دارد یک برنامه بسیار خوب شما نیاز به چک کردن در حال حاضر.

اعطا شده, شما می توانید چرت زدن “بدون سیم کارت نصب شده” هشدار با کشیدن وری در اطلاع رسانی و هدف قرار دادن دکمه زنگ اما این موقتی است. شما نیاز به نصب برنامه های شخص ثالث برای پنهان کردن هشدار برای خوب — در این مورد به درستی به نام پنهان کردن مداوم اطلاعیه ها. در $2.49 این برنامه به شما اجازه پنهان کردن هر سیستم اطلاع رسانی از جمله دیگر مانند زمان VPN وضعیت و در انتظار به روز رسانی سیستم.

مرحله 1: نصب پنهان کردن مداوم اطلاعیه

برای خرید پنهان کردن مداوم اطلاعیه برنامه سر به فروشگاه بازی و انجام یک جستجو برای نرم افزار مانند شما به طور معمول. و یا شما می توانید به طور مستقیم به برنامه نصب صفحه با استفاده از لینک زیر.

مرحله 2: راه اندازی پنهان کردن مداوم اطلاعیه

پس از خرید پنهان کردن مداوم اطلاعیه, شما اولین نیاز به آن اجازه دسترسی به اطلاعیه قبل از آن می تواند آنها را پنهان. برای انجام این کار برنامه را باز کنید و آمار “من وجود دارد” را فشار دهید به عنوان به زودی به عنوان “اجازه دسترسی به اطلاعیه” سریع بالا میآید.

در حال حاضر آمار “پنهان کردن مداوم اطلاعیه” داخل “اطلاع رسانی دسترسی” صفحه به اعطای مجوز برنامه ضربه بزنید و سپس بر روی “اجازه” در تایید سریع برای نهایی کردن انتخاب.

مرحله 3: مخفی کردن سیم های اطلاع رسانی و آیکون

در حال حاضر باز پنهان کردن مداوم اطلاعیه ها و شیر بر روی + دکمه در گوشه پایین سمت راست را انتخاب کنید و سپس “سیم کارت وارد شده” اطلاع رسانی و سپس ضربه “پنهان” در پنجره. توجه داشته باشید که اطلاع رسانی شده بود در حال حاضر قابل مشاهده قبل از شما آن را ببینید در “انتخاب یک اطلاع رسانی” صفحه. وضعیت خود را بار دیگر نشان خواهد داد که هیچ سیم آیکون و اطلاع رسانی در حال حرکت رو به جلو!

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با Amboy Manalo/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی