وجود دارد خواستار تعویق. وجود دارد گریه می کند در مورد بد اپتیک و کوردلی. گیر-در-خود-راه کلی مدیران بیدارم در مورد روش های جدید فن آوری های جدید جدید چیزی.

بیشتر NFL بود زیر آتش هر دو در داخل و خارج از لیگ, به وب سایت کسب و کار راه NBA بود. این بود که یک بیماری همه گیر. مردم در حال مرگ بودند. اخراج شد تا ستون.

چگونه ما طلایه دار کسی ؟ چگونه ما ثبت نام هر کسی ؟ چگونه می توانید کسب و کار — عمدتا رایگان آژانس و پیش نویس — در به عنوان است ؟ حتی اگر این می تواند انجام شود در یک شیوه ای جدید تام بردی انتخاب بین چند میلیون دلاری ارائه می دهد و یا یک پیش نویس انتخاب جشن خوشبختی خود ممکن است به نظر می رسد از لمس به عنوان بخش مراقبت های ويژه سرریز.

و یا به طوری که آنها گفت.

نگرانی بودند صادقانه و حسن نیت. آنها فقط نابجا.

NFL هرگز گوش و هرگز متوقف (لوکس از نداشتن بازی به بازی می شود). به جای این نوتبوک از طریق آن offseason برنامه با موفقیت های بزرگ در حالی که ارائه مورد نیاز حواس پرتی.

پنجشنبه لیگ آخرین بیت از ارتقاء و نمایشگری — رونمایی از سال 2020 برنامه ریزی خواهد شد که بخشی از یک سه ساعت نخست زمان خاص است.

Fans can get a clearer picture tonight of which defenses Lamar Jackson will torch this season, if only for a few hours. (Photo by Sean M. Haffey/Getty Images)
طرفداران می توانید یک تصویر واضح تر امشب از آن دفاع Lamar جکسون را مشعل در این فصل اگر فقط برای چند ساعت. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

برنامه آزاد است که همیشه پر از شکوفه. هر تیم در حال حاضر می داند که مخالفان خود و اینکه آیا این بازی است که در خانه یا دور. این است که در مورد منظور از مسابقات قرار دادن bye هفته و برخی از رود نخست-زمان بازی-یو پی اس (تا زمانی که برخی از آنها خم).

معمولا طول می کشد حدود 53 ثانیه و به دنبال تیم های مورد علاقه خود را برنامه به حوصله با آن است.

هر آنچه. حتی در زمان های خوب را فراهم می کند یک نگاه اجمالی از سقوط. این روزها آن را فراهم می کند یک ذره از حالت عادی. حقیقت این است که هیچ کس می داند که اگر این بازی برگزار خواهد شد. حتی اگر آنها را طرفداران اجازه داده می شود به تماشای. و اگر چنین است ،

پس از آن وجود دارد سفر جاده ای برنامه ریزی است که این شاخه از تاریخ گرفتن قفل شده است. روشن دومین آخر هفته ماه اکتبر تیم ما این است که بازی در میامی. آن را گرفته اند در اضافه تکان خوردن در این سال با اظهارات جابجایی به لاس وگاس.

هنوز مطمئن شوید که وجود دارد در حال رفتن به بیش از حد بسیاری از جاده سفرهای برنامه ریزی شده در این فصل است.

که خوب است. طرفداران می توانند در مورد آن خواب حداقل — شنبه شب در نوعی قمار جدول یکشنبه در 50-خط محوطه.

NFL است یک بار دیگر اقدام به صورت عادی. آنها به کار گرفته coronavirus بهتر از هر کسی می تواند درخواست.

رایگان ارائه نمایندگی امریکا حواس پرتی فقط به عنوان ویروس شد و همه جانبه. در اواسط ماه مارس در یک زمان که در آن احساس وجود دارد هیچ چیز به بحث در مورد دیگر از شغل زیان مستندات و اپیدمیولوژی نمودار حداقل شما می تواند بحث چگونه بردی را در تمپا یا کارولینای حرکت از طب مکمل و جایگزین و یا اگر دالاس بود به حق رای دادن برچسب Dak.

چهره به چهره جلسات و تسهیلات بازديد نیست حتی مورد نیاز است. آن را تمام کردم مرتب شده اند. حتی Gronk unretired.

پس از آن پیش نویس و معلوم هیچ یک (یا تقریبا هیچ کس) واکنش نشان داد و با تلخی به جو نقب زدن و یا تعقیب جوان احاطه شده توسط خانواده جشن سال از کار سخت و فداکاری به استعداد.

در یک سرگرمی گرسنگی ملت بیشتر گوش از حد نرمال است. بسیاری کشیده شد در توسط کنترل از راه دور دوربین از امریکا جمعی آشپزخانه و اتاق زندگی می کنند (از جمله راجر Goodell زیرزمین و لایحه Belichick سگ).

در طول یک دوره با کمی تشویق این بود شادی بود در تماشای شخص دیگری شادی.

در این روند, لیگ مطرح شده میلیون ها دلار به سازمان های خیریه.

NFL آن را انجام داده است همه با خیال راحت. آن را تعطیل تیم امکانات و اجتناب ناپذیر بازگشایی خواهد شد نیاز به گسترده پروتکل های. پیش نویس برگزار شد از راه دور در مقابل جمعیت در لاس وگاس بلوار. عامل آزاد و پیش نویس چشم انداز سفر لغو شد. حتی offseason برنامه ها هستند که صحنه را از طریق زوم و فیلم های دیگر.

معلوم مقدار زیادی از مربیان و مدیران عامل یاد گرفتم به آن را دوست دارم. کمی کمتر کار مشغول است. کمی بیشتر تمرکز می کنند. زمان بسیار بیشتری را با خانواده است.

از نظر عامل حرفه ای فوتبال حق رای دادن این است ایده آل نیست اما چی است ؟ این مسئول بدون اینکه وحشت زده. این NFL نادیده گرفتن منتقدان داخلی و خارجی. آن Goodell گفتن ناله GMs در خط. هیچ کس به حداقل رساندن ویروس. آن را نمی نیاز به بستن همه چیز را به طور نامحدود ،

هنگامی که برنامه در حال منتشر شده در پنج شنبه, مرحله بعدی آغاز می شود. خواهد اردوگاه آموزشی اتفاق می افتد ؟ خواهد فصل? خواهد شد این بازی ؟

و اگر کالج فوتبال نمی تواند ایفا کند که یکشنبه مسابقه حرکت برای شنبه ؟

هیچ کس نمی داند. برای چند دقیقه یا حتی یک ساعت امشب مهم نیست.

از خواب که وگاس سفر که احتمالا اتفاق نخواهد افتاد. نگاه به جلو به بردی و Buccaneers بازدید از نیواورلئان. دنده تا برای کانزاس سیتی بازدید بالتیمور یا سان فرانسیسکو رفتن به دالاس.

کسانی که برخی خوب اپتیک.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر