میشل Wie غرب در انتظار تولد اولین فرزند او در این تابستان. اما در حال حاضر او همچنین فکر کردن در مورد بازگشت به زمین گلف در مدت کوتاهی پس از.

LPGA ستاره eying 2020 آمریکا زنان باز به عنوان یک امکان برای اولین بار مسابقات بازگشت. این رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن منتقل شده است به Dec. 10-13 در لیگ قهرمانان باشگاه گلف در هوستون با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

مرتبط با: میشل Wie می گوید: تبدیل شدن به یک مادر نمی end او گلف حرفه ای

“لجستیکی آن چشمان من را باز کرد و من مثل این بود, “اوه, مثل, شاید آن می تواند رخ دهد'” Wie غرب ESPN گفت:. “من تصمیم گیری در حال حاضر, اما گوش من قطعا perked تا زمانی که من شنیده ام که ایالات متحده باز در حال رفتن به در ماه دسامبر. ناگهان آن چیزی است که به طور جدی نیاز به بحث گذاشته شود.”

آن بوده است که نزدیک به یک سال پس از Wie و 30 آخرین بازی در یک LPGA رویداد در سال 2019 KPMG PGA. از آن پس او ازدواج رزمندگان طلایی امور خارجه اجرایی Jonnie غرب پیوست و هر دو گلف کانال CBS به عنوان یک گلف تحلیلگر و البته اعلام بارداری. اما دومی 2014 ایالات متحده زنان باز قهرمان به خصوص مشتاق به بازی دوباره.

“انگیزه ای برای آمدن به عقب است و حتی قوی تر چون من با داشتن یک دختر بچه” Wie گفت: در ماه ژانویه است. “من واقعا می خواهم برای دیدن من بازی. من می خواهم او را برای دیدن من بود یک زن قوی. که واقعا برای من مهم است. انگیزه برای آمدن به عقب و بازی است که قطعا وجود دارد.”

مرتبط با: چه خواهد شد LPGA مانند وقتی که می آید به عقب ؟

سازمان دیده بان بیشتر گلف خلاصه ویدئوها

سازمان دیده بان در حال حاضر: گلف خلاصه تصویری.

در ابتدا در ظاهر خلاصه گلف

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی