LOS ANGELES - MARCH 28: Michael Jordan #23 of the Washington Wizards is helped up from the floor by teammate Tyronn Lue #10 and Kobe Bryant #8 of the Los Angeles Lakers during the game at Staples Center on March 28, 2003 in Los Angeles, California. The Lakers won 108-94. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and/or using this Photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. (Photo by Robert Laberge/Getty Images)
لس آنجلس – مارس 28: Michael Jordan #23 از جادوگران واشنگتن کمک کرده است تا از کف توسط هم تیمی Tyronn Lue #10 و کوبه برایانت #8 لس آنجلس لیکرز در طول بازی در مرکز استیپلز در مارس 28, 2003 در لس آنجلس ، لیکرز برنده 108-94. توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس از رابرت Laberge/گتی ایماژ)

با انتشار آخرین رقصهای ESPN docuseries در مایکل جردن نهایی فصل را با شش بار قهرمان شیکاگو بولز, طرفداران در حال یادگیری زیادی در مورد افسانه بسکتبال که آنها ممکن است شناخته شده اند قبل از. اما این مجموعه نیز در خدمت به عنوان یک یادآوری از رابطه ویژه اردن بود با اواخر Kobe Bryant. هر چند آنها به شدت رقابتی آنها اغلب به یکدیگر را به عنوان برادر – و در حالی که اردن اذعان کرد که دوستی خود را ممکن است به عنوان یک شگفتی برای برخی از, آن نباید بعد از دیدن این کلیپ از نهایی خود را matchup در مارس 28, 2003.

اردن در حال بازگشت به NBA به بازی برای واشنگتن ویزاردز چند سال قبل از آن به خوبی شناخته شده است که کار خود را خواهد آمد به نزدیک در پایان فصل است. در بازی نهایی در مرکز استیپلز او قرار داده تا 23 امتیاز بود اما این تیم در خانه لیکرز که راه می رفت با W شکوه جادوگران 108-94. برایانت به ثمر رساند عظیم 55 امتیاز.

اما در پایان سه ماهه سوم آمد و یک لحظه از سبک سری: اردن پا در مقابل برایانت به شارژ و بعد از ref سوت منفجر برایانت گذاشته به او – شوخی پرتاب مشت به اردن باقی مانده بر روی زمین خنده. آن را دقیقا همان نوع از ارز شما می خواهم انتظار از دو برادران و در زمانی که طرفداران دلتنگ برای یکی از بزرگترین دوره در تاریخ NBA آن را باور نکردنی را ببینید. پخش کلیپ همراه با برجسته از این بازی ،

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

کتاب زبان اصلی