چگونه به استفاده از ساخته شده است در ضبط صفحه نمایش در آندروید 11


پس از اضافه کردن و حذف یک صفحه نمایش ضبط ویژگی در آندروید 10 گوگل در نهایت به تصویب رسید نسخه مناسب در آندروید 11. بر خلاف حشره دار و ناقص عملکرد سال گذشته این یکی به نظر می رسد مانند یک محصول نهایی. و بهترین از همه, آن است که دیگر پنهان است.

دانستن گوگل وجود دارد شانس این ویژگی هنوز هم می تواند تغییر کند. اگر این اتفاق می افتد, ما خواهد شد به روز رسانی راهنمای به عنوان لازم است.

و برای کسانی که با استفاده از آندروید طراحی گوشی های هوشمند با پوسته های نصب شده خود را تطبیق ممکن است متفاوت باشد. برای مثال سامسونگ و ال جی اضافه شده این قابلیت در اندروید 10. این روش امر به oem ها در حال اجرا انبار (و یا در نزدیکی-سهام) نسخه های اندروید از قبیل گوگل, پیکسل ها, Sony Xperias و Nokias.

با استفاده از Screen Recorder

ضربه تند وشدید زدن را دو بار از بالای صفحه نمایش خود را به طور کامل گسترش تنظیمات سریع ضربه بزنید ، سپس روی جدید “ضبط صفحه نمایش” کاشی. اگر شما نمی بینیم آن را در صفحه اول کش رفتن به سمت چپ برای دسترسی به صفحات اضافی از پستی.

سریع ظاهر خواهد شد با دو گزینه: “ضبط صدا” و “نشان می دهد لمس بر روی صفحه نمایش.” در زمان نوشتن, صوتی, ضبط, است محدود به, میکروفون, اما با توجه به XDA توانایی به طور مستقیم ضبط داخلی دستگاه های صوتی مانند رسانه های در حال آمدن است در final build آندروید 11. “نمایش لمس بر روی صفحه نمایش” را نشان می دهد یک نقطه سفید در ضبط که در آن انگشت خود را به تعامل با صفحه نمایش.

پس از فعال کردن ویژگی های شما نیاز دارید را انتخاب کنید “شروع می شود.” شمارش معکوس آغاز خواهد شد در نوار وضعیت (به سمت چپ battery indicator). پس از آن به صفر می رسد, تایمر سوئیچ به قرمز و سفید نقطه, نام, یک “رکورد” نماد.

برای متوقف کردن ضبط اعلان باز شود و سایه را انتخاب کنید و “توقف” از صفحه نمایش ضبط و هشدار. شما همچنین می توانید انتخاب “ضبط صفحه نمایش” Quick Settings کاشی برای متوقف کردن ضبط. هنگامی که ضبط متوقف شده است, آن است که ذخیره شده بر اساس “فیلم” پوشه که شما می توانید با استفاده از بومی مرورگر فایل و یا برنامه گالری.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر