Dark mode است که به سادگی یک راه زندگی این روزها. Android چراغ شب تم شارژ سال قبل از اپل در نهایت اضافه شده سیستم گسترده ای تیره حالت پشتیبانی در iOS 13. که عمده ترین برنامه های این روز برخی از تیره پشتیبانی از حالت. اما یکی وجود دارد holdout است که باعث می شود مرور خود را های مختلف رسانه های اجتماعی در تاریکی واقعی درد. Facebook, ما در حال نگاه کردن به شما است.

در حال حاضر همه از Facebook دیگر خواص تیره ویژگی های حالت به برخی از درجه ای از جمله WhatsApp, Instagram, و مسنجر. در حالی که آن را در زمان برخی از کسانی که برنامه های دیگر از دیگران برای اضافه کردن پشتیبانی برای تیره ظاهر Facebook برنامه هنوز به آغوش آن به طور کامل. به عنوان خسته کننده است که می تواند وجود دارد شما می توانید مراحل را امروز به Facebook تیره تر موضوع است.

دستورالعمل برای آیفون

اگر شما یک آی فون, شما لازم نیست که کاملا به عنوان بسیاری از گزینه های برای گرفتن Dark Mode در Facebook به عنوان آندروید خود را گذاشته است. هنوز هم وجود دارد سه روش مختلف شما می توانید استفاده کنید به مرور Facebook یک تجربه راحت تر است. بررسی روش های زیر برای گرفتن Dark Mode بر روی آی فون خود را Facebook app.

روش 1: صبر کنید برای به روز رسانی رسمی

Facebook در حال کار بر روی یک تیره حالت برای آن برنامه بنابراین نمی توان آن را یک مسئله برای همیشه لطفا برای. اما تاریک آن حالت ممکن است در یک تم خاکستری به جای درست یکی سیاه. شما قادر خواهید بود به ضامن قابلیت روشن یا خاموش تحت “Dark Mode” در Facebook تنظیمات برنامه قابل دسترس از طریق سه صف tab در پایین و سپس “تنظیمات و حفظ حریم خصوصی است.”

شما هنوز گیر با تم خاکستری, اما, به عنوان شما قادر خواهید بود برای تغییر وضعیت “سیستم” در تاریکی حالت تنظیمات برای استفاده از آی فون خود را ساخته شده است در تاریکی حالت از ویژگی های.

تصاویر جاستین Meyers/ابزار هک

تاریکی حالت ظاهر در این تصاویر ممکن است چگونه Facebook را نهایی Dark Mode ویژگی برای iOS به پایان می رسد. بسیاری از جنبه های این نگاه می تواند تغییر کند, اما شما می توانید یک ایده بسیار خوبی از آنچه انتظار می رود.

تصاویر جاستین Meyers/ابزار هک

توجه داشته باشید: حالت تیره در حال حاضر موجود نیست در Facebook نرم افزار بتا است.

روش 2: استفاده از Smart برعکس دسترسی به تنظیمات

حتی اگر Facebook ندارد پخته-در حالت سبک و در عین حال شما هنوز هم می توانید برنامه را بررسی کنید بدون خیره کننده خود را در شب. برای انجام این کار فقط با استفاده از همان روش است که ما تا به حال به استفاده از قبل از iOS 13 سیستم گسترده ای تیره حالت به روز رسانی. اپل هنوز هم شامل آن را در تنظیمات بنابراین استفاده از آن است.

گزینه ای به نام Smart برعکس شود و آن را تلاش برای پر کردن شکاف زمانی که تیره حالت در دسترس نیست. شما ببینید هوشمند معکوس معکوس تمام رنگ بر روی صفحه نمایش خود را به جز برای رسانه, تصاویر, و برنامه های خاص عناصر استفاده شده در یک سبک تیره در حال حاضر. که بدان معنی است که Facebook را روشن و پس زمینه سفید فورا تغییر به سیاه و سفید در حالی که حفظ رنگ برای رسانه ها.

با هوشمند برعکس غیر فعال (سمت چپ) و با فعال بودن آن (سمت راست).

این روش این است به دور از کامل ، اپل آیا بهترین خود را برای جلوگیری از رسانه مربوطه و تصاویر از معکوس اما گاهی اوقات چیزهایی که لغزش از طریق ترک. شما می خواهید به استفاده از Facebook رسمی تیره حالت بیش هوشمند برعکس در آینده اما در حال حاضر این روش باید کافی است.

روش 3: استفاده از یک فرار از زندان نیشگون گرفتن و کشیدن

اگر شما پیدا کنید که هوشمند برعکس دقیق نیست به اندازه کافی برای شما و یا شما نمی خواهید به تغییر وضعیت آن را روشن و خاموش در هر زمان شما برای باز کردن و بستن Facebook نرم افزار, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک فرار از زندان نیشگون گرفتن و کشیدن به جای. انتخاب ما است FacebookDarkMode که می آید با بیش از یک دوجین قابل برنامه ریزی تم های خود را تیره حالت مرور کمی شخصی تر.

تصاویر Amboy Manalo/ابزار هک

البته برای استفاده از این روش آی فون خود را نیاز به جیل بریک می شود. که هیچ مسئله تا زمانی که شما مایل به قرار دادن در یک کار کوچک است. فرار از زندان در حال حاضر پشتیبانی از طریق iOS 13.4.1 جدید ترین نسخه عمومی iOS در این زمان. البته jailbreakers خواهد بود سخت در محل کار به کرک در iOS 13.4.5 پس از آن قطره ،

دستورالعمل برای اندروید

اگر شما با تکان دادن دستگاه اندروید شما باید یک زن و شوهر راه های بیشتری برای گیر تاریکی حالت نگاه در Facebook از کاربران آیفون. که با توجه به برنامه ریزی طبیعت آندروید و همچنین شیوع غیر سنتی برنامه های شخص ثالث بر روی پلت فرم. بررسی روش های زیر و ببینید که اگر هر گونه کار برای شما.

روش 1: صبر کنید برای به روز رسانی رسمی

این می تواند صدا کار برکنار شده اما آن را فقط به عنوان واقعی برای آندروید, آن را به عنوان برای iOS. Facebook است که کار بر روی یک بومی تیره حالت برای آن برنامه به طوری که در حال حاضر آن را فقط یک بازی انتظار. در حالی که این تیره حالت در دسترس نیست در هر دو Facebook برای اندروید بتا یا آلفا برخی ترک خورده اند و راه خود را به آن. ما نمی دانم چگونه اما این نشانه خوبی Facebook است که به خوبی در راه خود را در حال توسعه است.

روش 2: Force-فعال کردن حالت تیره (Android 10 و بالاتر)

اگر شما گوشی های هوشمند در حال اجرا آندروید 10 یا بالاتر شما از این قدرت برای فعال کردن یک تم تیره برای تقریبا هر برنامه نه فقط Facebook. جهانی تیره حالت ظاهر ممکن است به یک تشکر ساده از ویژگی های است که معکوس رنگ در صفحه نمایش خود را. آن اعمال نمی کند به همه رنگ, با این حال, آن را به عنوان تلاش می کند به جست و خیز بیش از تصاویر و دیگر رسانه ها به منظور حفظ نگاه درست مثل Smart برعکس می کند در iOS.

در حالی که آن را کامل آنچه شما را تا پایان با یک قابل استفاده تاریک حالت است که اجازه می دهد تا شما به فهرست خود را در Facebook اشتراک بدون نیاز به پوشیدن عینک آفتابی ، حتی بهتر از شما می توانید سوئیچ بین تمام برنامه های خود را در حالی که چسبیده به همان آسان-به-مشاهده تم تیره.

آندروید 10 مخفی dark mode را فعال کنید (سمت چپ) در مقابل غیر فعال (سمت راست).

روش 3: استفاده از Facebook Lite نرم افزار به جای

در حالی که رسمی Facebook برنامه هنوز هم ندارد تیره حالت تنظیم Facebook Lite کند. چرا ؟ ما نمی توانیم بگوییم. همه ما می دانیم که نور با وزن نسخه از معروف برنامه های رسانه های اجتماعی ارائه می دهد بومی Dark Mode — هیچ گزینه های توسعه دهنده و یا هک مورد نیاز است.

همه شما باید انجام دهید برای فعال کردن حالت تیره در Facebook Lite است به شیر همبرگر منو در بالا و سمت راست ضربه بزنید ، سپس به ضامن بعدی به “Dark Mode.” که در آن است. هنگامی که شما انجام, شما فورا خواهید دید خاکستری با مضمون تیره حالت را اثر.

روش 4: چک کردن یک Facebook لفاف بسته بندی

Facebook و Facebook Lite نیست تنها راه برای تجربه Facebook در برنامه-فرم. به جای آن سعی کنید یک لفاف بسته بندی است که در اصل یک شخص ثالث مشتری. مزایای استفاده از لفاف بسته بندی است که این برنامه ها ممکن است پیاده سازی ویژگی های است که برنامه اصلی توسعه نیست. در این مورد از ویژگی های در سوال این است که تیره حالت.

یک شروع خوب خواهد بود فراست فن های مورد علاقه در میان Facebook دهنده علاقه مندان است. شما نمی خواهد پیدا کردن یخ زدگی در, بازی فروشگاه, با این حال. به جای آن شما نیاز به سر به F-معرفی و دانلود نرم افزار وجود دارد. شما همچنین می توانید دانلود APK با لینک زیر که برای نسخه 2.4.4 به طول انجامید فراست نسخه همانطور که از نوشتن این مقاله, اما شما می خواهید برای بررسی F-Droid برای هر به روز رسانی های آینده.

  • F-Droid APK لینک: فراست (رایگان)

هنگامی که شما نصب فراست و ورود به Facebook در آن فعال کردن آن تم تیره آسان است. همه شما باید انجام دهید این است ضربه بزنید تا تنظیمات چرخ دنده در بالا سمت راست و سپس ضربه “ظاهر.” در اینجا شما می توانید شیر “تم” که در آن شما می توانید از را انتخاب کنید و یا “تاریک” یا “AMOLED” شب حالت است.

روش 5: فعال کردن حالت تیره پرچم در کروم

اگر شما شنیده ام از کروم پرچم شما در را برای درمان. پرچم های تجربی ویژگی های کروم را نگه می دارد به خاک سپرده شد دور برای توسعه دهندگان به سرهم بندی کردن با. این ویژگی لزوما کاربر روبرو, اما آنها قابل ملاحظه ای ساده برای دسترسی به هنگامی که شما می دانید چگونه کار می کند. یکی از آنها به ما کمک می کند در اینجا آن را به عنوان نیروهای وب سایت با نور تم برای سوئیچ به حالت.

شروع به سر به chrome://flags را در مرورگر کروم خود و سپس جستجو برای “نیروی تاریک حالت برای مطالب وب سایت” (جستجو فقط در “dark mode” باید جلو این بالا و همچنین). بعدی ضربه بزنید “پیش فرض” و سپس انتخاب گزینه “فعال” را از گزینه های لیست. هنگامی که شما شیر “بازتولید” در پایین و بازگشایی Chrome. در حال حاضر زمانی که شما رفتن به Facebook mobile سایت شما پیدا کنید کل سایت گرفته شده در شب تم.

شما نمی انجام می شود و در عین حال ، شما ممکن است متوجه بریدن سفید در پایین صفحه نمایش. این تناقض است که آسان به تعمیر. فقط شیر عمودی حذف آیکون در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و سپس “تنظیمات.” در حال حاضر فقط شیر “تم” و سپس انتخاب “تاریک است.” کروم را در یک تم تیره که مطابقت خوبی با Facebook mobile تیره حالت نیز هست.

اگر شما نگران در مورد تکیه در Facebook mobile برای همه Facebooking نیازهای ما را درک کنید. یک برنامه کامل را همیشه ترجیح داده شده است. هنوز Facebook mobile اجازه می دهد تا شما را به فعال کردن اطلاعیه با کروم, بنابراین شما نمی خواهد از دست هر گونه به روز رسانی در زمانی که شما به سایت. این ممکن است یک گزینه قابل دوام تر از شما می خواهم فکر می کنم.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک (مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی