آن را ممکن و بالا عامل رایگان NFL offseason هنوز برای ثبت نام.

که غیر معمول است. هیچ اسکات بوروس در NFL, برگزاری برایس هارپر برای ماه قبل از او ، بالا NFL free agents عملا در عجله طلا به بزرگ قرارداد. این تعجب زمانی که آنها در حال unsigned یک هفته پس از رایگان آژانس شروع می شود.

در عین حال از آن شده است نزدیک به دو ماه و Jadeveon Clowney است که هنوز هم یک عامل آزاد است. برای سال ما شنیده ام که چگونه او می خواست 100 میلیون دلار قرارداد و آن را به نظر می رسید او می خواهم در جایی که محدوده.

اما از آن شده است بسیار آرام سابق Houston Texans و سیاتل Seahawks لبه حمله کننده. وجود دارد و ممکن است یک قطعنامه در هر زمان به زودی.

Jadeveon Clowney در هیچ عجله به ثبت نام

علامت برمن از Fox 26 Houston با Clowney شده است که بسیار آرام این offseason.

و اصلی غذای آماده ممکن است که Clowney می تواند در حالی که به نشانه.

“این روند برای من با وزن گزینه های من و در نظر گرفتن زمان من” Clowney گفت برمن. “من در هیچ عجله در حال حاضر.”

برمن گفت Seahawks, Cleveland Browns, Baltimore Ravens تنسی تیتان و فیلادلفیا ایگلز تمام علاقه نشان داد با توجه به یک منبع. Clowney نمی حکومت قصد بازگشت به سیاتل گفت: او عاشق مربیگری کارکنان وجود دارد.

Coronavirus محدودیت احتمالا نیست کمک Clowney پیدا کردن یک تیم جدید است. او microfracture عمل جراحی زانو در اوایل زندگی حرفه ای و در حال آمدن است خاموش هسته جراحی برای فتق ورزشی. Clowney گفت که او به طور کامل بهبود یافتند اما تیم در حال رفتن به یک سرمایه گذاری بزرگ بدون اینکه قادر به او را بررسی کنید خود که ممکن نیست در حال حاضر.

“من نمی دانم اگر مردم به فکر من صدمه زدن به دلیل آنچه که من را از طریق رفت چون از هسته و یا سال های گذشته اما من فقط می خواهم به مردم اجازه می دانم که من آماده” Clowney گفت. “هر کس من ثبت نام با در حال رفتن به دریافت بهترین نسخه از من است.”

Edge defender Jadeveon Clowney (90) is still the top free agent on the market. (AP Photo/Rick Scuteri, File)
لبه مدافع Jadeveon Clowney (90) است که هنوز هم بالا رایگان عامل در بازار است. (AP Photo/ریک Scuteri فایل)

Clowney خواهد بود علاوه بر تاثیر

آن را به طور کلی غیر ممکن است برای یک تیم برای اضافه کردن یک بازیکن مثل Clowney در اواخر بهار یا اوایل تابستان است. هر کس نشانه Clowney خواهد بود با اضافه کردن تاثیر ستاره به دفاع از خود در یک زمان که در آن در دسترس رایگان عوامل عمدتا نقش بازیکنان.

Clowney نشان داد او انتظار می رود به ثبت نام به سرعت زمانی که رایگان آژانس باز مانند بسیاری NFL free agents of قد و قامت خود را. که اتفاق نمی افتد اما او آن را پذیرفته.

“زمانی که آژانس رایگان برای اولین بار باز کرد تا من با آن تغذیه. این عصب wracking” Clowney گفت برمن. “اما آن را به عنوان مجموعه ای در و شما شنیده در مورد مسائل شما فقط کنترل آنچه که شما می توانید کنترل است.”

Clowney می تواند نکته NFC شرق شانس به عقاب اگر او نشانه هایی وجود دارد شاید به Browns فشار آنها باید در نهایت آن را به عقب برگشتی و یا به نوبه خود سامسونگ به علاقه مندی ها برای پیروزی در سوپر باول. هر جا که او می رود انتظارات افزایش خواهد درآمده است.

که خوش شانس تیم فقط ممکن است آشکار نمی شود در حالی که برای.

“این در حال حاضر خود را هنگامی که زمان مناسب است” Clowney گفت.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی