ما کمتر از یک هفته به Dallas Cowboys’ کسب اندی دالتون و همه حق است در پیام جدید veteran کارفرمایی گفت: همه چیز درست ارسال سیگنال مناسب نگه داشتن هر گونه اختلاف در خلیج.

دالتون است که نسخه پشتیبان تهیه. Dak پرسکات است.

این تنها در مورد هوشمند بیمه. یک مرد در حال ساخت خود را یک سال پل به 2021 عامل آزاد کلاس در حالی که دیگر همچنان در خط یک فرمت در دالاس.

دریافت به دانستن این پیام ها از آنجا که آنها را با شور و نشاط شستشو داده و تکرار شده است.

در اینجا چیزی در مورد این همه — فقط یه چیزی تغییر کرده است. کابوی ها می تواند تطهیر آن را به عنوان آنها باید. پرسکات اردوگاه می توانید چشم پوشی از آن را به عنوان آن را باید. و دالتون اردوگاه می توانید حاضر به اذعان آن در مجموع به عنوان آن را قطعا باید. اما این واقعیت باقی می ماند که دالاس اضافه شده چیزی در آن نیست تا به حال بیش از سال گذشته-به علاوه از متلاطم مذاکرات تمدید قرارداد با پرسکات: قادر جانباز کارفرمایی با استعداد که کارکنان جدید می توانید تبدیل شدن به آشنا با بیش از سال آینده.

که نه وجود داشته و پس از تونی Romo قطع شد و در سال 2017, و آن را قطعا کمک کنید در مذاکرات با پرسکات. اشتباه نکنید اگر این رقص با پرسکات میکشد و nastier دالتون را عامل به برخی از درب بسته مکالمات. او یک پارتی, پارتی هاردکور هک. تماس با او چه می خواهد اما دالتون موفق سه نرم افزار کاسه گره و در زمان مرگ Cincinnati Bengals حق رای دادن به پلی آف خود را در پنج سال اول در لیگ. اگر کابوی طرفداران بودند با توجه به Cincinnati, آنها می دانند دالتون بود و در نهایت تضعیف توسط ارزان مالک تیم که اجازه دهید خود را QB را در سطح بالا خط حمله رسیدن آب به فراموشی پس از سال 2016 فصل است.

نظر شما ممکن است که دالتون نیست یک جوان یا بازیکن بهتر از پرسکات — و این کاملا عادلانه است. اما شما همیشه نمی تواند استدلال می کنند که او هیچ چیز گزینه است. واقعیت این است که دالتون است کاملا مخالف است. و این خبر خوبی برای دالاس در هر راه قابل تصور به خصوص که در آن نگرانی که چگونه همه چیز را با پرسکات قرارداد مذاکرات که محور جلو و مالکیت به برخی از بسیار خسته کننده ،

Dak Prescott is looking to top Jared Goff's four-year, $134 million extension. (Photo by Richard Rodriguez/Getty Images)
Dak پرسکات است که به دنبال بالا Jared Goff چهار سال $134 میلیون فرمت. (عکس توسط ریچارد رودریگز/گتی ایماژ)

کابوی ها به دنبال اهرم با Dak پرسکات پس از غارنوردی به حزقیال الیوت

جدی چه کابوی ها’ braintrust انتظار می رود با Dak قرارداد ،

آنها هرگز درگیر دیگر جایگزین جدی پشت سر او اساسا برخورد سلطنتی خیط و پیت کردن از اهرم به پرسکات دست. نه تنها تیم صاحب جری جونز ستایش پرسکات به استراتوسفر در هر نوبت او نبود قرار دادن هر کسی به quarterbacks اتاق است که می تواند دالاس یکی دیگر از گزینه اگر همه چیز بد رفت.

این است که چگونه مدیریت می شود آن را الاغ لگد در میز مذاکره. و شاید حق رای دادن یاد گرفتم که درس زمانی که این بازی همان بازی با حزقیال الیوت تلاش برای بلوف برخی از جعلی اهرم به وضعیت با گرفتن تونی پولارد در دور چهارم 2019 پیش نویس است. الیوت اردوگاه خندید که پمپ جعلی و سپس در زمان دالاس به پاک کننده ها با طولانی holdout که تولید یکی از آخرین باقی مانده عظیم الجثه در حال اجرا به عقب می پردازد.

حدس می زنم که که Zeke وضعیت از نزدیک ؟ آن پرسکات عامل تاد فرانسه. و همه فرانسه نیاز بود برای دیدن دالاس مالکیت برابر یک بار با یک محور بازیکن او را به باور آن می تواند تکرار شود. به خصوص وقتی که بعد از قطعه شطرنج در سوال یک کارفرمایی که می تواند باعث شکستن و یا دهه آینده از حق رای دادن یک واقعیت است که گرایش به مهم است که این تیم صاحب سوپر-مسافرت با قایق تفریحی به اواخر 70s و بیشتر قهرمانی-گرسنگی تا سال.

این است که چگونه یک تیم به پایان می رسد تا در یک وضعیت که در دالاس ارائه می دهد Dak یک قرارداد است که اساسا بهتر از چهار سال $134 میلیون فرمت Jared Goff امضا شده با لس آنجلس قوچ و پرسکات می گوید. همچنین چگونه یک حق رای دادن به پایان می رسد تا در یک fistfight بیش از طول یک معامله با پرسکات اردوگاه اصرار بر چهار سال و کابوی رسم خط در پنج سال از کنترل است.

هنگامی که شما خودتان هیچ استراحتی با یک بازیکن او و نماینده او شما را درمان مانند شما هیچ استراحتی. Zeke آیا آن را برای اولین بار. در حال حاضر آن را پرسکات به نوبه خود.

اندی دالتون آمد تا در اواخر کابوی ها’ رادار

همه که به ما طول می کشد به همین دلیل دالتون حضور باید ماده — و به همین دلیل او را نه فقط دستی شیک پوش بیمه نامه داستان که به ظاهر همه شده است خرید.

اجازه دهید بحث در مورد آنچه دالتون نیست. او نیست و ضعیف-مسلح-مربی-در-انتظار مانند Richard Moore. او نیست برخی سعی می کنید سخت رشدی مرد مانند کوپر راش. و او مطمئن شوید که به عنوان جهنم نیست برخی از پایین پله rookie علاوه بر این مانند مایک سفید.

دالتون است که یک بازیکن در تیم های مختلف را دیدم به عنوان یک پتانسیل گزینه شروع در سال 2020 است. رفتن به سراغ ترکیب بارگیریها ایندیاناپولیس در حال گفتگو در مورد هدف قرار دادن دالتون برای یک تجارت اگر برنامه های خود را به نشانه فیلیپ رودخانه ها از طریق کاهش یافت. شیکاگو خرس بودند ذکراست خود را به معامله برای او تا زمانی که آن را روشن بود Nick Foles می تواند برای بعدی به هیچ چیز. و کمتر از چهار تیم دیگر بودند توزین اجرا در دالتون در چند هفته گذشته از جمله دو به عنوان یک پتانسیل استارت (جدید انگلستان میهن پرستان و Jacksonville Jaguars) و دو نفر دیگر که می خواستند او را به عنوان یک سطح بالا گزینه پشتیبان برای سال 2020 (نیویورک جتز و لوایح بوفالو).

کابوی نیست حتی نصب یک جستجو برای کالیبر بالا پشتیبان و کارفرمایی تا چند هفته پیش. در میان یک نظرسنجی از تیم ها و عوامل که کهنه quarterbacks در دسترس به عنوان رایگان آژانس دالاس هرگز به عنوان یک حق رای دادن مجبور باشید در یک ارزشمند پشتیبان گیری. وجود دارد هیچ خرناس در Jameis وینستون یا Cam Newton. هیچ فراخوانی در مورد Foles. مورد Keenum و مارکوس Mariota? برایان هویر و تعقیب دانیل? هیچ چیز بر روی هر یک از این جبهه ها.

Andy Dalton's run in Cincinnati ended after nine seasons. (AP Photo/Gary Landers)
اندی دالتون اجرا در سینسیناتی به پایان رسید پس از نه فصل است. (AP Photo/Gary Landers)

دو چیز مهم تغییر بین اواخر فوریه و اواخر ماه آوریل است. اول: مشخص شد که Bengals ممکن است قطع دالتون آزاد کردن یک جانباز استارت که تا به حال تجربه عظیم, مشکلات پزشکی و سابقه موفقیت در داخل یک بد حق رای دادن. و نه تنها که او می تواند به زادگاه تخفیف خواهد شد که زمین را در جایی بین 3 میلیون و 7 میلیون دلار برای یک فصل است.

دوم: مشخص شد که پرسکات نبود در هیچ عجله به ثبت نام خود را حق رای دادن برچسب. این بدان معناست که پرسکات نمی تواند در هر تیم در نهایت این offseason — حداقل تا زمانی که او خود را می پذیرد یک سال که او به احتمال زیاد نمی خواهد تا 15 ژوئیه مهلت نگه داشتن فشار در دالاس به فرمت انجام می شود.

بنابراین اگر شما در حال دالاس, چه چیزی شما را در این سناریو ؟ آیا شما رفتن الیوت مسیر دوباره و با میل و رغبت آن را در دندان ؟ و یا آیا شما کسی را با استعداد و با تجربه در این فهرست که می تواند گام و بلافاصله شروع به برقراری ارتباط با کارکنان مربیگری و سر مربی مایک مک کارتی?

پاسخ ساده است. درخواست درس های آموخته شده از آخرین offseason بست افتضاح و آماده خود را برای کوچکترین احتمال که پرسکات نه تنها نشستن از هر offseason برنامه اما که او نیز نمی امضای قرارداد پر سود فرمت است که شما گذاشته. آماده شدن برای سال 2020 به توان تحت tag — بلکه در یک جانباز با استعداد که می تواند صرف در فصل آینده نشان کادر مربیگری آنچه که او هنوز هم ارائه کرده است و چگونه او آماده خود را هر روز.

آماده سازی. برای هر چیزی. برای همه چیز.

آماده شدن برای یک پتانسیل کارفرمایی آسیب است که می تواند همه چیز را تغییر دهید. آماده شدن برای کشیده کردن قرارداد مذاکره است که ممکن است بدتر شود. آماده سازی برای امکان — با این حال کوچک آن ممکن است — که پرسکات دارای یک سقف و ما در حال حاضر آن دیده می شود. و آماده شدن گزینه های هسته ای: که شاید مک کارتی را مانند دالتون و بهتر است که مدیریت را به طور ناگهانی وزن خود را شروع ارزش در به شدت کوچکتر تعهد مالی نسبت به پرسکات در سال 2021 و فراتر از آن.

خواهد شد و هر یک از این سناریو بدترین حالت آشکار ؟ شاید نه. اگر هر چیزی عرشه باقی می ماند به طور کامل انباشته برای پرسکات فرمت این تابستان. این بدان معنا نیست که این کابوی ها نمی تواند اضافه کردن چین و چروک جدید به گفتگو با پرسکات که نمی رفته هست.

این به آن معنا نیست که آنها نمی توانند یاد بگیرند که از 12 ماه گذشته. این به آن معنا نیست که آنها نمی تواند به کشف چیزی جدید در 12 ماه آینده. و این به آن معنا نیست که آنها نمی توانند با فشار چیزی را تغییر دهید — دانستن است که اگر آنها نمی, تنها یکی به سمت چپ برای کابوی ها مقصر خواهد بود همان braintrust که bumbled به این ظروف سرباز یا مسافر در وهله اول.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی