مایکل جردن و Scottie Pippen مشترک nemesis: گاو مدیر کل جری Krause.

اردن و Krause صرف سال jostling برای کنترل گاو و اعتباری برای خود موفقیت خود را. ناراضی با او قرارداد Pippen برخورد با Krause.

هنوز هیچ راه آسان برای بهترین خود را مدیر کل.

بنابراین اردن و Pippen کانال خشم خود را برای Krause نسبت به دیگر بازیکنان.

اکثر infamously در حالی که بازی برای تیم رویایی, اردن و Pippen به شدت دفاع Toni Kukoc در المپیک 1992. شیکاگو تا به حال پیش نویس Kukoc دو سال قبل و Krause صحبت کردن کرواتی چشم انداز.

اردن و Pippen همچنین هدفمند دن Majerle.

در سال 1993 NBA Finals اردن با حمله به خورشید محافظت.

اردن در “آخرین رقص” مستند در ESPN:

من می دانستم که جری Krause عاشق دن Majerle. و فقط به خاطر Krause دوست داشتم او را به اندازه کافی برای من. او فکر می کند او یک بازیکن دفاعی اما خوب خوب است. من قصد دارم به شما نشان می دهد که او نه.

من آن را در طرز فکر من است که اگر من این کار را انجام نمی, سپس, آنها در حال رفتن به در نظر گرفتن او را در همان سطح به عنوان من. و این انگیزه من را برای حمله به.

آیا Krause در واقع مانند دن Majerle? شاید. Krause بود که اغلب با نگاه به آینده. Majerle با استعداد بود راه دو بازیکن.

اما این نیز برای تلفن های موبایل مانند نوع از چیزی که فیل جکسون خواهد بازی کند. یک استاد محرک بود که مسائل خود را با Krause, جکسون می دانستند که چگونه برای رسیدن به اردن و تا به حال هیچ تردیدی در نقاشی Krause به عنوان تبه کار.

همیشه مشتاق به فرم نگه کینه – آیا بیش از چیزی واقعی یا فرضی – اردن را به آتش کشیدند Majerle. اردن برنده سومین قهرمانی و Finals MVP.

دو سال بعد Pippen استفاده Majerle شاید دوباره بازی در Krause قرار علاقه برای خورشید محافظت.

ناراحت تجارت ایران خارج از کنترل خود Pippen خواستار یک تجارت است. در طول سال 1995 همه ستاره آخر هفته در شهر فینیکس یک شایعه پدید آمده Pippen می تواند رسیدگی به خورشید برای Majerle و وسلی فرد است.

جک M سیلوراستاین از NBC Sports شیکاگو:

جلسه مطبوعاتی که جمعه Pippen گفت: بازی برای خورشید خواهد بود “بهشت” با چارلز بارکلی و اضافه میکند: “من می خواهم Scottie در یک دقیقه.”

“من شنیده ام این شایعات مثل همه شما” Pippen گفت: به مطبوعات روز جمعه قبل از بازی همه ستاره. “مردم امروز اینجا بودند گفت Majerle و فرد است. اما من هیچ شواهد قابل توجه است.”

شب بعد در All-Star شنبه Pippen رفت TNT و عملا التماس هر کنفرانس غرب تیم به تجارت برای او.

Majerle گفته بود خیلی ناراحت تجارت شایعه که صاحب خورشید جری News حال شخصا به ارام کردن او را.

Majerle از طریق ریچارد ایوانز از Deseret News:

“آن را فقط به نوع مرا پایین برای کمی چون من می خواستم به تمرکز بر روی All-Star Game و هم سرگرم کننده و تمام سوالات من بود فیلدینگ به طور عمده در مورد تجارت در جریان است. که فقط در زمان دور از تمام All-Star جو برای من است.”

سیلوراستاین:

یک هفته بعد منبع Pippen-Majerle مذاکرات نازل شد.

“من شروع به آن” Pippen گفت: به عنوان گزارش شده توسط Lee Shappell جمهوری در یک ستون در فوریه 19. “من شده است به نوعی گیر با بسیاری از شایعات و حدس و گمان همه سال و من سعی کردم به برخی از سرگرم کننده با آن.”

فقیر دن Majerle.

او که همه غم و اندوه فقط شاید برای اینکه دوست توسط جری Krause.

گاو ستاره Michael Jordan و Scottie Pippen واقعا عذاب دن Majerle در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی