در برخی از نقطه, ورزش خواهد بود. آنها به احتمال زیاد خواهد شد به طور قابل توجهی تغییر توسط خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر اما این شرط بندی خوبی است که آنها را به اصلاح خود و بالا قرار گرفتن ما در فرهنگ عامه غربی.

اما می تواند ما فقط فرض کنیم که هر فن را به بازگشت هست ؟

این تقریبا دو ماه بدون ورزش و مردم باید بخواهند صفحاتی دوباره مرتب زندگی خود را بر این اساس. آنها را توسعه داده اند جدید روال جدید منافع سرگرمی های جدید. پس از این اخراج می تواند ما فقط فرض کنیم که هر فن را مناسب ورزش را به زندگی خود را ؟ می تواند وجود داشته باشد یک انقباض fandom? ورزشی خاص از رکود تشدید واقعی رکود ؟

“طول می کشد تا 30 روز برای شکستن یک عادت شده است اما به طور معمول برای عادات یک فرد می داند که آنها باید تا اما فقط می توانید مدیریت به انجام این کار می گوید:” اندرو, Billings, مدیر اجرایی این برنامه در ورزش های ارتباطی در دانشگاه آلاباما. “وجود دارد به نظر نمی رسد که شواهد زیادی است که طرفداران ورزش احساس می کنید که راه خود را در مورد عادات ورزشی; در عوض, آنها با دیدن ورزش fandom به عنوان مظهر آنچه که جامعه از دست رفته است: یک مشترک خویشاوندی و تعامل است.”

مانند همه اساتید در نقل این داستان Billings با اشاره به این که هر گونه پاسخ نظری و غیرعلمی. وجود دارد بعد از همه سختی یک سابقه برای این وضعیت وجود ندارد مجموعه داده برای طرفداران چگونه واکنش نشان می دهند به یک بیماری همه گیر.

اما این وجود دارد: پس از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی ویران ملت لیگ اصلی بیس بال حضور دوباره به بالاترین رکورد. این مطالعه موردی اما پیچیده است جنگ جهانی اول و 1919 جوراب سیاه رسوایی. از سال 1916 از طریق 1918 حضور تضعیف و از 6.5 میلیون به 3 میلیون نفری که در سال گذشته ضربه سخت به خصوص توسط سنگ زنی پایانی جنگ و همه گیر.

A decent amount of fans may not return to sports after the coronavirus pandemic subsides. And if they do, they'll be changed in ways we can't yet fully comprehend. (Photo by Ronald Martinez/Getty Images)
یک مقدار مناسب و معقول از طرفداران ممکن است بازگشت به ورزش پس از coronavirus همه گیر فروکش. و اگر آنها نمی, آنها را با تغییر در راه ما هنوز نمی تواند به طور کامل درک. (عکس توسط رونالد مارتینز/گتی ایماژ)

توسط فصل آینده حضور در پشت صحنه به 6.5 میلیون نفر است. در سال 1920 حتی به عنوان سیاه و سفید Sox مورد به آرامی unspooled در مطبوعات 9.1 میلیون نفر ثبت از طریق گردان. توسط مردم درک کامل دامنه كه هيچ انحرافى در پرتاب جهان سری یک بیشتر-از-قوی 8.6 میلیون هنوز هم نشان داد در سال 1921.

به همین ترتیب تا پایان COVID-19 همه گیر در هر زمان که ممکن است می تواند در یک چشم انداز مثبت از ورزش مصرف کنید. ورزشی آجیل به عبارت دیگر خواهد شراب خواری یک overcorrection از مصرف باعث بازگشت از چیزی که آنها عادت کرده اند اما تا به حال شده است به طور غیر منتظره ای محروم.

اما آنچه در مورد تمام کسانی که ورزش مصرف کنندگان که نمی superfans?

دانیل Wann یک استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی موری. او همچنین مقام رهبری در روانشناسی ورزشی fandom که ایجاد ورزش تماشاگر شناسایی مقیاس که quantifies شناسایی و با تیم شما ریشه.

Wann معتقد است که مردم در پایان کم از این مقیاس – گاه به گاه و یا حاشیه طرفداران عبارت دیگر – می تواند در حال حرکت. “آنها ممکن است پیدا کردن چیزی دیگری به انجام,” او می گوید. “بنابراین به فرض که تسلیم شده شناسایی طرفداران در حال رفتن به آمده به عقب و حتی خود را در سطح پایین بهره در یک ورزش یا یک تیم, من فکر می کنم که احتمالا معیوب فرض است.”

کسانی که در مورد به رها کردن ورزش خود را عادت ممکن است این را یک رویکرد جدید به آن است. “برای افرادی که به شدت و یا در حد متوسط شناسایی, من انتظار می رود آنها را به بازگشت” Wann می گوید. “این موضوع واقعا آیا آنها دوباره و انجام ورزش به عنوان حد ؟ مسئله این است که چگونه آنها انجام ورزش است. [که] ممکن است نهفته باشد.”

Rewatching بسیاری از بازی ها به عنوان کسانی که در یک نوع از ورزش عقب نشینی مجبور به انجام, و همچنین کسانی که بینندگان استفاده می شود به بازی اتفاق می افتند با سرعت بیشتری با اکثر معافیت و halftimes قلم در re-airings. این بازی ها سریعتر و با وقفه کمتری. این باعث ایجاد یک جدید انتظار.

“طرفداران ورزش در حال تطبیق چگونه آنها در حال مصرف ورزشی” Wann می گوید. “[در زمانی که زنده ورزشی بازگشت] آن را به نظر می رسد متفاوت است. چگونه است که این مصرف برای رفتن به نهفته? من فکر نمی کنم این مقدار اما مردم روانی تجارب ورزشی ممکن است تحت تاثیر و تغییر داده است.”

پس از آن وجود دارد البته حضور قطعه را به همه از این. تا زمانی که یک واکسن پدیدار بسته بندی استادیوم راه ما یک بار به نظر می رسد از این سوال. و حتی زمانی که همه ما واکسینه ما ممکن است جدید compunctions در مورد چگونه محکم ما در حال حاضر به طور فشرده به بزرگ سالن. وجود خواهد داشت دیگر بیماری های همه گیر بعد از همه – آن را به یک غیر قابل اجتناب است.

“چقدر شبیه است به عادی است ؟” می پرسد Stefan Szymanski استاد مدیریت ورزشی در دانشگاه میشیگان. “وقتی که می آید برای حضور در بازی های, من فکر می کنم وجود خواهد داشت و عصر تقسیم کنید. جوان مردم را به بازگشت به استادیوم; افراد مسن تر خواهد بود تمایلی. این به این معنی درآمد آمار از افراد جوان ندارد و همان قدرت هزینه. پخش درآمد باز خواهد گشت اما ورزشگاه درآمد پایین تر خواهد بود به نظر من.”

وجود دارد یک حس است که هر گونه افت در حضور یکی از جمعیتی می تواند جبران افزایش از دیگری است. اما همه از آن می تواند ساخته شده مسئله توسط یک شکوفایی در رتبه بندی و افزایش پوشش.

“حداقل در کوتاه مدت, دروازه, رسید خواهد شد قابل ملاحظه ای پایین تر اما تا حدودی کاهش و افزایش رسانه ها علاقه” بیلینگز می گوید. “بسیاری از مردم کار کرده اند راه خود را به طور پیوسته خود را به DVR و Netflix صف و نمایشنامه نویسی را متوقف تولید برای چند ماه. زندگی ورزشی و حتی بدون طرفداران, به احتمال زیاد خواهد شد به راحتی برنده شدن در این روز بیش از شبکه های پخش قسمت های تکراری و مردم با توجه به چیزی که استفاده می شود به رتبه 22 در Netflix بکشد لیست سازمان دیده بان.”

در سمت تلنگر است که, Billings, اشاره, این است که تمام کسانی که عمده رویدادهای ورزشی است که به تعویق افتاده اند می تواند همه با هم تداخل دارند و یا همزمان در همان زمان سرکوب توجه به همه آنها.

مخاطبان هنوز هم وجود دارد که این بیماری همه گیر کوروناویروس به پایان می رسد و ورزش رزومه. ممکن است کوچکتر حداقل برای مدتی اما گرسنگی بیش از حد. اما که مخاطبان را یافته اند در راه بزرگ و کوچک که تغییر ورزشی کسب و کار در تمام انواع از راه هایی هنوز پیش بینی شده.

لیندر Schaerlaeckens یک یاهو ورزش فوتبال مقاله نویس و ورزشی و مدرس ارتباطات در Marist College. او را دنبال کنید در توییتر @LeanderAlphabet.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی