پر سر و صدا جاده منجر به پیش بینی UFC 249

در مارس 6, UFC برگزار شد یک کنفرانس خبری در لاس وگاس به طور رسمی اعلام سبک عنوان مبارزه بین قهرمان Khabib Nurmagomedov و بالا چلنجر تونی فرگوسن در آوریل 18 در مرکز بارکلیز در بروکلین.

بیش از دو ماه و یک 1000 مایل دور, اصلاح رویداد خواهد شد در نهایت برگزار می شود شنبه در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا. Nurmagomedov خواهد بود هیچ جا یافت می شود به عنوان او می تواند در خانه خود در داغستان روسیه رعایت ماه مبارک رمضان.

در جای خود مقابل فرگوسن در رویداد اصلی خواهد بود سابق World Series of Fighting, سبک وزن, قهرمان جاستین Gaethje که در شش UFC حملات برنده مبارزه از شب چهار بار و عملکرد شب سه بار.

آنها دیدار خواهد کرد به صورت موقت عنوان سبک وزن است که فرگوسن یک بار برگزار می شود پس از ارسال Kevin Lee.

“دو بار موقت بسیار سبک وزن قهرمان” فرگوسن گفت: به یاهو ورزشی. “من از آن است. هیچ کس را تا کنون انجام داده است که قبل از, پس چرا که نه؟”

برای رسیدن به این نقطه, چند, UFC تا به حال برای رفتن تاریک به مدت هفت هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آخرین آن نشان می دهد آمد در 14 مارس در برازیلیا, برزیل در خالی آرنا.

چهار روز پس از برازیلیا, UFC و ایالت نیویورک ورزشی کمیسیون اعلام کرد که به دلیل عظمت COVID-19 نفر در نیویورک نشان می دهد نمی شود در بروکلین. دروازه در مرکز بارکلیز در زمان تعویق در حال حاضر پیشی گرفته 5.5 میلیون دلار.

زمانی که زنده UFC اقدام در نهایت بازده در روز شنبه وجود نخواهد داشت و طرفداران در حضور و غیاب برای آینده قابل پیش بینی.

“من در حال حاضر قرار داده [داشتن طرفداران در ساختمان] خارج از ذهن من و ما در حال برنامه ریزی به هیچ وجه به آینده” UFC رئیس دانا سفید گفت.

سفید نمی خواهد می گویند که آیا UFC برنامه ریزی برای آزمون coronavirus اما چند جنگنده را تایید کرده اند به یاهو ورزشی که در آنها گفته شده توسط پروموتور که آنها و اردوگاه های خود را تست خواهد شد.

UFC events will be staged without any fans in attendance for the foreseeable future, according to Dana White. (Photo by Alexandre Schneider/Zuffa LLC via Getty Images)
UFC حوادث برگزار خواهد شد بدون هیچ گونه طرفداران در حضور و غیاب برای آینده قابل پیش بینی با توجه به دانا سفید. (عکس توسط Alexandre اشنایدر/Zuffa LLC طریق گتی ایماژ)

UFC 249: از نیویورک به کالیفرنیا به فلوریدا

آن را در زمان یک مسیر برای رسیدن به این نقطه برای UFC به مرحله آنچه که ممکن است بزرگترین کارت بر روی کاغذ با یک بلیط به فروش می رسد. داده شده است که شده است وجود دارد هیچ زنده ورزشی برای ماه رتبه های تلویزیون برای مقدمات در ESPN به شمار می رود عظیم و نشانه های اولیه که pay-per-view فروش خواهد بود سریع با وجود افزایش ویروس های ناشی از بیکاری است.

هرگز UFC تا به حال به کار خیلی قاطعانه به حفظ یک نمایش با هم. پس از آن بود قادر به رفتن به بروکلین این نگاه در سالن در سراسر کشور است که ممکن است مایل به آن میزبان و سفید گفت: چندین شهر در حال بهره.

اما هنگامی که آن زمان برای ایجاد یک معامله سفید و UFC حل و فصل قرار دادن UFC 249 در Tachi کاخ در لمور کالیفرنیا در حاکمیت قبیله ای زمین. بودن در زمین های قبیله ای UFC قادر به دور زدن اعتراض از ایالت کالیفرنیا ورزشی کمیسیون که گفته بود این بود تنظیم وقایع در طول بیماری همه گیر.

علاوه بر آن قرار دادن خود در خارج از رسیدن به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که گرفته بود یک رویکرد تهاجمی به تعطیل دولت برای مبارزه با ویروس.

UFC هرگز اعلام کرد که این رویداد خواهد بود در Tachi اما Sherdog جف شروود برای اولین بار گزارش شده و پس از آن نیویورک تایمز تایید آن است. همه سفید گفت: زمانی که او اعلام کرد کارت بود که این امر می تواند “در جایی بر روی زمین است.”

UFC قرار بود به بیش از بسته رفت و آمد مکرر و مرتب کرده بود برای سطح 1 مرکز تروما در دسترس خواهد بود و برای درمان مبارزان. UFC گفت: این امر به طور قابل توجهی گوشت گاو تا آن کادر پزشکی در دست نشان می دهد.

UFC خرید تردمیل برای هر جنگنده اتاق بود و به دنبال خرید فردی سونا می تواند قرار داده در هر اتاق برای کمک به مبارزان در ساخت وزن در حالی که جلوگیری از تماس با افراد دیگر است که می تواند باعث بیشتر گسترش COVID-19.

UFC حیرت زده شد هر چند که سفید دریافت تماس از ESPN رئیس جمهور جیمی Pitaro در 9 آوریل درخواست او را به رفتن را از طریق با این رویداد به عنوان برنامه ریزی شده در Tachi کاخ در مارس 18. Newsom تا به حال هیچ می گویند بیش از آنچه رخ داده است در Tachi اما او به نام دیزنی مدیران و خواسته آنها را به حرکت به جلو. آنها انطباق و Pitaro خواسته سفید در سفید عبارت “ایستادگی کردن.”

UFC ادامه می تواند با نمایش و فروش آن را از طریق آن UFC Fight Pass, اما سفید گفت: ESPN شده است یک شریک بزرگ و او هرگز به طور جدی در نظر گرفته شده است.

در مناطق خارج از ایالات متحده که در آن هیچ ورزشی, کمیسیون, UFC تنظیم تحت هدایت مارک رتنر. بسیار مورد احترام رتنر عضو بین المللی بوکس از مشاهیر چپ کار خود را به عنوان رئیس نوادا ورزشی کمیسیون در سال 2006 برای تبدیل شدن به معاون امور نظارتی برای UFC.

Justin Gaethje will face Tony Ferguson (not pictured) in the main event of UFC 249 on Saturday in Jacksonville, Florida. (AP Photo/Gregory Payan)
جاستین Gaethje خواهد چهره تونی فرگوسن (در تصویر نیست) در مهمترین رویداد UFC 249 روز شنبه در جکسون ویل فلوریدا. (AP Photo/گرگوری Payan)

او را به عنوان عملا ورزشی کمیسیون که UFC رفت و به مناطق بدون کمیسیون و او از رفتن به خدمت همان نقش را برای UFC 249 در Tachi کاخ. اما به دلیل رتنر است 73 سفید و دیگر اعضای UFC نمی خواهد اجازه می دهد او را به حضور در Tachi و او نمی خواهد در دست در جکسون ویل.

حضور خود را در جکسون است که به عنوان مهم هر چند پس از این رویداد خواهد بود به طور کامل تنظیم شده توسط فلوریدا ورزشی کمیسیون. او تایید کرد به یاهو ورزشی که فلوریدا را تعیین سطح داوران و قضات است.

هر چند UFC برنامه ریزی برای تنظیم این رویداد در Tachi آن به عنوان چیزی از یک سرکش یا wildcat رویداد با توجه به آن که قرار بود مستقل از زمین که در آن دولت فدرال و دولت نمی خواهد بود قادر به جلوگیری از آن است.

اما فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis درب باز برای UFC زمانی که او اعلام کرد WWE ضروری خدمات است که می تواند باز باقی می ماند در طول خاموش کردن سفارش. دولت بازگشایی در حال حاضر و DeSantis و شهردار جکسون هر تایید این رویداد و دو است که به دنبال آن در 13 مه و مه 16.

UFC کارکنان مشاغل و نه خط

علاوه بر این هیچ کس مجبور به کار نشان می دهد و یا مبارزه در کارت اگر آنها احساس می شود. برندان فیتزجرالد که play-by-play برای این رویداد در برازیلیا را در جکسون ویل.

“به ما گفته شد که آن داوطلبانه است و اگر ما تصمیم به کار به هر دلیلی شغل ما نمی خواهد در خط,” او گفت:.

فیتزجرالد گفت: آن را سخت تر برای او انجام می دهند نشان می دهد در برازیلیا داده شده است که آن را در طول زمان شروع این بیماری همه گیر در نیمکره غربی و وجود ندارد به عنوان اطلاعات زیادی در دسترس به عنوان در حال حاضر وجود دارد.

پرواز خود را به برزیل رفت لاس وگاس به نیویورک و سپس به برزیل. هنگامی که او به نیویورک او آموخته است که NBA شد رفتن به حالت تعلیق در بازی.

“من فرود آمد به یک جهان متفاوت نسبت به من چپ” فیتزجرالد گفت. “من تا به حال حدود یک ساعت توقف آن شد خیلی استرس زا از آنجا که من نمی دانم اگر ما برای رفتن [در برازیلیا] و اینکه آیا من باید در کنار هواپیما و یا رفتن به خانه است. و من نمی دانم آنچه که قرار بود برای رفتن وجود دارد و یا چه وضعیت واقعا دوست دارم.

“این بیشتر یک موقعیت استرس زا به نظر من رفتن به Brasilia. در حال حاضر ما می دانیم که بسیاری دارد و بسیاری از اقدامات احتیاطی در محل. من می خواهم با هیچ trepidations.”

پزشکان انجمن نرم موضع در MMA بان

روز جمعه انجمن بیرون رینگ پزشکان منتشر شد بیانیه ای که داد بیشتر مجوز و پروانه برای این رویداد در فلوریدا. قبل از برنامه ریزی رویداد در Tachi آن منتشر شده بیانیه ای خواستار تعلیق تمام ورزش های رزمی.

این زمان آن اشاره کرد که یک رویداد را می توان با خیال راحت با احتیاطی مناسب گرفته شده است.

“اگر چه آن غیر ممکن است به از بین بردن تمام خطر در ارتباط با COVID-19, اقدامات احتیاطی می تواند به کاهش خطر ابتلا به ویروسی انتقال” بیانیه خوانده شده در بخش. “بسیاری از کمیسیون ورزشی سازمان و مروج در حال توسعه دستورالعمل های جدید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض برای همه درگیر در حوادث از جمله ورزشکاران تیم های خود را در کمیسیون پرسنل و کارکنان پشتیبانی.

“مبارزه با رویداد های ورزشی روش های مورد COVID-19 احتیاطی باید به طور فعال توسعه یافته به طور منظم مورد بررسی و اصلاح شده مبتنی بر دانش در حال تحول و شواهد علمی مطرح شده توسط مقامات بهداشت عمومی. این دستورالعمل همچنین باید شامل محلی و منطقه ای مقامات بهداشت عمومی و همچنین کارشناسان بیماری های عفونی و اپیدیولوژی.”

پرسنل در این عرصه خواهد بود به حداقل نگه داشته و آن وجود خواهد داشت آزمایش برای دیدن اینکه آیا آنها باید این ویروس در حال حاضر و یا اگر آنها تا به حال آن را. گوینده در حال رفتن به نشستن در برابر هشت ضلعی که به طور معمول مورد آنها نمی تواند شانه به شانه به عنوان معمول است.

این رویداد خواهد شد به عنوان امن به عنوان آن را احتمالا می تواند.

“این چیزی است که ما انجام می دهیم ما را از خطرات و ما را از زندگی ما در خط هر زمان که ما در آن وجود دارد” فرگوسن گفت. “اما ما همچنین می دانیم UFC در حال انجام همه چیز آنها می توانند و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی آنها نیاز به ایجاد, بنابراین من خوب با آن و آماده برای مبارزه با.”

بیشتر UFC 249 پوشش از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme