با iOS 13 اپل معرفی سیستم گسترده ای تیره حالت برای اولین بار بر روی آی فون و راه های مختلفی وجود دارد به آن را فعال کنید. شما می توانید با استفاده از روشنایی نوار لغزنده برای تغییر تم باید سیری آن را برای شما انجام و یا تنظیم آن را مستقیما از تنظیمات برنامه. اما یکی از راه های که سریع تر از همه دیگران به طوری که شما می توانید از نور به تاریکی در هیچ زمان.

شما ببینید اپل بی سر و صدا ساخته شده از یک مرکز کنترل کاشی تیره حالت که بدان معنی است که شما می توانید تغییر تم فقط با یک ضربه تند وشدید زدن سریع و به آن ضربه بزنید. به آن مجموعه فقط سر به تنظیمات –> Control Center –> سفارشی کردن کنترل و سپس شیر (+) در کنار Dark Mode. حالا دفعه بعد که شما دسترسی به مرکز کنترل شما خواهید دید جدید کاشی نشسته در میان گزینه های دیگر خود را. فقط ضربه بزنید و آن را به سوئیچ بین تاریکی و نور حالت در هر زمان.

مانند ذکر شد قبل از, وجود دارد راه های بسیاری برای فعال کردن حالت تیره. اما شما ممکن است تعجب که چگونه سیری نیست سریع تر زمانی که همه شما باید انجام دهید این است که طولانی را فشار دهید در سمت و یا دکمه صفحه اصلی و یا با گفتن “Hey, Siri” و سپس بخواهید آن را به “به نوبه خود در حالت” یا “حالت نور.” ما به پایان رسیده و از آن زمان تقریبا چهار ثانیه برای سیری از طریق آمده است در حالی که ما می تواند کش رفتن و شیر در مرکز کنترل در کمتر از دو ثانیه است.

“تیره حالت” کاشی و سریعترین برای استفاده روزانه اما اگر شما کسی که نمی خواهند به فکر می کنم در مورد سوئیچینگ بین نور و تاریکی در حالت دستی شما در واقع می توانید اجازه دهید iOS مراقبت از تمام کار را برای شما با یک برنامه تعیین شده.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

عکس پوشش و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی