اهلی خارج از کنترل اطلاعیه بر روی آی فون خود را در ثانیه با این حرکت


هنگامی که سمت چپ unmaintained قفل صفحه نمایش اطلاعیه ها می تواند خسته کننده و پر هرج و مرج و ظروف سرباز یا مسافر. هشدار در آینده در یک سرعت سریع می تواند به دلیل وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از آنها را و آی فون خود را روی صفحه نمایش گاهی اوقات حتی نمی توانید آن را قبل از به خواب رفتن شما می توانید به خواندن تنها چند اطلاعیه ها. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند شما وجود دارد یک راه آسان برای به دست گرفتن کنترل هشدار و سلامت عقل خود را.

به اهلی خود را به هم ریخته اطلاعیه شما نیاز به خلاص شدن از شر آنهایی که شما نمی خواهید بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی آنهایی که شما انجام دهد. را انتخاب کنید یک هشدار و یا اطلاع رسانی گروه که برنامه شما می خواهم برای جلوگیری از شنیدن. سپس کش رفتن به سمت چپ که اطلاع رسانی و شیر “را مدیریت کند.” متناوبا, شما می توانید مدت طولانی فشار دهید بر روی یک اطلاع رسانی کارت ضربه بزنید ، سپس به حذف (•••) icon.

در pop-up عمل ورق بزنید “خاموش” و سپس “خاموش کردن همه اعلان ها.” شما ببینید تمام اطلاعیه ها برای آن برنامه خاص ناپدید می شوند از مرکز اطلاع رسانی است که اگر هر چیزی مانند من اخبار, اطلاعیه ها را در یک تمیز کننده تجربه.

این ویژگی در iOS معرفی شد 12 است به نام مسنجری تنظیم و آن را بیش از فقط غیر فعال کردن اطلاعیه ها در دسترس نباشد. شما همچنین می توانید انتخاب کنید به اطلاعیه تحویل بی سر و صدا که مستقیما به خود را در مرکز اطلاع رسانی. که یک سازش خوب اگر شما نمی خواهید به دست هشدار از برنامه اما نمی خواهید آی فون خود را باد با متن تن ارتعاشات و از قفل صفحه نمایش.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر