Premier League trophy - Premier League vote on 'Project Restart' could be pushed back until after captains and managers have held their own talks - GETTY IMAGES
لیگ برتر جایزه – لیگ برتر رای در ‘پروژه راه اندازی مجدد” می تواند تحت فشار قرار دادند تا پس از کاپیتان و مدیران باید خود برگزار شد مذاکرات – GETTY IMAGES

باشگاه های لیگ برتر ممکن است تصمیم به صبر دوشنبه گذشته سهامداران در جلسه به رای دادن در ‘پروژه راه اندازی مجدد” هنگامی که کاپیتان و مدیران برگزار شد خود را دور از مذاکرات در هفته بعد.

با نخست وزیر بوریس جانسون نه صدور خود را به روز رسانی در coronavirus مستند تا روز یکشنبه آینده لیگ برتر جلسه منتقل شده است از روز جمعه تا دوشنبه آینده.

اما آن است که هنوز هم امتیاز توسط برخی به عنوان بیش از حد به زودی به رای گیری در مورد این پیشنهاد به راه اندازی مجدد فصل در خنثی سالن داده شده جلسات با باشگاه کاپیتان و مدیران برگزار خواهد شد تا پس از سهامداران شد.

برخی از روسای هیئت مدیره و مدیران ارشد آن را باور خواهد بود بی معنی به برگزاری یک رأی در راه اندازی مجدد قبل از خود بازیکنان و مدیران شده اند به درستی جریان و قبل از دانستن اینکه آیا یا نه آنها پشت این طرح است.

نگرانی در حال رشد بوده است که تعدادی از بازیکنان نگران این پیشنهاد به سر فصل در خنثی سالن در طول coronavirus بحران با برخی از در حال حاضر با داشتن رفته در این ماده است.

لیگ برتر کاپیتان شده بود pencilled به خود را نگه دارید دور از مذاکرات با لیگ برتر در روز گذشته که همراه با مدیران جلسه برگزار خواهد شد تا پس از باشگاه ها برگزار شد آخرین نشست.

کاپیتان خواهد بود انتظار می رود به رله مشاوره دریافت می کنند همراه با پاسخ به هر گونه سوال خود را به هم تیمی معنی امثال منچستر سیتی را داوید سیلوا و وستهام را علامت گذاری شریف شما باید سعی کنید برای اطمینان Sergio Aguero و مانوئل Lanzini که هر دو علنا شک یا نه فوتبال باید راه اندازی مجدد.

Sergio Aguero - AP
Sergio Aguero – AP

چلسی سر مربی فرانک لمپارد در هفته گذشته با اشاره به این حقیقت مدیران و بازیکنان شده بود مشورت در ‘پروژه راه اندازی مجدد’ لیگ برتر و مدیران ارتباط با اجرایی ریچارد بیوان گفت: “در هفته آینده, پزشکی و عملیاتی پروتکل در حال رفتن به ارائه به مدیران و در واقع این بازیکن است.

“امیدوارم وجود خواهد داشت و راه حل هایی که ایجاد این محیط امن, در این میان, ما, ماندن بسیار روشنفکر و مثل همیشه مدیران مسئولیت خود را به بازی های بسیار جدی در همه این مسائل است.”

بازیکنان و مدیران می تواند دریافت پروتکل در صورت سند این هفته جلوتر از هفته آینده جلسات و صحبت با رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه بیوان افزود: “آن را پوشش می دهد, تست ردیابی PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) در دسترس دستورالعمل های روشن در اجتماعی فاصله و بدیهی است که یک محیط امن برای آموزش و بازی است.

“وجود خواهد داشت هدایت در قلب و عروق و روانی و عاطفی رفاه و من فکر می کنم پیام های بهداشتی است که اصل هدایت به هر گونه تصمیم گیری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی