پاتریک اوینگ مذاکرات از دست دادن مدال طلای المپیک که چرا او نمی پیوستن مایکل جردن در UNC

آن شده است یک هفته برای پاتریک اوینگ.

پس از “آخرین رقص” برجسته مایکل جردن حرفه ای تسلط بیش از همکار خود در روز یکشنبه در سالن از شهرت مرکز نشان داد برخی از اخبار بد سهشنبه در “دن پاتریک نشان می دهد.”

دزد به سرقت برده و او مدال طلای المپیک. و یا پس او فکر می کند.

سارکوم برنده یک جفت مدال طلا — یک در سال 1984 در حالی که همه امریکا مرکز در جورج تاون و یکی دیگر در سال 1992 با تیم رویایی.

“من تا به حال از دست من مدال” سارکوم گفته پاتریک. “من نقل مکان کرد و در بسیاری از مواقع من می توانم پیدا کردن هر دو از من مدال طلا. خانه من خراب کردم به در نیویورک در یک نقطه. من فکر می کنم آنها را به سرقت برده من مدال است.”

خوشبختانه برای سارکوم او دوستان در مکان های بالا. او گفت: Patrick که سابق ایالات متحده آمریکا بسکتبال رئیس جری News مرتب به تهیه جایگزینی مدال برای او.

سارکوم را در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’

با جهان ورزش با تمرکز بر “آخرین رقص” سارکوم گفتگو با پاتریک به طور طبیعی در اطراف محور ESPN Michael Jordan مستند.

است سارکوم تماشای?

“من تا به حال به از طریق زندگی می کنند که” سارکوم گفته پاتریک. “من تا به حال به زندگی از طریق او و تمام جنگ هایی که ما تا به حال به از طریق رفتن. و در حال حاضر خانواده باید یک فیلم مستند برای حفظ مالش آن را در چهره من.

“من یک کمی از آن پس من بسته آن را به انجام کارهای دیگر. من زندگی می کردند از طریق آن. من نمی نیاز به سازمان دیده بان. من می دانم که او فوق العاده است.”

اردن و سارکوم استخدام برای همیشه در هم تنیده شده است. اردن کارولینای شمالی تیم معروف ضرب و شتم پاتریک اوینگ را جورج تاون تیم در سال 1982 NCAA بازی مسابقات قهرمانی. پس از آن دو را نبرد 70 بار در طول دوره از NBA مشاغل با اردن شیکاگو بولز به طور منظم besting سارکوم نیویورک نیکس در فصل به طور منظم و گرم سری حذفی.

Patrick Ewing talked about losing his gold medals and how he's dealing with painful memories of "The Last Dance." (Vincent Laforet/AFP via Getty Images)
پاتریک اوینگ صحبت در مورد از دست دادن او مدال طلا و چگونه او را در برخورد با خاطرات دردناک از “آخرین رقص.” (Vincent Laforet/خبرگزاری گتی ایماژ)

بنابراین در حال سارکوم و اردن سرد ؟

با تمام تنش رقابت و اردن تمایل برای زباله-بحث بود که به ویژه در “آخرین رقص” در روز یکشنبه چه نوع رابطه دو بسکتبال نوابغ داشته باشد ؟

“که فقط مایکل” سارکوم گفت: اردن در بحث زباله. “او مرد خوبی است ، او یک دوست. اما او بزرگترین زباله-حرف مفت زن است که من تا کنون ملاقات کرد.

چرا سارکوم نیست بازی با اردن در UNC

سارکوم گفته پاتریک که او و اردن بوده است از آنجایی که آنها هر دو بازدید کارولینای شمالی آموزان بالا. او گفت: Patrick که او نمی مانند کارولینای شمالی تا آنجا که او انتظار می رود پس از این دیدار اما دریافت برخی از مشاوره با ارزش از سر مربی دین اسمیت که نزدیک بود با جورج تاون سر مربی جان تامپسون.

“دین اسمیت به من گفت اگر شما نمی خوای بیا به کارولینای شمالی شما باید به جورج تاون” سارکوم گفت. “بنابراین من به او گوش.”

سارکوم قبلا صحبت کردیم در مورد Ku Klux Klan تجمع که در کارولینای شمالی زمانی که او ساخته شده خود را ببینید. او اشاره نکرد که در روز سه شنبه اما در اینجا حدس زدن که آنچه که او به معنای.

او در تعامل با برخی از “چه ممکن است-have-been” هنگامی که صحبت کردن در مورد امکان بازی با اردن جیمز شایسته و سام پرکینز.

“تصور کنید که تیم” سارکوم گفت. “اگر من تا به حال رفته وجود دارد, آن می شده اند خودم, مایکل, شایسته, پرکینز. که می شده اند یک جهنم از یک خط مقدم.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر