خود یک تن از دیجیتال ، اجازه دهید دیگران دیده بان آنها را به صورت رایگان با نمایش عبور


یکی از مزایای Blu-ray و دی وی دی است قابلیت به اشتراک گذاری دیسک با دوستان و خانواده بدون هیچ زحمتی. می خواهید به نشان می دهد مورد علاقه خود را فیلم ؟ فقط به من قرض بدهید و آنها را کپی کنید. دیجیتال فیلم نیست بنابراین نوع آن را به عنوان به طور معمول قفل شده است به حساب آورد که آن را خریداری. اما در حال حاضر وجود دارد این است که یک راه برای به اشتراک گذاری خود را به صورت دیجیتالی خریداری شده با دوستان و خانواده — و آن را نمی خواهد به شما هزینه و یا آنها را یک سکه.

برای uninitiated فیلم در هر نقطه است یک سرویس است که طول می کشد خود را به صورت دیجیتالی متعلق به فیلم عناوین — از آیتونز (با نام مستعار تلویزیون اپل), Google Play, YouTube, Vudu, نخست, تصویری, Fandango شرکت مایکروسافت Movies & TV, Verizon FiOS و Xfinity — و جمع آوری همه آنها را در یک محل مناسب. تا زمانی که این فیلم در سوال این است که یک فیلم در هر نقطه-واجد شرایط عنوان شما خواهید دید آن را در نه تنها در فیلم های خود را در هر نقطه حساب اما در تمام خدمات فوق.

که اگر این فیلم در هر نقطه خدمات خود را به اندازه کافی خوب نیست, آن را در حال حاضر مشغول کار بر روی یک ویژگی لقب “صفحه پاس” است که به شما اجازه به اشتراک گذاری فیلم های خود را با دوستان و خانواده به صورت رایگان. شما فقط برای به اشتراک گذاشتن سه صفحه نمایش عبور هر ماه پس از استفاده از آنها را عاقلانه. که گفت:, عبور, انعطاف پذیر هستند به عنوان شما می توانید ارسال هر سه به همان شخص و یا استفاده از هر سه در همان فیلم است. در اینجا این است که چگونه از آن همه کار می کند.

مرحله 1: راه اندازی یک فیلم در هر نقطه حساب

اگر شما در حال حاضر یک فیلم در هر نقطه حساب مطمئن شوید که خود را iOS و یا Android برنامه به روز شده است و به مرحله بعدی بروید. اگر شما یکی را نداشته باشند آن را آسان برای ثبت نام و اتصال کتابخانه های دیجیتال خود را به این سرویس است.

مرحله 2: هاپ بر روی صفحه نمایش عبور بتا

در حالی که ما خیلی دوست دارم برای گفتن صفحه نمایش منتقل شده است در حال حاضر در دسترس برای هر کسی که با یک فیلم در هر نقطه حساب متاسفانه ما نمی توانیم. صفحه نمایش منتقل هنوز در حال توسعه است اما این بدان معنا نیست که شما نیاز به صبر کنید تا زمانی که آن را آماده برای نخست بار آن را امتحان کنید.

فیلم در هر نقطه باز کرد تا آن که قبلا بتا بسته به شرایط سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. همه شما باید انجام دهید این است ثبت نام از طریق وب فرم. اگر انتخاب شما می توانید سعی کنید از صفحه نمایش منتقل حق دور.

مرحله 3: پیدا کردن یکی از شما واجد شرایط فیلم

چگونه صفحه نمایش عبور کار می کند ؟ آن ساده است. شروع به سر به صفحه من عبور واجد شرایط فیلم در بخش “من فیلم” تب, و سپس انتخاب یک عنوان از مجموعه خود را برای به اشتراک گذاشتن با کسی. شما فقط می توانید ضربه تند وشدید زدن چپ یا راست در لیست برای دیدن عناوین موجود در شخصی خود را در فروشگاه.

متناوبا شما می توانید مشخصات خود را آیکون دندانه دار در صفحه بعد (برای باز کردن تنظیمات), “Screen Pass” و سپس “مشاهده همه” در کنار من روی صفحه نمایش عبور واجد شرایط فیلم. انجام این کار را نشان می دهد شما یک شبکه از فیلم شما می توانید به اشتراک گذاری به جای داشتن به کش رفتن را از طریق یک ردیف.

مشاهده از “من فیلم” (سمت چپ) و از طریق “مشاهده همه” در صفحه “عبور” تنظیمات (سمت راست).

شما ممکن است دیدن همه از فیلم های خود را در هر نقطه عناوین در لیست خود را از صفحه نمایش منتقل فیلم به عنوان برخی ممکن است واجد شرایط با توجه به بلوک از استودیو و قرارداد. با توجه به حرکت در هر نقطه این فیلم منوط به تغییر در هر زمان, بنابراین نمی شود شگفت زده برای دیدن یک فیلم یا دو ترک واجد شرایط بودن لیست. در یکی از حساب های ما, 39 ویدئوها بودند اشتراک گذاری در خارج از 51 که متعلق به ما به عنوان از آوریل 1 سال 2020 است. برای دیدن

گام 4: پیدا کردن دیگر سازگار فیلم (اختیاری)

فیلم در هر نقطه اعلام کرد که “حدود 80 درصد” از آن زمان فروشگاه خواهد بود اشتراک گذاری. برای دیدن همه چیز است که شما می توانید به اشتراک گذاری از “کشف” تب شیر “صفحه نمایش عبور بتا” آگهی سپس فهرست فیلم های محبوب است که کار با این ابزار به اشتراک گذاری.

در طی مرحله اولیه صفحه نمایش با تصویب این نسخهها کار با بیش از 6000 فیلم از جمله بازگشت به آینده بد, بچه, ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی جن سرنوشت خشمگین (F8), Groundhog Day, Happy, پا, هری پاتر, فیلم, جیسون بورن, The Karate Kid, فیلم لگو, Logan, آماده, بازیکن, یک, نقش, مدل, Rushmore, آواز خواندن, سرعت, سنگ قبر, عضو شورای نظارت مدت و Wonder Woman.

مرحله 5: به اشتراک گذاری فیلم برای هر کسی که می خواهید

پس از انتخاب آن را آسان برای به اشتراک گذاشتن با یک دوست و حتی اگر آنها لازم نیست که صفحه نمایش رمز عبور در حساب خود نشده است. در این فیلم جزئیات صفحه, را انتخاب کنید “روی صفحه نمایش منتقل می کند.” بعد شیر “ارسال یک صفحه نمایش رمز عبور” در آماده به ارسال ؟ pop-up.

سهم ورق (با نام مستعار فعالیت مشاهده) باز خواهد شد و شما می توانید خود را انتخاب کنید روش های. برای مثال شما می توانید متن و یا iMessage کسی آن را ارسال لینک با کد های به آنها را. پس از ارسال روی صفحه نمایش عبور برای فیلم شما باید یک اطلاع رسانی سریع و گفت: “روی صفحه نمایش منتقل لینک ایجاد شده” با “مدیریت” را فشار دهید.

مرحله 6: مدیریت صفحه نمایش خود را عبور می کند

برای دیدن یک لیست از عبور شما را با دیگران به اشتراک گذاشته شما فقط نیاز به بازدید از این صفحه عبور کنید. از اینجا, شما می توانید ببینید اگر شخص شما به اشتراک گذاشته یک فیلم به قبول دعوت. اگر آنها نمی پذیرفته و در عین حال شما می توانید آن را لغو اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در یکی از سه پاس برای بعد و یا به شخص دیگری است.

درست بعد از شما به اشتراک گذاشتن لینک برای کسی, شما می توانید شیر “مدیریت” در اطلاع رسانی به بالا دیده می شود. بدون این که اطلاع رسانی شما می توانید مشخصات خود را آیکون دندانه دار در صفحه بعدی (برای باز کردن تنظیمات) و سپس “روی صفحه نمایش منتقل می کند.”

شما می توانید ببینید که چگونه بسیاری از Screen عبور شما باقی مانده اند در اینجا و همچنین به عنوان که فیلم شما به اشتراک گذاشته. اگر آنها نمی, قبول دعوت و در عین حال آن منقضی خواهد شد پس از یک هفته و شما عبور خود را در روز و زمان مشخص شده است. شما همچنین می توانید شیر “ارسال مجدد صفحه نمایش منتقل لینک” را به آنها یادآوری و یا “لغو” برای آزاد کردن یک صفحه نمایش با تصویب حق دور. هنگامی که آنها پذیرفته اند و به آن می گویند “پذیرفته شده” در کنار فیلم.

چگونه به قبول صفحه نمایش عبور دعوت

اگر کسی می خواهد برای به اشتراک گذاشتن یک تلنگر با شما هنگامی که شما عبور دعوت ضربه بزنید بر روی لینک برای باز کردن آن در فیلم های خود را در هر نقطه برنامه. پس از آن فقط ضربه “قبول صفحه نمایش رمز عبور” بر روی صفحه نمایش است که به تشریح شرایط است.

هنگامی که شما قبول فیلم عبور شما باید 14 روز به شروع فیلم و همچنین 72 ساعت به پایان فیلم هنگامی که شما به آن آغاز شده است. اگر هر کدام از این فریم زمان گذشت قبل از شما به تماشای آن همه, شما نمی قادر خواهد بود برای تکمیل این فیلم است. تمام پذیرفته فیلم را می توان در زیر من پذیرفته صفحه نمایش می گذرد در “من فیلم” تب در برنامه.

اگر شما را قبول نمی کند فیلم روی صفحه نمایش منتقل و پس از هفت روز آن را به عقب می رود به فرستنده که در آن آنها می توانند جابهجا کردن آن است. فرستنده می تواند آن را به عقب و به آن شکاف به کسی دیگر و آنها می توانند انجام دهند تا از صفحه نمایش خود را در هر نقطه برنامه.

چاپ خوب شما نیاز به دانستن زمانی که به اشتراک گذاری

دوباره به عنوان ذکر شده قبل از اینکه شما می توانید تنها با ارسال سه صفحه نمایش عبور هر ماه و می توان آنها را برای همان فیلم یا عناوین مختلف همه به همان فرد است. آن را انعطاف پذیر.

تا زمانی که شما خرید و یا بازخرید غیر تبلیغاتی دیجیتال کد برای یک فیلم جدید در هر نقطه-واجد شرایط فیلم یک بار در هر شش ماه — از هر یک از خدمات شما متصل به حساب خود را — شما را حفظ صفحه نمایش خود را پاس های دسترسی. شما کسب آن سه پاس در اولین روز از هر ماه است.

استفاده نشده روی صفحه نمایش عبور نمی رول بیش از ماه به ماه. بنابراین حتی اگر شما تا به حال استفاده نشده سه پاس در پایان آوریل, شما هنوز هم باید برای رفتن به شروع ممکن است.

چاپ خوب شما باید بدانید که در هنگام دریافت

دریافت کنندگان خواهد شد نیاز به یک فیلم در هر نقطه حساب به قبول و نمایش فیلم. شما می توانید به تماشای پذیرفته شده فیلم در فیلم در هر نقطه نرم افزار تلفن همراه و یا بر روی وب سایت خود را بر روی یک کامپیوتر است, اما شما نمی توانید آنها را از طریق هر خرده فروشان دیجیتال شما را همگام سازی به حساب کاربری خود.

اگر شما تنها با پذیرش صفحه نمایش عبور از کاربران دیگر و معمولا نمی خرید فیلم های آنلاین به صورت دیجیتال مشاهده شما خواهد شد تنها محدود به سه دعوت طرفداران به شروع. که حد صدق نمی کند اگر شما خریداری کرده اید و یا بازخرید غیر تبلیغاتی دیجیتال کد برای یک فیلم جدید در هر نقطه-واجد شرایط فیلم در شش ماه گذشته.

به عنوان طولانی به عنوان شما همچنان به واجد شرایط خرید در طول شش ماه گذشته شما باید تعداد نامحدودی از صفحه عبور می کند شما می توانید دریافت در هر زمان داده شده.

اگر شما به عنوان گیرنده را نمی پیوست صفحه نمایش عبور بتا, شما هنوز هم می تواند دیده بان عبور برای شما فرستاده می شود. قبل از شما در پذیرفتن دعوت شما حتی نمی خواهد دیدن صفحه نمایش عبور در هر نقطه از نرم افزار و تنظیمات آن, اما پس از پذیرش آن شما را در حداقل نگاه کنید به “نمایش رمز عبور” در تنظیمات صفحه. آن را ممکن است می گویند “شما واجد شرایط برای ارسال روی صفحه نمایش عبور می کند در این زمان است.”

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط جیک Peterson/گجت ارسال ها; تصاویر توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر