مایکل جردن بسیار زیاد شهرت آمد با یک نقطه ضعف. به عنوان اردن مورد بحث در “آخرین رقص” از آن غیر ممکن است برای او به بیرون رفتن در ملاء عام و بدون mobbed توسط صدها نفر از طرفداران. این نبود که لزوما یک مشکل زمانی که اردن بود در ساعت به عنوان یک گروه از محافظان مطمئن ساخته شده اردن بود و قادر به حرکت از طریق آن جمعیت. اما آنچه در مورد زمانی که اردن خود را ؟

چگونه شد اردن قادر به انجام هر روز وظایف دنیوی مانند رفتن به بانک و یا چیدن ناهار ؟ با تشکر از یکی از اردن هم تیمی های سابق ما باید یک ایده از چگونه اردن قادر به دریافت آن چیزهایی که انجام می شود.

به منظور رفتن به خرید مواد غذایی اردن بنا به گزارش ها تا به حال یک ترتیب خاص با یک زنجیره مواد غذایی محلی با توجه به جری Bembry از شکست نخوردگان.

براد فروشندگان یکی از اردن هم تیمی های سابق, رله داستان به Bembry.

“شما را دیدم MJ انجام لباس های شسته شده در قسمت اول چند که او در آن کشور کنار او فقط زندگی مانند یک به طور منظم شخص” فروشندگان گفت. “اما او فقط بزرگتر و بزرگتر در بسکتبال و به یک نقطه که در آن او نمی تواند بیرون رفتن. من به یاد داشته باشید به او گفت: یک روز ” هی M, چگونه می خورید؟’ …

“او به من گفت او تماس Jewel-Osco [یک زنجیره مواد غذایی] حدود 15 دقیقه قبل از اینکه آنها را بسته و اجازه دهید آنها را می دانم که او در آینده” فروشندگان گفت. “آنها باز بماند بعد به او اجازه مغازه.”

در ازای Jewel-Osco باز ماندن اواخر اردن خواهد گزارش نکته کارگران نیز با توجه به فروشندگان.

در حالی که این داستان تایید نمی شود آن را سخت به تصور چیزهایی که رفتن به پایین به عنوان فروشندگان شرح داده شده است. اگر مایکل جردن به نام خود زنجیره ای مواد غذایی در اواسط-90s و خواست اگر او می تواند رها کردن پس از ساعت, شما احتمالا جای خود را نیاز دارد. و اگر او از مخفیگاه آنان نیز پس از او انجام می شود, شما قطعا در حفظ و انجام آن است.

فروشندگان و اسکات Burrell — که اردن به نام Dennis Rodman جونیور در “آخرین رقص” — هر دو گفت: اردن خواهد دریافت اسکورت پلیس در شیکاگو به اطمینان رسید مقصد خود را در زمان. فروشندگان و بارل در زمان استفاده از آن جوشیدن با فروشندگان و گفت او را به بیرون رفتن از راه خود را به رانندگی در نزدیکی اردن خانه تا فروشندگان نمی خواهد که به صبر در ترافیک.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی