“من پیوست, منچستر یونایتد را به نفع خود غنائم’ – مگوایر می گوید شیاطین سرخ باید ‘ذهنی قوی’ بازگشت به بالا

هری مگوایر ابراز اعتقاد خود را که منچستر یونایتد باید به “ذهنی قوی” را به بازگشت به بالا در حالی که تکرار تمایل خود را به نفع خود غنائم در طول چند سال آینده.

مگوایر متعهد به شش سال قرارداد در اولدترافورد پس از تکمیل ثبت £80 میلیون ($99m) حرکت از لستر در تابستان گذشته تبدیل شدن به جهان گران قیمت ترین مدافع در این فرآیند است.

27 ساله است و پس از توجیه خود برچسب قیمت کمک برای تبدیل شیاطین سرخ به یک جامد دفاعی واحد یک بار دیگر قابل توجه توانمند و با همکاری ویکتور Lindelof ،

اوله گونار Solskjaer دیدم به اندازه کافی در مگوایر به دست او کاپیتان بازوبند در ژانویه و تغییر در رهبری الهام سرعت چرخش در نتایج.

ایران شکست نخورده بودند در 11 بازی قبل از فصل به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس با نه پاک کردن ورق های ثبت شده در این دوره است.

مکانی در لیگ برتر و چهار است که در حال حاضر در داخل چشم در حالی که پیشرفت نیز در لیگ اروپا و جام حذفی و مگوایر اعتبار شده است به عنوان یکی از نیروهای محرک پشت این تیم اخیر احیای.

انگلستان مرکز-بازگشت به اذعان این واقعیت که ایالات متحده به مراتب بیش از حد متناقض در نیمه اول فصل اما احساس مثبت نشانه هایی از پیشرفت نشان داده شده است در سال 2020 است.

“به عنوان یک قرمز ما سخت ترین حریف, احتمالا, است خودمان” مگوایر گفت: در طول یک Q&A برای MUTV.

“من می خواهم بگویم که در زمان این سال به عنوان یک تیم ما احتمالا اجازه دهید خودمان را پایین بودن کمی بیش از حد متناقض است. نه فقط برای یک بازی کامل اما در طول بازی.

“شده اند وجود دارد زمانی که ما شده ایم خیلی خوب در بازی و پس از آن ما می آیند و آن را کمی و مجازات شده است. بنابراین من می خواهم بگویم ما سخت ترین حریف خودمان.

“ما باید از نظر ذهنی قوی است. ما یک گروه جوان اما ما واقعا نمی خواهید به استفاده از آن به عنوان بهانه ای. ما می خواهیم به جوان اما بازی قدیمی. این جایی است که ما واقعا در هفته های اخیر.”

مگوایر مشخص نقره خود جاه به محض ورود خود را در تئاتر رویاها در ماه اوت و دو برابر کردن بر نظرات خود را در حالی که بحث در مورد آینده خود اهداف.

“من پیوست و این باشگاه به دلیل من می خواهم را به نفع خود غنائم و من می خواهم برای دریافت نقره,” او اضافه شده است. “زمانی که من به عقب نگاه, در زمان من در منچستر یونایتد, من می خواهم به مطمئن شوید که من به برخی از غنائم که در کابینه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme