چگونه برای باز کردن 2 برنامه در همان زمان بر روی هر گوشی با آندروید در حالت تقسیم صفحه نمایش


به عنوان گوشی های با صفحه نمایش نزدیک به هفت اینچ در حال حاضر زمان مناسب برای استفاده از آندروید در حالت تقسیم صفحه نمایش. این ویژگی در دسترس است از آنجا اندروید 7.0 بادامی و اجازه می دهد تا شما را به تقسیم صفحه نمایش به دو نیمه با برنامه های مختلف در هر طرف.

اگر چه تصویر-در-تصویر: مراحل بر روی انگشتان خود را در قابلیت اجازه می دهد تا شما را به تماشای فیلم در یک کوچکتر پوشش پنجره هنوز هم وجود دارد مقدار در استفاده از حالت تقسیم صفحه نمایش. یعنی در هنگام خواندن یکی از بسیاری از ما how-tos مقالات بر روی تلفن خود را. با این ویژگی شما می توانید مرورگر خود را باز کنید در یک نیم و مربوط به برنامه دیگری بنابراین شما می توانید به دنبال همراه.

Android 9 و یا بعد از

برای تلفن های آندروید در حال اجرا 9 پای یا جدیدتر برای فعال کردن حالت تقسیم صفحه نمایش شما نیاز به وارد کنید نمای کلی منو یا فشار دادن دکمه recent apps (در کنار خانه خود را هنگامی که با استفاده از سه دکمه ناوبری) و یا کشیدن از لبه پایین و توقف در هنگام استفاده از gestural ناوبری.

پیدا کردن برنامه شما می خواهید به استفاده از در حالت تقسیم صفحه نمایش و شیر آیکون در بالای آن نمای کلی کارت. را انتخاب کنید “تقسیم صفحه نمایش” در پنجره یک نوار سیاه نمایش داده خواهد شد در مرکز صفحه نمایش خود را با این برنامه شما فقط انتخاب در یکی از نیمی از صفحه نمایش.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

اگر دوم برنامه های اخیرا باز شده شما را پیدا خواهد کرد آن را در نیمه پایین است که باید در حال حاضر شامل یک نوع از مینی نمای کلی منو. اگر نه دکمه عقب یا انجام به عقب حرکت انتخاب کنید و سپس نرم افزار از هر دو صفحه نمایش خود را و یا کشو برنامه برای باز کردن برنامه در نیمه دوم از روی صفحه نمایش.

اندروید 7.0–8.0

فعال کردن حالت تقسیم صفحه نمایش تا حدی متفاوت بود که از ویژگی های جدید بود. بنابراین اگر شما در حال اجرا یک نسخه از اندروید برای بار اول شما نیاز به هر دو برنامه در حال اجرا می شود در پس زمینه قبل از شروع. به عبارت دیگر باز کردن برنامه های یک به یک و سپس سر به صفحه اصلی خود را.

در حال حاضر را فشار دهید “برنامه های اخیر” را فشار دهید و سپس کشیدن برنامه برای اولین بار به این منطقه است که می گوید: “بکشید در اینجا به استفاده از تقسیم صفحه نمایش.” یک نوار سیاه ظاهر می شود در وسط صفحه نمایش با برنامه برای اولین بار قرار است در یک طرف. در نیمه دیگر قرار دوم برنامه در صفحه برنامه های اخیر و آن را انتخاب کنید. آن را اشغال نیمه پایین با موفقیت امکان تقسیم صفحه نمایش.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

نیز وجود دارد یک راه مخفی برای ورود به حالت تقسیم صفحه نمایش است که کمی سریع تر و آسان تر به جلو. باز کردن برنامه برای اولین بار و طولانی را فشار دهید “برنامه های اخیر” را فشار دهید. این برنامه خواهد شد و موقعیت خود را در نیمه بالا با پایین بخش به بررسی اجمالی منو که در آن شما می توانید انتخاب کنید که در نیمه دوم از تقسیم صفحه نمایش جفت.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

امکان تقسیم صفحه نمایش برای همه نرم افزار

پس از بازی با این ویژگی به اندازه کافی بلند شما متوجه وجود دارد چند برنامه است که آن را پشتیبانی نمی کند. برای کسانی که نرم افزار شما می توانید نیروی خود را در انطباق با تشکر از تنظیم در گزینه های توسعه دهنده. ما را بررسی کنید سریع راهنمای زیر برای چگونه به فعال کردن این ویژگی.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر