گوگل G Suite مجموعه ای از حق بیمه خدمات ابری و برنامه های تبدیل شدن به محبوب با مشتریان کسب و کار با بیش از شش میلیون مشترک در حال حاضر.

برای کسانی که استفاده از حساب گوگل برای کسب و کار و استفاده شخصی از این می تواند ایجاد برخی از مسائل گردش کار. برای مثال در حالی که جی میل و تقویم گوگل پشتیبانی یک واحد در سراسر حساب Google Keep نمی کند. در حالی که شما می توانید برای ورود با چند حساب یادداشت جداگانه نگهداری می شوند.

اگر شما نیاز به دسترسی به یک توجه داشته باشید با هر دو کار خود را و حساب های شخصی وجود دارد یک راه حل ساده برای همگام سازی یادداشت ها بین آنها است.

مرحله 1: نصب و نگه دارید

اگر شما جدید به نگه داشتن شما می خواهید برای شروع با نصب این برنامه بر روی کار خود و دستگاه های شخصی. شما همچنین می توانید نگه دارید به عنوان یک برنامه وب است. هنگامی که شما برای باز کردن برنامه برای اولین بار شما نیاز به ورود به حساب Google خود را.

  • نصب Google Keep: آندروید (رایگان) | iOS | (رایگان)

مرحله 2: ایجاد یک توجه داشته باشید

از صفحه اصلی از حفظ برنامه ضربه بزنید علامت به علاوه دکمه در پایین سمت راست گوشه دست به ایجاد یک یادداشت جدید. مهم نیست که حساب شما با استفاده از در این نقطه است. با خالی توجه داشته باشید یک عنوان وارد کنید و سپس با پر کردن محتوا در این زمینه ارائه شده است.

همچنین, اگر شما در حال حاضر توجه داشته باشید که شما می خواهید برای همگام سازی باز است که توجه داشته باشید از لیست موجود یادداشت ها بر روی صفحه اصلی برنامه.

مرحله 3: به اشتراک گذاری توجه داشته باشید با حساب دوم

با هدف توجه داشته باشید باز سه نقطه آیکون در گوشه پایین سمت راست. این دسترسی به منوی گزینه های که از آن شما خواهد شد و سپس شیر “همکار.”

در این همکار صفحه نمایش را وارد کنید آدرس ایمیل در قسمت خالی در بالای صفحه نمایش. اگر شما بیش از یک حساب برای اضافه کردن این مرحله را تکرار کنید تا همه حساب اضافه شده است. وقتی انجام می شود بالا “صرفه جویی” در بالا سمت چپ برای بازگشت به توجه داشته باشید.

در حال حاضر شما را ببینید مشخصات تصویر از حساب(های) شما به اشتراک گذاشته شده توجه داشته باشید با. زمانی که شما سوئیچ بیش به حساب دیگر خود(بازدید کنندگان) شما باید به اشتراک گذاشته شده توجه داشته باشید خود را در میان یادداشت های دیگر.

شما می توانید بگویید در حال حاضر این روش طول می کشد استفاده از ویژگی های به اشتراک گذاری توجه داشته باشید که دیگران می تواند به کمک آن می آید بسیار مفید برای حفظ لیست خرید بین اعضای خانواده است. اما این رویکرد نیز متناسب با این لایحه اگر شما نیاز به همگام سازی یادداشت ها بین حساب های.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی