چگونه به Fastboot Flashable کارخانه تصاویر برای هر گوشی OnePlus


وان پلاس گوشی های آسان برای ریشه کن اما این همچنین بدان معنی است که آنها آسان به آجر اگر شما ماشه مبارک خود را با superuser امتیازات. اگر شما به خودتان پیدا کنید در این وضعیت شما به سرعت متوجه OnePlus سیستم عامل دانلود صفحه ارائه نمی شود شما می توانید فایل های فلش در حالت Fastboot.

رسمی وان پلاس سیستم عامل فایل های طراحی شده به ایمن. شما فلش را در حالت بازیابی و بازنویسی آنها هر بیت از داده ها را بر روی تلفن خود را برای قرار دادن آن را به عقب به یک کارخانه تازه دولت است.

اما شما معمولا نمی نیاز به شروع از ابتدا. اگر شما از نصب یک معیوب ریشه mod شما می تواند خوب اگر شما تنها ترمیم سیستم و بوت پارتیشن بندی. و یا اگر شما می خواهید برای ریشه با Magisk شما فقط نیاز به بوت کردن تصویر به پچ اما در عوض شما می توانید مجموعه ای کامل از تصاویر کارخانه بسته بندی شده با هم در یک بار.bin فایل. خوشبختانه شما می توانید به نوبه خود است که ظرفیت ترابری.bin فایل را به چیزی مفید است.

گام 1: دانلود کارخانه OTA.zip

برای شروع دانلود گوشی خود را عامل کارخانه بسته بندی (چه OnePlus خواستار OTA ZIP) با کلیک روی لینک زیر از یک کامپیوتر است.

تصویر از طریق وان پلاس

کلیک کنید مدل گوشی خود و سپس شما خواهید بود به به روز رسانی نرم افزار صفحه گوشی خود را. از آنجا ضربه “دانلود” را فشار دهید برای ذخیره فایل بر روی کامپیوتر شما.

تصویر از طریق وان پلاس

مرحله 2: عصاره حمل بار.bin فایل

در حال حاضر عصاره OTA و فریمور پستی و قرار دادن “حمل بار.بن” فایل داخل آن است. این فایل دارای تمام کارخانه فایل های تصویری. کشیدن این فایل و رها کردن آن را بر روی دسکتاپ شما و سپس حذف پوشه اصلی از آنجا که شما نمی نیاز به هر چیز دیگری در آن است.

مرحله 3: نصب پایتون

حمل بار.bin فایل شامل تمام fastboot-flashable کارخانه تصاویر شما نیاز اما شما نمی توانید آنها را استخراج و با عادی بایگانی سودمند است. به جای آن شما نیاز به استفاده از حمل بار دامپر ابزار که خود به خود اجرا می شود در زبان برنامه نویسی Python.

بنابراین شما نیاز به نصب پایتون بر روی کامپیوتر شما. ضربه تا یکی از لینک های زیر برای دانلود پایتون برای سیستم عامل شما. پس از دانلود برای باز کردن فایل نصب و کلیک بر روی “ادامه” و یا “نصب” بسته به نوع سیستم عامل خود را. به دنبال دهید کلیک کردن بر روی “بعدی” و یا “ادامه” برای قرار دادن تا نصب و راه اندازی.

گام 4: دانلود حمل بار دامپر ابزار

در حال حاضر که پایتون نصب شده بر روی کامپیوتر شما چیزی که بعد از شما نیاز به انجام گرفتن ظرفیت ترابری دامپر ابزار توسط geminids14. این چیزی است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به واقع نگاهی به “حمل بار.بن” فایل و کرک آن را باز بنابراین شما می توانید هسته های سیستم و فایل های تصویری. شما می توانید دانلود ابزار با استفاده از لینک زیر.

هنگامی که محموله دامپر ابزار دانلود شده است, شما نیاز به استخراج و حرکت محتویات آن را به تازگی نصب شده خود را پایتون پوشه از مرحله قبلی است.

شما همچنین نیاز به “حمل بار.بن” فایل و قرار دادن آن در همان پوشه Python و همچنین به طوری که همه چیز را در همان محل.

گام 5: باز کردن یک پنجره فرمان در پوشه Python

حالا که شما تمام فایل های مورد نیاز در پوشه Python, شما نیاز به باز کردن یک پنجره فرمان قبل از اینکه شما می توانید شروع به استخراج حمل بار.bin فایل.

اگر شما با استفاده از ویندوز شما می توانید با کلیک بر روی نوار آدرس در پوشه Python سپس نوع “cmd” و ضربه را وارد کنید برای باز کردن یک پنجره فرمان در سمت راست وجود دارد. شما همچنین می توانید با نگه داشتن کلید Shift و راست کلیک بر روی یک نقطه خالی در پوشه Python و سپس را انتخاب کنید “باز کردن پنجره PowerShell را در اینجا.” در حال حاضر پنجره فرمان آماده برای رفتن! شما می توانید حرکت بر روی مرحله بعدی.

اگر شما با استفاده از مک یا لینوکس شما می توانید باز کردن برنامه ترمینال نوع “سی دی” و یک فضای سپس کشیدن و رها کردن پوشه Python بر روی پنجره فرمان خود را. آمار را وارد کنید و آن را به طور خودکار لینک پایتون پوشه خود برنامه ترمینال. در حال حاضر پنجره فرمان آماده برای رفتن! شما می توانید حرکت بر روی مرحله بعدی.

مرحله 6: عصاره حمل بار.bin فایل

شما تقریبا وجود دارد در حال حاضر — گام نهایی این است که در واقع اجرای صحیح دستورات و عصاره حمل بار.bin فایل. از این فرمان پنجره باز شده در مرحله قبل شما می خواهید برای کپی کردن و چسباندن (یا نوع) زیر فرمان سپس کلید را وارد کنید برای ادامه.

python -m pip install-r requirements.txt

توجه داشته باشید: Mac, Linux و Windows PowerShell کاربران ممکن است مجبور به اضافه کردن یک دوره و یک اسلش قبل از ورود به دستورات خاص (به عنوان مثال ./python -m pip install-r requirements.txt).

فرمان بالا مورد نیاز را دانلود کنید وابستگی برای فرایند استخراج حمل بار.bin فایل. آن را نمی خواهد که برای به پایان برساند.

پس از آن شما می خواهید برای کپی کردن و چسباندن (یا نوع) بعد از فرمان سپس کلید را وارد کنید برای ادامه.

python payload_dumper.py حمل بار.بن

فرمان بالا است که در آن سحر و جادو اتفاق می افتد — آن را در حال حاضر شروع به شکستن خود را امن ، bin فایل به سیستم منحصر به فرد فایل های تصویری. پس این می تواند برخی از زمان برای تکمیل, شما نیاز به یک بیت از صبر در اینجا.

هنگامی که تمامی مراحل را با موفقیت به پایان رسید و همه از سیستم تصویر فایل های استخراج شده از ظرفیت ترابری.bin فایل قرار داده خواهد شد در “خروجی” پوشه خود پایتون میباشد.

پس از آن طول می کشد اما در حال حاضر که شما در حال راه اندازی آن باید خیلی سریع تر به انجام این کار دوباره در آینده اگر شما تا به حال نیاز به. و در حال حاضر که شما باید استاندارد کارخانه فایل های تصویری شما می توانید آنها را به راحتی با fastboot!

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر