چگونه به غیر فعال کردن افزونه تصویر اطلاعیه خود را در سامسونگ کهکشان تلفن


تاسف محصول جانبی سامسونگ یک رابط کاربر نسخه از اندروید است که افزونگی که در آن شما باید به گوگل/AOSP راه انجام کارها مخلوط با سامسونگ روش در همان زمان.

یک مثال در گرفتن اسکرین شات از جایی که سامسونگ اضافه شده خود را ویرایش و به اشتراک گذاری تصاویر بلافاصله پس از شما را یک در حالی که اندیشه و رفتار در می آید از طریق هشدار از طریق پنجره.

اگر شما ترجیح می دهند سامسونگ تصویر toolbar و سپس شما احتمالا لازم نیست به طور پیش فرض آندروید اطلاع رسانی. در اینجا چگونه به خلاص شدن از شر آن.

مرحله 1: گرفتن عکس از صفحه نمایش

روش سنتی گرفتن عکس از صفحه نمایش در سراسر دستگاه های آندروید است که با پایین نگه داشتن قدرت و حجم پایین دکمه به طور همزمان. شما همچنین می توانید بپرسید گوگل دستیار به یک تصویر.

اما سامسونگ اجرا کرده است اضافی تصویر روش های خاص به یک UI. شما می توانید یک تصویر را با کشیدن کنار دست خود را در سراسر صفحه نمایش و شما می توانید بپرسید بیکسبی برای تکمیل کار برای شما به عنوان به خوبی.

هر کدام راه شما آن را ببینید بر روی صفحه نمایش انیمیشن تایید این عمل توسط یک نوار در پایین صفحه نمایش با دکمه برای به اشتراک گذاری, ویرایش و آغاز طولانی تصویر و همچنین ظاهر اطلاع رسانی با گزینه های مشابه.

مرحله 2: دسترسی به صفحه تنظیمات اطلاع رسانی

ضربه تند وشدید زدن از بالا به پایین از روی صفحه نمایش خود را برای دسترسی به پانل اعلان را به عنوان شما به طور معمول خواهد بود و پیدا کردن تصویر اطلاع رسانی.

در حال حاضر طولانی فشار اطلاع رسانی به فاش کردن هشدار از طریق تنظیمات. شما می توانید بازگشت به سکوت به طوری که آن را دارای اولویت پایین تر در مقایسه با سایر اطلاعیه ها و یا شما می توانید با گزینه های هسته ای و روشن آنها را در دسترس نباشد با غیر فعال کردن سوئیچ ضامن. آمار ذخیره تغییرات را بپذیرید.

دوباره فعال کردن تصویر اطلاعیه

آنها می گویند عدم باعث می شود قلب رشد fonder. بنابراین اگر شما می خواهید به بازگشت به رفتار پیش فرض برای تصویر اطلاعیه در آینده ضربه تند وشدید زدن به پایین از وسط صفحه نمایش و جستجو برای “ضبط سامسونگ” و به آن ضربه بزنید و آن را در نتایج به حرکت به آن بخش از تنظیمات برنامه.

در پایین حرکت به تنظیمات برنامه بروید و بر روی “اطلاعیه ها.” در اینجا شیر کشویی در کنار “ضبط سامسونگ” به آنها را به عقب و در حال حاضر تمام حق با جهان دوباره.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر