بروکس Koepka آماده است آن را به تنهایی اگر نیاز بود در طول PGA Tour بازگشت از coronavirus شکستن حتی اگر او فکر می کند برخی از همسالان خود ممکن است کرایه نیز هست.

سوالات هنوز در مورد آنچه در سفر بازگشت به رقابت خواهد شد شبیه به این ورزش تلاش برای جهش از یک وقفه که در حال حاضر در آن دوم ماه کامل. کسانی که شامل چگونگی بازیکن-caddie رابطه را برای تنظیم به پیروی از دستورالعمل های جدید در دوران اجتماعی فاصله.

سخن روز سه شنبه در دن پاتریک نشان می دهد Koepka خواسته شد تا در مورد امکان حمل خود کیسه در طول مسابقات به طور بالقوه کاهش تعداد افراد در این دوره است.

بروکس Koepka برنامه ریزی برای بازی استعماری: “من قصد دارم به وجود’

“این امر می تواند جالب” Koepka گفت. “این در واقع می تواند بسیاری از سرگرم کننده فقط به تماشای برخی از این بچه ها تلاش خود را حمل کیسه. من فکر نمی کنم برخی از آنها که تا کنون برداشت کیسه های خود را در زندگی خود را.”

Koepka شد و سپس فشرده برای مثال از یک بازیکن که ممکن است مبارزه بدون caddie توسط سمت خود را. در حالی که توضیح که بابا واتسون “خوب شخص در اعماق” او تبدیل شده و تمرکز خود را به دو وقت استادان قهرمان.

“در واقع من فکر نمی کنم بابا را [آن را]. بابا خواهد بود شکایت چه سنگین کیسه کل زمان” Koepka گفت. “من دوست دارم اما به هیچ وجه او باعث می شود آن را حدود 18 [حفره] با این کیف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی