عمق و یا رقابت: چه آماری پیش بینی می گویند در مورد اندی دالتون و Dak پرسکات

توسط Kevin کول

Cincinnati به اندی دالتون آنچه او می خواست و منتشر شد او در هفته گذشته و آن را نمیگیرد طولانی برای Bengals’ حق رای دادن رهبر در حرفه touchdowns برای پیدا کردن یک خانه جدید.

دالاس کاوبویز امضا دالتون به گزارش قرارداد یک ساله به ارزش 3 میلیون دلار تضمین شده و در مجموع 7 میلیون دلار با انگیزه.

پول درگیر در معامله رنگ دالتون نقش به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. اما در تاریخ گسترده به عنوان یک نویسنده از جمله پنج مستقیم حذفی ظاهر از 2011-15 و قرارداد برزخ شروع کارفرمایی Dak Prescott تغذیه کرده است به سوء ظن است که امضای تحت تاثیر قرار می پرسکات آینده با این تیم است. زود واکنش به امضای باید در بازه زمانی از خواندن بیش از حد به آن به خواندن بیش از حد به آن است.

دالتون امضا شد به پرسکات پشتیبان گیری — توقف کامل است. و این نوع از حرکت هوشمند است که هر تیم با یک قهرمانی کالیبر فهرست باید دنبال کنند. اگر همه چیز می رود با توجه به طرح دالتون را تنها در خدمت به عنوان یک بیمه نامه برای پرسکات در این فصل و کابوی ها را گسترش حق رای دادن خود کارفرمایی مدتی در چند ماه آینده.

پرسکات است که به احتمال زیاد بهتر کارفرمایی از دالتون اما بدانند دقیقا چگونه به احتمال زیاد آن است و چگونه به احتمال زیاد آن است که پرسکات خود را ادامه می دهد ستارگان بازی از فصل گذشته می تواند به ما در مورد چگونه به مشاهده quarterbacks اتاق در دالاس.

Andy Dalton will serve as an insurance policy for the Dallas Cowboys this season behind incumbent starter Dak Prescott. (AP Photo/Frank Victores)
اندی دالتون خدمت خواهد کرد به عنوان یک بیمه نامه برای دالاس کابوی ها در این فصل پشت سر وقت استارت Dak پرسکات. (AP Photo/فرانک Victores)

چگونه ما در حال ارزیابی Dak مقابل دالتون

در این تحلیل قصد دارم با استفاده از عبور نمرات و dropback بهره وری از هر بازی از پرسکات و دالتون مشاغل به پیش بینی آنها جلو می رویم.

نتایج خواهد بود طیف وسیعی از نتایج به صورت واقعی خود عبور توانایی در نظر PFF عبور نمرات و انتظار می رود نقاط اضافه شده است (سازمان حفاظت محیط زیست پیشرفته بهره وری متریک) و به درستی وزن و نتایج priors — و یا قبل از NFL انتظارات — بر اساس مربوطه پیش نویس موقعیت.

روش مورد استفاده است به نام بیزی به روز رسانی.

نمره قبولی توزیع فاش Dak بالاتر سقف

نتیجه نهایی بیزی به روز رسانی است که طیف وسیعی از نتایج. و ما را در آن از طریق منشور از PFF عبور نمرات. با در نظر گرفتن توزیع حرفه ای عبور نمرات برای همه quarterbacks و نتایج فردی برای پرسکات و دالتون تا این نقطه مربوطه خود را در حرفه ما تولید نتایج زیر.

(Pro Football Focus)
(طرفدار فوتبال تمرکز)

دالتون توزیع بلندتر و باریک تر از پرسکات چرا که او یک نمونه بزرگتر از dropbacks (4,882 مقابل 2,314). اوج است و بیشتر به سمت راست چون او نیست انجام شده و همچنین در سراسر زندگی حرفه ای او.

ما بهترین حدس برای دالتون واقعی PFF نمره قبولی در هر dropback است که بین 50 و 75 درصد از quarterbacks با حداقل 500 حرفه dropbacks.

پرسکات بهترین حدس برآورد شده است و نزدیک به 75 درصد و بخش های بزرگتر از خود را توزیع شده است و فراتر از 75 درصد با برخی حتی فراتر از صدک 90.

با توجه به PFF عبور نمرات پرسکات است تقریبا مساوی طبقه به دالتون و در حالی که وجود دارد این است که یک مقدار مناسب و معقول از همپوشانی او همچنین دارای یک سقف بالاتر.

عبور راندمان توزیع اخم در دالتون

هنگامی که استفاده از همان به روز رسانی به عبور بهره وری — به عنوان اندازه گیری توسط سازمان حفاظت محیط زیست در هر dropback — پرسکات دارای مزیت قابل توجهی نسبت به دالتون.

(Pro Football Focus)
(طرفدار فوتبال تمرکز)

اکثر پرسکات توزیع شده است و بالاتر از آن است که از بهترین حدس برآورد دالتون.

پرسکات مشاهده شده است بیشتر مساعد بهره وری آمار از نمرات که می تواند یا در نتیجه سازمان حفاظت محیط زیست عدم جذب این زمینه قوی در حمایت از بازیگران و یا ناتوانی از PFF نمرات را به تصرف چرا پرسکات شده است تا سازنده. دالتون از سوی دیگر مشاهده شده است بیشتر مساعد نمرات از بهره وری.

آوردن Dak, دالتون ارزیابی با هم

معایب مشاهده کارفرمایی عملکرد از طریق هر دو لنز از سازمان حفاظت محیط زیست و یا لنز PFF نمره قبولی می توان به کاهش یک درجه با قرار دادن آنها را با هم به یک کامپوزیت متری که وزن هر کدام به همان اندازه.

گرد هم آوردن راندمان و درجه توزیع و پس از آن در حال اجرا 10,000 شبیه سازی تولید دقیق احتمالات که هر کارفرمایی را درست عبور مهارت آبشار بالای 50, 65 و 80 صدک و این نشان می دهد که چگونه به احتمال زیاد یکی از دیگری بهتر است.

(Pro Football Focus)
(طرفدار فوتبال تمرکز)

این قابل ملاحظه ای احتمال دارد که هر دو پرسکات و دالتون ها بالاتر از متوسط رهگذران کامپوزیت و اندازه گیری, اما پرسکات صعودی مشهود است در شکاف است که به شکل بین آنها برای 65 و 80 درصد آستانه.

اگر کابوی ها به دنبال نخبگان و یا در نزدیکی-نخبگان کارفرمایی بازی — به هر تیم باید — پرسکات آسان است ، تا آنجا که به احتمال زیاد بهتر از رهگذر آن تقریبا 3 به 1 برای پرسکات.

75 درصد احتمال نیست به عنوان خسته کننده به عنوان شما می خواهم فکر می کنم. حوادث با 25 درصد احتمال اتفاق می افتد یکی از چهار بار. این چیزی است که شما شرط می بندم اتفاق خواهد افتاد حتی با شانس, اما آن را خوب آماده می شود در مورد آن را ندارد.

و این چیزی است که باعث می شود دالتون چنین موثر بیمه نامه برای کاوبوی پس برای بسیاری از پشتیبان گیری درصد شانس بودن بهتر ناچیز است.

این مهم است که توجه داشته باشید که این شماره حساب برای حزب, اما نه طراحی شده اجرا می شود که پرسکات استفاده شده است به طور موثر در طول زندگی حرفه ای او. بیش از گذشته 10 فصل پرسکات دارای رتبه چهارم در میان تمام quarterbacks در سازمان حفاظت محیط زیست در هر فصل تولید شده در طراحی و اجرا می شود پشت تنها Lamar جکسون, مخفی نیوتن و جاش آلن.

پرسکات شد و کارآمد ترین کارفرمایی با حداقل 50 طراحی شده اجرا می شود از نظر سازمان حفاظت محیط زیست در هر اجرا بر اساس. هنگامی که شما در نظر گرفتن ارزش اضافی پرسکات به ارمغان می آورد با پاهای خود را تنظیم احتمال که او بهتر از همه در اطراف کارفرمایی از دالتون باید افزایش یابد مادی بالاتر از 80 درصد است.

برای اطلاعات بیشتر آماری NFL تحلیل, رفتن به PFF.com.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر