کریگ هاجز انفجار مایکل جردن برای بحث در مورد ‘سفر کوکائین سیرک’ در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’

ESPN “آخرین رقص” یکی از بزرگترین داستان های ورزش جهان در حال حاضر و حداقل یکی از مایکل جردن هم تیمی نیست در مورد چیزهایی که نشان داد در نشان می دهد.

کریگ هاجز یک تیمی سابق اردن در شیکاگو بولز در Fox Sports Radio را “عجیب و غریب زن و شوهر” در روز دوشنبه برای بحث در مورد “آخرین رقص.”

یک چیز هاجز درک نمی شد اردن ظاهری به تایید بولز’ “سفر کوکائین سیرک” یکی از نکات مهم شب اول از سری.

کریگ هاجز می گوید اردن نقض برادری با کوکائین نظرات

Hodgers’ را از Fox Sports Radio:

“یکی از چیزهایی که به عنوان بازیکن ما به این برادری. بنابراین من تماشای اولین قسمت و من ناراحت بود در مورد ‘کوکائین سیرک.’ که من م چون من فکر برادران که در این تصویر با شما که باید برای توضیح به خانواده های آنها که در حال آماده شدن برای تماشای این مستند مایکل جردن رویداد و آنها می دانند که شما در این تیم و در حال حاضر شما کردم به توضیح است که تا 12 سال.

شایان ذکر است که در اینجا هاجز می شود که یک عضو از تیم در سوال “آخرین رقص.”

به عنوان اردن آن را به یاد او قلم مو را با سیرک آمد و در طول پیش فصل خود را rookie سال در طول فصل 1984-85 در حالی که هاجز پیوست بولز در سال 1988. البته ما نمی دانیم که کاملا چه مدت سیرک ماند در تور است.

آن را برای تلفن های موبایل مانند هاجز نگران بود این شوخی جیر از شب قسمت آمار کمی بیش از حد نزدیک به خانه برای برخی از هم تیمی های.

هاجز همچنین موضوع را با یک زن و شوهر از اردن نظرات در مورد هم تیمی های سابق خود. به طور خاص, آن اردن خواستار Scottie Pippen خودخواه به صورت هدفمند به تاخیر انداختن عمل جراحی پا به عنوان بخشی از قرارداد اختلاف با گاو و متهم هوراس اعطای بودن منبع از کتاب “اردن قوانین” توسط سام اسمیت که رنگ اردن در نور بد.

سپس Scottie Pippen ، Scottie شد ‘خودخواهی’. ای بابا مرد c’mon. و سپس شب گذشته با هوراس که به من صدمه دیده است. من اجازه MJ می دانم که نیست حق شخص. هوراس سزاوار نیست به پاییز برای ‘اردن قوانین’. اگر MJ چیز دیگری می داند و می داند که هوراس را انگیزه و سپس به ما بگویید که چگونه هوراس آن را به خاطر من, به خاطر من با هم تیمی خود برادر درست مثل آنها هستند و من نوع شور چگونه همه رو مصاحبه اما من.”

هاجز نیست تنها سابق گاو به طور علنی مخالفت خود با اردن در Pippen عمل جراحی به عنوان رزمندگان طلایی امور خارجه سر مربی استیو کر اخیرا گفت که بقیه خریداران در Pippen طرف در اختلاف است.

"The Last Dance" was bound to ruffle a few feathers. (Mike Powelll/Allsport)
“آخرین رقص” محدود بود به هم زدن چند پر. (Mike Powelll/Allsport)

هر NBC Sports, هاجز که به نظر نمی رسد در این مستند به سادگی گفت که او می خواست به مصاحبه برای “آخرین رقص” که ممکن است را ساخته اند حس داده جای خود را در سیاست بسکتبال و نظرات گذشته در اردن فقدان اظهارات سیاسی. اردن را بدنام “جمهوری خواهان خرید کفش ورزشی, بیش از حد” نقل قول یک موضوع در یکشنبه شانزدهم قسمت.

هاجز علاوه بر این در زمان موضوع را با زمان این مستند که ESPN با عجله برای پر کردن خالی ورزش برنامه ریزی شده ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. هاجز با اشاره به افزایش میزان مرگ و میر از جامعه در میان همه گیر.

“چه مدت پیش بود آنها را به این و آن بیرون می آید در حال حاضر؟” هاجز گفت. “فقط در زمان. آن را بی عیب و نقص به عنوان یک بازاریاب است. شما همه نشستن در گهواره. شما شماره 1 نماد در آمریکا در زمانی که مردم در حال مرگ هستند در ناگفته اعداد. چرا در حال حاضر ؟ چرا در حال حاضر ؟ کسی رو به توضیح است که به من.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر