کلیپرز صاحب بالمر بسته $400M معامله به خرید فروم

اینگلوود کالیفرنیا. (AP) – – – لوس آنجلس کلیپرز صاحب استیو بالمر روز دوشنبه خود را به اتمام خرید از فروم از باغ میدان مدیسون Entertainment Corp. برای 400 میلیون دلار است.

به تازگی ایجاد فروم Entertainment LLC ادامه خواهد داد عامل این ساختمان که در سال 1967 باز به عنوان محل برگزاری کنسرت. تیم مدیریت فعلی باقی خواهد ماند و در محل و گزارش به جیلیان Zucker, رئيس جمهور از عملیات کسب و کار برای کلیپرز.

همه انجمن مستقر در کالیفرنیا کارکنان انتظار می رود برای کارکنان جدید شرکت و کمک به انتقال.

“این تیم با استعداد در این فروم ایجاد شده در سطح جهان زندگی می کنند محل سرگرمی و متعهد شده ایم بر آن شهرت” Zucker در بیانیه ای گفت.

کلیپرز’ برنامه های جدید بخش خصوصی تامین می شود NBA عرصه در کالیفرنیا در نزدیکی فروم پیشرفت هستند با جلسات عمومی میله میله برای شروع این تابستان. کلیپرز گفت که داشتن یک بسکتبال آرنا و انجمن تحت مالکیت همان خواهد شد اجازه می دهد تا برای هماهنگ برنامه نویسی بین سالن های بهبود تراکم ترافیک در اطراف بسکتبال بازی ها و کنسرت.

در سال گذشته انجمن میزبانی نزدیک به 100 حوادث از جمله کنسرت بوکس و مخلوط هنرهای رزمی است. آن بود که قبلا از NBA لس آنجلس لیکرز و NHL Los Angeles Kings تا زمانی که هر دو تیم از نقل مکان به مرکز استیپلز در مرکز شهر لس آنجلس در سال 1999.

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>