شب سوم از ESPN “آخرین رقص” در زمان ما به سال 1993 NBA نهایی که در آن مایکل جردن و شیکاگو بولز مواجه خاموش در برابر فینیکس سانز.

Charles Barkley ورود در این مستند داده شد که با سری اما نه به خاطر دوستی خود را با اردن است. که کشتی میره سال پیش و Barkley است که هنوز هم غم انگیز در مورد آن.

در طول یک رادیو ظاهر در شنبه Barkley مورد بحث ارتباط خود را با اردن و یا فقدان آن در حالی که ستایش اردن به عنوان بهترین بازیکن بسکتبال همیشه.

از ESPN:

“مرد مثل یک برادر به من شلیک 20-کاری سال” Barkley گفت: در روز سه شنبه Waddle و Dawkins نشان می دهد در ای اس پی 1000 در شیکاگو است. “حداقل 20-چیزی سال است. و من احساس غم و اندوه است. اما به من او هنوز بزرگترین بازیکن بسکتبال همیشه. من آرزو می کنم او چیزی جز بهترین. اما هیچ چیز وجود دارد من می توانم در مورد آن است.”

به عنوان بارکلی می گوید در این رابطه حل شده پس از Barkley انتقاد از اردن مدیریت چه شد سپس شارلوت بابکتس.

در سال 2012 و در همان رادیو نمایش به عنوان او به نظر می رسد سه شنبه Barkley گفت: اردن بزرگترین مشکل این بود که او تا به حال “استخدام کافی مردم در اطراف او خواهد شد که اختلاف نظر دارند.” که ظاهرا به اندازه کافی برای اردن به قطع او.

“چیزی که من م این است که در مورد همه چیز فکر نمی کنم که به من گفت هر چیزی که بد” Barkley گفت. “من کاملا مطمئنم که من گفت:” تا آنجا که من عاشق مایکل تا زمانی که او متوقف می شود و استخدام آنها بوسه-سنجش و بهترین دوستان او هرگز به موفقیت به عنوان یک مدیر.’ و من به یاد داشته باشید تقریبا کلمه به کلمه به من گفت که. و چیزی که واقعا عصبانی من در مورد آن زود است Phil Jackson گفت: همان چیزی دقیق.”

بارکلی معتقد بود که کار خود را به بحرانی که وضعیت حکم و اردن را مدیریت شارلوت بابکتس/بابکتس قطعا موجه آن است.

در این دهه و نیم پس از اردن شد سر از بسکتبال عملیات در شارلوت (و بعد از آن صاحب اکثریت) اورلئانز را به دست آورد نه یک سری حذفی. Kemba واکر بهترین وطنی بازیکن از این تیم وجود, سمت چپ, آخرین offseason برای بوستون سلتیکز پس از اورلئانز lowballed او.

Barkley حفظ اردن مشکل این است که او به اندازه کافی ندارد مردم به صداقت با خود مدیریت تیم و گفت: در غیر این صورت خواهد بود صدمه دیده و یکپارچگی خود را به عنوان یک تحلیلگر.

“گوش اگر شما معروف و مایکل در یک نقطه بود که معروف ترین فرد در جهان, همه در اطراف شما است یا در حقوق و دستمزد و یا اجازه دادن به شما خرید نوشیدنی و شام و پرواز در اطراف در جت خصوصی خود را. تعداد بسیار کمی از دوستان خود را در حال رفتن به با شما صادق باشد. و آن را بسیار سخت برای هر ستاره, اما به خصوص کسی از قد و قامت خود را.

“اما من فکر کردم که یکی از دلایل ، مانند ” من می توانید بپرسید چارلز هر چیز و من می دانم که او به من پاسخ مستقیم.’ اما بخشی از کار من [به عنوان یک تحلیلگر] است چرا که من نمی توانم در تلویزیون و می گویند: “یکی دیگر از مدیر کل بمکد و سپس فقط به خاطر مایکل مثل یک برادر به من می گویند:” او را به انجام یک کار فوق العاده.’ خواهد بود که ریاکارانه است.”

Michael Jordan and Charles Barkley were good friends. And then they weren't. (BRIAN BAHR/AFP via Getty Images)
مایکل جردن و Charles Barkley شد دوستان خوب. و سپس آنها نیست. (برایان بحر/خبرگزاری گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی