در حالی که موقعیت مرکز رفته از رواج بزرگ مردان هنوز هم ارزش داشته باشد. تیم های دیگر ساخت در اطراف پست اما هر کس می خواهد یک مدافع جامد و rebounder به لنگر دفاع. این نماینده کلاس ویژگی های یک ترکیب خوبی از بازیکنان جوان و با صعودی و جامد دفاعی فکر جانبازان.

بالا رایگان عوامل: نقطه پاسداران | تیراندازی نگهبانان | کوچک هدایت می کند | قدرت جلو

سن: 26

دروموند است که در یک بیت از نقطه جالب. او تنها هشت بازی با کلیولند کاوالیرز بعد از آنها به دست آورد و او را در مهلت تجارت. اما کسانی که در هشت بازی و نامشخص رایگان-بازار با توجه به COVID-19 گیر باز امکان دروموند ورزش $28.7 میلیون بازیکن گزینه برای فصل آینده است. Drummond جوان است به اندازه کافی برای سازگاری با Cavs’ جوان هسته ای, پس از آن خواهید بود یک سال بیشتر از رشد با هم. پس از آن دروموند می تواند آمار چه باید ثبات بیشتر بازار خیط و پیت کردن با پول نقد در 2021.

متناسب با: کاوالیرز

Andre Drummond has actually played eight games for the Cavs. (Photo by Jason Miller/Getty Images)
Andre Drummond در واقع بازی از هشت بازی برای Cavs. (عکس از جیسون میلر/گتی ایماژ)

سن: 24

در نگاه اول شما ممکن است می گویند “چه کسی؟” اما چوب بود و داشتن یک برک آوت سال با پیستون است. حضور او به عنوان یک جوان (و ارزان) گزینه ای است که بخش بزرگی از دلیل دیترویت بود مایل به تجارت Andre Drummond. در فصل اول خود را به عنوان یک full-زمان چرخش بازیکن, چوب,, تحویل اعداد بزرگ است. در آن سال او به طور متوسط 13.1 امتیاز در 56.7 درصد تیراندازی و برداشت 6.3 ریباند در هر بازی در بیش از 21 ساعت یک شب. چوب و نیز گسترش محدوده خود برای arc, تیراندازی 38.6 درصد در 2.3 3-نقطه تلاش در هر مسابقه. اگر که نیست به اندازه کافی چوب تحت سلطه پس از دروموند معامله شد به طور متوسط 22.8 امتیاز 9.9 ریباند و یک بلاک در هر بازی. او خواهید بود سخاوتمندانه پاداش در تابستان امسال به احتمال زیاد توسط پیستون.

متناسب با: پیستون نیکز, Hornets, شاهین

سن: 29

تامپسون تا به حال یک نوع عجیب و غریب از حرفه ای. درست همانطور که او بدانند جای خود را در NBA LeBron James بازگشت به کلیولند و Cavs شد عنوان رقیب. چند سال بعد جیمز و کایری اروینگ رفته بودند و تامپسون بود و لوکس برای بازسازی تیم است. در حال حاضر او در نهایت یک عامل آزاد است. با Andre Drummond به احتمال زیاد Cavs’ مرکز حرکت رو به جلو و Kevin Love (و خود قرارداد) تثبیت در قدرت به جلو تامپسون است که احتمالا در حال حرکت. چند مدعی باید خط برای اضافه کردن کهنه در آژانس رایگان.

متناسب با: لیکرز کلیپرز, Celtics, رزمندگان, ماوریکس, موشک, قطعات

سن: 35

این می تواند آن را برای Gasol? جانبازان مرکز به طور کامل به نقش بازیکن مرحله از زندگی حرفه ای او. Gasol در حال حاضر کشش پنج به عنوان بیش از نیمی از شوت او تلاش می آیند از پشت قوس. او هنوز هم یک مدافع جامد و rebounder اما تضعیف شده به مراتب از خود دفاعی بازیکن سال روز. اگر رپتورز اجرای آن یک سال بیشتر Gasol احتمالا می آید. اگر تورنتو بازسازی آن نخواهد بود تعجب برای دیدن Gasol آن را به یک حرفه ای. اگر او می خواهد به نگه داشتن بازی چند مدعی ارائه خواهد شد Gasol یک نقش به عنوان یک 15 دقیقه برای هر بازی بازکن در وسط.

متناسب با: رپتورز کلیپرز و لیکرز, رزمندگان, قطعات

Hassan Whiteside was perhaps having a career year with the Blazers. (Photo by Alika Jenner/Getty Images)
حسن وایتساید شاید داشتن یک حرفه ای سال با تریل. (عکس Alika Jenner/گتی ایماژ)

5. حسن وایتساید

سن: 30

این ممکن است Whiteside بهترین فصل است. او را ایفا دقیقه بیشتر با پورتلند از همه اما یکی از میامی سال است. او به ثمر رساند 16.3 امتیاز در هر بازی در 61.8 درصد تیراندازی. و او در لیگ در مسدود شدن عکس در 3.1 در هر بازی در حالی که همچنین پایین کشیدن 14.2 ریباند و یک شب. چالش این است که Whiteside هنوز هم نمی کند بازی با آتش به صورت منظم و او را از انجام این قرارداد در سال چیزی که قبل از. خریدار برحذر باشید.

متناسب با: اورلئانز تریل بلیزرز Mavericks

سن: 33

Baynes’ سال با خورشید بوده و بالا و پایین. او از دست رفته زمان با آسیب, اما زمانی که او بازی کرده است او خوب بوده است. او تقریبا دو برابر قبلی خود را حرفه ای بالا به طور متوسط 11.5 امتیاز در هر بازی و Baynes انجام داده است و آن را با آغوش کشش-پنج نقش. او در زمان چهار 3-اشاره گر در هر بازی و آمار 35 درصد از عمیق است. اگر او حاضر به قبول پشتیبان مرکز نقش پشت Deandre Bay, Baynes خوبی را به ماندن در ققنوس. اما به عنوان او خود را وارد اواسط 30s, او ممکن است بخواهید به دنبال یک عنوان و باید مقدار زیادی از فرصت به انجام این کار.

متناسب با: خورشید کلیپرز و لیکرز, رزمندگان, Celtics, قطعات, ماوریکس,

7. رابین لوپز (بازیکن گزینه)

سن: 32

لوپز پیوست برادرش بروک در میلواکی در این فصل شده است و همه چیز را به دیگران امیدوار است. دفاع از خود غربالگری و انتقال واحد دوم کمک کرده اند میلواکی همگام زمانی که شروع به نیمکت. به دلیل نامشخص بازار دیگران بودن یک عنوان مدعی و این شانس را به بازی با برادرش لوپز به احتمال زیاد انتخاب کنید تا 5 میلیون بازیکن گزینه برای 2020-21.

متناسب با: دلار

8. Mason Plumlee

سن: 30

Plumlee شده است کامل پشتیبان گیری به نیکولا Jokic در دنور. عبور او توانایی اجازه می دهد تا قطعات به اجرای بسیاری از همان مجموعه که Plumlee است در این بازی برای Jokic. او همچنین rebounder خوب و دفاع خود را بهبود یافته است به اندازه کافی که در آن مخالفان به طور منظم نمی هدف او. او اضافه پرداخت در قرارداد فعلی خود را (سه سال $41 میلیون) به طوری که او ممکن است مایل به گرفتن چیزی team-دوستانه به ماندن با رقیب قطعات.

متناسب با: قطعات سلتیکز کلیپرز رزمندگان

9. یاکوب Poeltl (محدود)

سن: 24

Poeltl بود قطعه در Kawhi Leonard تجارت است. او تبدیل نشده شروع مرکز سن آنتونیو امیدوار او را اما که می تواند بیشتر در مورد LaMarcus Aldridge بازی بیشتر در پنج از انتظار است. مراکز تمایل به نگاهی دیگر به توسعه و Poeltl هنوز جوان است. بیشتر تشویق? او در هر 36 دقیقه خط نشان می دهد که دو-دو بازیکن است که می تواند عبور و جلوگیری از عکس. Poeltl به نظر می رسد مانند کلاسیک خود شخص بالغ در اواخر و این نیست که یک پسر اسپرز به شما اجازه دور.

متناسب با: تاتنهام اورلئانز

10. هری Giles

سن: 22

پادشاهان آن را منفجر زمانی که آنها کاهش یافته خود را در سال چهارم rookie-مقیاس گزینه تیم در Giles. در حال حاضر ساکرامنتو در پوش او پرداخت تنها $3.9 میلیون دلار (معادل چهارم-سال گزینه). که یک شماره است که تیم های دیگر می و به احتمال زیاد خواهد شد به راحتی ضرب و شتم. جایلز تا به حال مسائل مربوط به سلامت اما هیچ موجود مرکز ارائه می دهد ترکیبی از جوانان به ثمر رساند بازگشت و عبور. تیم های متعدد به خوبی انجام خواهد داد به ارائه Giles یک تکه بزرگ از اواسط سطح استثنا و هر تیم خواهد بود خوشحال با تولید آن را برای چند سال آینده.

متناسب با: نیکز, Hornets, پیستون, ماوریکس, رزمندگان, Celtics, کلیپرز

پنج بعدی

11. ویلی Cauley-استین (بازیکن گزینه)

سن: 26

متناسب با: Mavericks, موشک, کلیپرز

12. JaVale McGee (بازیکن گزینه)

سن: 32

متناسب با: لیکرز

13. دوایت هاوارد

سن: 34

متناسب با: لیکرز

14. Kelly Olynyk (بازیکن گزینه)

سن: 29

متناسب با: گرما

15. Meyers لئونارد

سن: 28

متناسب با: گرما کلیپرز رزمندگان

دیگر عامل مراکز: Bismack Biyombo تایسون چندلر جان Henson, Willy Hernangomez, Damian جونز (محدود), فرانک Kaminsky (تیم گزینه), Enes کانتر (بازیکن گزینه) Skal Labissiere (محدود) الکس لن ایان Mahinmi مایک Muscala (بازیکن گزینه) Nerlens Noel, Jahlil Okafor Kyle O’Quinn آنته Zizic

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی