فراگیر و گسترش رشته علم اطلاعات و تجزیه و تحلیل تبدیل شده است و تقریبا جدایی ناپذیر از مناطق مانند برنامه نویسی و توسعه است.

به عنوان نیروی محرکه توسعه وب و بازاریابی, مهندسی-کلاه سفید نرم و حتی سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ داده ها تجزیه و تحلیل را می توان در قلب های امروز هیجان انگیز ترین و مهم صنایع با تکنولوژی و سیستم عامل.

بنابراین اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به واقعا موفق برنامه نویس و توسعه دهنده و یا متخصص امنیت سایبر شما نیاز به یک درک دقیق از نحوه استفاده از محبوب ترین در جهان, علوم اطلاعات زبان ها و سیستم عامل. 2020 همه-در-یک دانشمند داده مگا بسته نرم افزاری است که در اینجا برای کمک به, فقط برای $39.99 — بخش کوچکی از آن قیمت برای مدت زمان محدود.

این آموزش بسته نرم افزاری دارای بیش از 140 ساعت از محتوا و آموزش در تجزیه و تحلیل RPA یادگیری ماشینی تابلو فرش و بیشتر — همه از طریق یک برنده جایزه پلت فرم های آموزشی که طراحی شده توسط خودی صنعت با سالها تجربه زیر کمربند خود را.

از طریق دوره های آموزشی که به دنبال آسان بر روی هر دستگاه با اتصال به اینترنت این بسته نرم افزاری شروع می شود با یک گسترده و آشنایی با آخرین روش ها و برنامه های کاربردی از علم داده ها قبل از راه رفتن شما را از طریق آن بیشتر تکیه بر ابزارها و تاکتیک های.

شما باید یاد بگیرند که چگونه به جمع آوری و تجزیه و تحلیل مجموعه عظیم از داده ها با استفاده از R ایجاد ماشین قدرتمند سیستم عامل آموزش و زیرساخت با پایتون استفاده از تابلو برای ساخت دقیق داده های تصویری و هوش ابزار و خیلی بیشتر.

دوره های مختلف پوشش طیف گسترده ای از موضوعات در رباتیک و هوش مصنوعی — دو به هم پیوسته رشته هایی که ایستاده در خط مقدم جهان مهم ترین نوآوری.

به دست آوردن دسترسی به یک گنجینه عظیم از مواد کمک خواهد کرد که شما را تبدیل به یک تقاضا داده دانشمند با 2020 همه-در-یک دانشمند داده مگا بسته نرم افزاری فقط برای $39.99 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول برای یک مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط TheDigitalArtist/Pixabay

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی