Apple Releases iOS 13.5 توسعه دهنده Beta 4 برای آیفون


اپل چهارم توسعه دهنده بتا برای iOS 13.5 امروز, چهار شنبه, مه 6. این به روز رسانی می آید یک هفته پس از انتشار iOS 13.5 dev beta 3 که معرفی اپل و گوگل مشترک COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای سیستم عامل iOS برای اولین بار.

اپل کشت توسعه دهندگان 13.5 dev beta 4 در 10 a. m. PDT. اگر شما تجربه با سیستم عامل iOS تست بتا شما می دانید که اپل تمایل به انتشار بتا به روز رسانی در این زمان. اما انتظار نداریم که برای دیدن به روز رسانی آمار دستگاه خود را اگر شما در حال اجرا بتا عمومی. این به روز رسانی تنها برای ثبت نام توسعه دهندگان. ما انتظار داریم که اپل به انتشار 13.5 عمومی beta 3 هم امروز در ساعت 1 p. m. PDT یا فردا در 10 a. m. PDT.

چه جدید dev beta 4? که باقی مانده است دیده می شود. این بتا اخبار بیش از حد تازه به دقیقا می دانند چه اپل بسته به روز رسانی جدید. آن دشوار خواهد بود به بالا در هفته گذشته, اما, اپل تغییر نام بتا از 13.4.5 به 13.5 همه در حالی که نگه داشتن بتا شماره همان گیج کننده است همه ما در این فرآیند است.

که تغییر نام شد و به احتمال زیاد با توجه به فوق گنجاندن COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API هر چند که نه تنها ویژگی های جدید در حال حاضر در مرحله بتا است. اپل همچنین شامل یک گزینه جدید برای غیر فعال کردن خودکار زوم برای کاشی در گروه FaceTime تماس, پس از شکایت این که ثابت جنبش در طول شلوغ calls مانع شد.

iOS 13.5 توسعه دهنده beta 4 یادداشت انتشار به زودی.

به روز رسانی آی فون خود را به iOS 13.5 dev beta 4, شما نیاز به یک ثبت نام شده توسعه دهنده. شما می توانید با استفاده از بازیابی تصویر برای آی فون خود را در دسترس در پورتال توسعه (نصب iTunes و یا یاب) و یا نصب تنظیمات پروفایل و سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب آخرین نسخه بتا ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر “به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر