اپل چهارم توسعه دهنده بتا برای iOS 13.5 امروز, چهار شنبه, مه 6. این به روز رسانی می آید یک هفته پس از انتشار iOS 13.5 dev beta 3 که معرفی اپل و گوگل مشترک COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای سیستم عامل iOS برای اولین بار. اپل به روز شده است که تنظیمات صفحه در حال حاضر شامل یک “قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم” تنظیمات عوض کنید.

اپل کشت توسعه دهندگان 13.5 dev beta 4 در 10 a. m. PDT. اگر شما تجربه با سیستم عامل iOS تست بتا شما می دانید که اپل تمایل به انتشار بتا به روز رسانی در این زمان. اما انتظار نداریم که برای دیدن به روز رسانی آمار دستگاه خود را اگر شما در حال اجرا بتا عمومی. این به روز رسانی تنها برای ثبت نام توسعه دهندگان. ما انتظار داریم که اپل به انتشار 13.5 عمومی beta 3 هم امروز در ساعت 1 p. m. PDT یا فردا در 10 a. m. PDT.

رئیس در میان ویژگی های جدید در این بروز رسانی است “COVID-19 قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم” تنظیمات. این گزینه جایگزین در هفته گذشته را “قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها” صفحه تنظیمات اضافه کردن توضیحات برای نحوه قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم کار می کند. بر خلاف تنظیمات اطلاع رسانی در dev beta 3 این تنظیمات در حال حاضر تعاملی به عنوان آن نیاز به قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم-دزدگیر برنامه نصب شود. بدون چنین برنامه هنوز وجود دارد.

iOS 13.5 dev beta 4 (سمت چپ) در مقابل dev beta 3 (سمت راست).

به نظر می رسد این تنظیمات جایگزین اطلاع رسانی تنظیم. “COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها” هنوز هم به نظر می رسد در جست اما لینک جدید ورود به سیستم تنظیم به جای.

هفته گذشته اپل تغییر نام این بتا از 13.4.5 به 13.5 همه در حالی که نگه داشتن بتا شماره همان گیج کننده است همه ما در این فرآیند است. که تغییر نام شد و به احتمال زیاد با توجه به فوق گنجاندن COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API هر چند که نه تنها ویژگی های جدید در حال حاضر در مرحله بتا است. اپل همچنین شامل یک گزینه جدید برای غیر فعال کردن خودکار زوم برای کاشی در گروه FaceTime تماس, پس از شکایت این که ثابت جنبش در طول شلوغ calls مانع شد.

iOS & iPadOS 13.5 Beta 4 Release Notes

بررسی اجمالی

  • IOS & iPadOS 13.5 SDK فراهم می کند پشتیبانی برای توسعه برنامه های کاربردی برای آی فون ، iPad و دستگاه های آی پاد لمسی در حال اجرا iOS & iPadOS 13.5. SDK همراه با Xcode متعلق به 11.5 بتا 2 در دسترس از فروشگاه App مک. برای کسب اطلاعات در سازگاری مورد نیاز برای Xcode متعلق به 11.5 beta 2, ببینید, Xcode متعلق به 11.5 Beta 2 انتشار یادداشت ها.

قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی – مسائل شناخته شده

  • مقادیر وزن نمی تواند به صفر تنظیم شود. راهحل: تنظیم وزن است که باید صفر به .0001.

موسیقی – ویژگی های جدید

  • یک گزینه جدید در دسترس است برای به اشتراک گذاشتن آهنگ ها, آلبوم ها و لیست پخش به Facebook و Instagram داستان. (60895397)

به روز رسانی آی فون خود را به iOS 13.5 dev beta 4, شما نیاز به یک ثبت نام شده توسعه دهنده. شما می توانید با استفاده از بازیابی تصویر برای آی فون خود را در دسترس در پورتال توسعه (نصب iTunes و یا یاب) و یا نصب تنظیمات پروفایل و سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب آخرین نسخه بتا ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر “به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی