بیش از 50 میلیون نفر در انگلستان زندگی می کنند اما آن را برای همه نیست. آن را قطعا نبود برای Jorgelina Cardoso از پاریس سنت ژرمن وینگر آنخل دی ماریا که در زندگی وجود دارد برای یک سال و در حالی که شوهر او برای منچستر یونایتد.

دی ماریا امضا پنج سال مقابله با ایران در سال 2014 برای $73.8 میلیون دلار بود که یک رکورد در آن زمان است. Cardoso نقل مکان کرد و به منچستر با او هر چند به او گفت: Los Angeles de la Manana در طول مصاحبه اخیر او در اصل نمی خواهم به.

“من به یاد داشته باشید فرشته های آینده و گفت:” یک پیشنهاد از منچستر یونایتد است. شاید ما کمی بیشتر از نظر مالی امن'” Cardoso گفت: از طریق ESPN.

“این وحشتناک بود. منچستر بدترین است. آن است که همه وحشتناک در منچستر. در واقع من جنگیدند زیادی با فرشته در مورد آن. ما در زندگی مادرید, فرشته بازی در بهترین تیم در جهان است که برای من و رئال مادرید. ما در کامل آب و هوا عالی بود غذا عالی بود. و ناگهان او گفت که وجود دارد یک پیشنهاد برای رفتن به منچستر. من به او گفتم ” نه یک فرصت. شما در حال رفتن به تنهایی. “نه بابا. اجازه دهید’ او پاسخ داد.”

Cardoso تشکیل شده نظر خود را در مورد منچستر یک سال قبل پس از بازدید از Gianinna مارادونا, دختر دیگو مارادونا بود که در زندگی وجود دارد با او سپس شوهر Sergio Aguero. بازدید از دوستان در منچستر متوقف نمی Cardoso کاملا از نفرت از آن است.

“من نمی خواهم برای رفتن به منچستر زیرا در آن لحظه در زمان من بود دوستان با Gianinna مارادونا بود که به Aguero و ما پرواز از مادرید به خانه اش در منچستر او را به پرداخت یک سفر برای دو یا سه روز که فرشته تا به حال چند روز در رئال مادرید.

“این وحشتناک بود! همه از آن وحشتناک بود ما به خانه رفت و ما مثل… ‘شما بعد از دیدن بچه ها, ما از اینجا. زمانی که ما به سمت چپ من به او گفت: “برو به هر کشور – به جز انگلستان’. به هر حال یک سال بعد وجود دارد و ما در انگلستان بود و آن را وحشتناک, sh*قبه.”

Cardoso توضیح داد که او نمی مانند آن وجود دارد چرا که او به شدت احساس خارج از محل — و مواد غذایی کمک نمی کند.

“من نمی خواهم چیزی در مورد آن نه یک چیز. زنان همه لاغر رسمی و خشک و مناسب… عجیب و غریب. شما در حال قدم زدن در خیابان و شما نمی دانید که اگر آنها در حال رفتن به شما را بکشند و یا چه. این مواد غذایی را نفرت انگیز است. همه دختران در حال all dolled به nines کاملا ساخته شده و وجود دارد و من در مستی و با هیچ آرایش در.

“ما سعی می کنیم به نزدیک تر زمانی که همه چیز بد است. من نه سرزنش او وجود دارد. من فقط به او گفتم ‘عزیزم من می خواهم خودم را بکشم آن است که در حال حاضر در 14:00 بعد از ظهر در بعد از ظهر است.”

شهردار منچستر احتمالا نباید از ویژگی های Cardoso نظرات خود را در شهر بعدی راهنمای گردشگری به دلیل آن به نظر می رسد مانند انگلستان بسیار است نه برای او. انگلستان نبود برای دی ماریا ، او فقط یکی بدون زرق و برق فصل با منچستر یونایتد قبل از فروخته شدن به بارسلونا در سال 2015.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی