شما تا کنون بدست به یک تاکسی در یک کشور خارجی بود و مشکل بیان که در آن شما می خواهید بروید ؟ و یا سعی به درخواست یک پیشخدمت چه در ظرف شما eyeing در منو ؟ شاید شما فقط می خواهم به دانستن آنچه اتفاق می افتد در یک کشور دیگر و رسانه های خبری ارائه نمی ترجمه شده نسخه.

LingvaNex مترجم اجازه می دهد تا هر کسی که به درک 112 زبان در هر نقطه در جهان است. ترجمه و دیکشنری نرم افزار ارائه می دهد فوری ترجمه از متن صوتی, تصاویر و وب سایت ها و اسناد و مدارک. در حال حاضر یک LingvaNex مترجم عمر اشتراک در فروش فقط برای $79.99.

این برنامه مناسب شما اجازه می دهد به صحبت می کنند و ترجمه صدای شما به یک بارگذاری درایور پیشخدمت و یا هر کس دیگری. سپس شما می توانید گوش دادن به پاسخ خود را. بیشتر لحظات بی دست و پا کوه در می رم از طریق یک کتاب و یا پیمایش بر روی تلفن خود را به امید پیدا کردن کلمات درست.

سایت خارجی بلافاصله و با دقت ترجمه شده به هر یک از زبان ها ارائه شده است. LingvaNex مترجم حتی ترجمه متن بر روی تصاویر.

فرهنگ تابع ارائه می دهد ترجمه های متعدد از هر کلمه بنابراین شما همیشه درک مناسب زمینه. این خصوص باعث می شود LingvaNex مترجم یک مکمل عالی برای آموزش زبان برنامه در حالی که شما در حال پناه گرفتن در خانه.

در دسترس بر روی تلفن همراه و یا دسکتاپ برای iOS, Android, macOS, و, ویندوز, کاربران, LingvaNex مترجم دوست داشتنی شده توسط کاربران. کاربران اپل رای آن 4/5 ستاره در فروشگاه App مک در حالی که کاربران اندروید آن 4.4/5 ستاره در فروشگاه Google Play—همان امتیاز به فروشگاه مایکروسافت کاربران است.

شما می توانید طول عمر دسترسی به LingvaNex مترجم در هر دو دسکتاپ و موبایل امروز فقط برای $79.99 و صرفه جویی تا 80 ٪ تخفیف لیست قیمت.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی