Oscar De La Hoya خویشتن داری نشان می دهد می گوید: ارتباط با Canelo Alvarez است ‘و’

Oscar De La Hoya ادا سه کلمه است که آسان به دست اما می تواند بسیار مهم برای آینده خود جوایز پسر طلایی و بوکس در خاص است.

1992 المپیک مدال طلا باقی مانده است یکی از بزرگترین بوکسورهای خود را از نسل نادر ترکیبی از سرعت و قدرت و پرخاشگری است. او برای اولین بار برنده 31 دعوا و تنها تلاش پس از او می خواهم آزار بدن خود را با زندگی در خارج از حلقه.

او موفق شد مایک تایسون به بوکس بزرگترین قرعه کشی یک گوشته او گذشت به Floyd Mayweather Jr. پس از حماسه 2007 مبارزه با فروش سرسام آور و پس از آن-ضبط 2.46 میلیون در pay-per-view.

اما از آنجا که او برای او شناخته شده بود استعداد و توانایی های خود را به فروش بلیط و pay-per-views او نیز شناخته شده برای وارد شدن به تلخ دشمنی.

او بدنام جنگ با یک پروموتر باب Arum هر دو به عنوان یک جنگنده و بعد زمانی که هر دو ترویج شد. او مبارزه رسانه ها او مبارزه Mayweather Jr. و در حال حاضر او را در چیزی از نبرد با بزرگترین ستاره Canelo Alvarez.

در قبل از مبارزه کنفرانس خبری در لاس وگاس روز قبل از Alvarez را شکست داد سرگئی کوالف را به نفع خود یک نور کمربند سنگین وزن De La Hoya و Alvarez نشسته در کنار یکدیگر و به سختی اذعان کرد دیگر وجود دارد.

De La Hoya داد rollicking مصاحبه به یاهو ورزشی هفته گذشته (سازمان دیده بان مصاحبه کامل بالا) که در آن او گفت: داستان از دولت مکزیک درخواست او را به پوشیدن پرچم کشور خود را در شورت خود را در طول سال 1996 مبارزه با هدایت خولیو سزار چاوز Sr. علاوه بر این, او گفت:, یک کارتل مواد مخدر نشان داد در اردوگاه های آموزشی در خرس بزرگ کالیفرنیا و تهدید او را اگر او به دست آورد.

“تصور کنید فشار” De La Hoya گفت. “این دیوانه بود.”

او گفت: چگونه بیش از حد, مهمانی, زمان عوارض خود را در حرفه خود و بالقوه او را نگه داشته و از ناراحت کننده Mayweather. و او گفت که Mayweather پدر, Floyd, Sr. و عیسی Rivero شد بهترین مربیان او تا کنون استفاده می شود.

اما اهمیت واقعی از آنچه که او گفت: در آمد بحث خود را از مسائل با Alvarez. او آن را شخصا به عهده گرفته و بنابراین اغلب در گذشته است. او را دراز نمی کند به Alvarez یا دفاع از خود اقدامات است.

او گفت: سه واژه است که نشان داد او به مراتب واضح تر درک در حال حاضر آنچه مهم است این است: “این فقط کسب و کار.”

Canelo Alvarez looks at promoter and former boxer Oscar De La Hoya during a news conference Wednesday, Oct. 30, 2019, in Las Vegas. (AP Photo/John Locher)
Canelo Alvarez به نظر می رسد در پروموتر و سابق بوکسور Oscar De La Hoya طی یک کنفرانس خبری چهار شنبه, اکتبر. 30, 2019 در لاس وگاس. (AP Photo/جان Locher)

او شده است در هر دو طرف از این دشمنی. به عنوان یک جنگنده او اول شد خشم در Arum پس از مبارزه با فلیکس ترینیداد بیش چقدر Arum ساخته شده نشان می دهد هنگامی که آن را راه بهتر از حد انتظار در pay-per-view فروش. De La Hoya تا به حال تصمیم به گرفتن تضمین هزینه تخت به عنوان مخالف به کار کردن یک درصد از فروش.

که منجر به خاموش و در دشمنی با Arum که به طول انجامید بیش از یک دهه و هنوز هم گهگاه عود.

آن را تا به حال به تحقیر او را به نشستن در کنار آلوارز در کنفرانس خبری قبل از Kovalev مبارزه با نه تنها یک اتاق پر از رسانه رعایت, اما همچنین یک کابل مخاطبان تلویزیون است.

آنها نادیده گرفته و هر یک از دیگر و به وضوح در عمل به عنوان اگر دیگر وجود ندارد.

آلوارز است بسیار مهمی برای پسر طلایی را در کوتاه مدت و بلند مدت آینده. او بزرگترین قرعه کشی در ایالات متحده و همراه با آنتونی جاشوا یکی از بزرگترین در جهان است.

در بحث خود در مورد Alvarez, De La Hoya مراقب بود که به راه رفتن در یک خط خوب است. او اساسا غیر روحانی کردن و اجازه می دهد آلوارز به انجام به عنوان او خشنود و نه او تنبلی و سنگینی حرکت کردن هر بمب در ستاره خود را.

“این همه کسب و کار,” او گفت:. “در تمام این سال ها من در بوکس, داخل حلقه و خارج از حلقه من آموخته ام این همه کسب و کار. در بوکس وجود ندارد و وفاداری. اما این چیزی است که من زندگی کرده ام. Canelo یک جنگنده بزرگ و به نظر من او دوست من. اما این کسب و کار است.

“شما یاد بگیرند که چگونه به مانور و شما در حفظ و گارد خود را. که اساسا آن است. من به عنوان یک جنگنده من می دانم که چگونه برای محافظت از خودم. من را که به من زندگی کسب و کار است که من در حال حاضر به عنوان یک پروموتر و من با استفاده از آن به بهترین توانایی من است. جنگجویان مبارزان و شما باید برای محافظت از خودتان را در همه زمان ها درست مانند [Hall of Fame داور] جو کورتز همیشه می گفت.”

مهم این است که برای کار در کنسرت. به عنوان یک پروموتر او نیاز به درک که آن را Alvarez حرفه ای و Alvarez نیاز به مبارزه با حملات او می خواهد. اما آن را De La Hoya کار او را حاضر تمام گزینه ها و فشار برای آنهایی را که بیشتر حس برای طرفداران و کسب و کار به عنوان به خوبی.

Arum پیمایش است که میدان مین بی نقص و در طول سال هر چند او تا به حال سهم خود را از گرد و غبار-یو پی اس با مبارزان خود را. De La Hoya و Mayweather برجسته در میان آنها است. وجود دارد چند دعوا که نمی اتفاق می افتد که باید به عنوان یک نتیجه از Arum و آن را به اعتبار خود را.

که چیزی De La Hoya به دنبال به عنوان به خوبی.

با نشان دادن خویشتن داری و نه teeing در Alvarez زمانی که او تا به حال فرصت آن را نشانه آن است که او آموخته است که چگونه به بازی این بازی.

موفق تر از او است که در آن بهتر است برای طرفداران که می خواهند به بهترین ها دعوا ساخته شده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر