در کوتاه فصل ستاره هنوز هم تا به حال فرصتی برای درخشش در سال 1981

فصل آغاز شد و با Fernandomania و به پایان رسید با یک کلاسیک جهان سری رقابت بین داجرز و یانکی ها. مایک اشمیت slugged راه خود را به یک دوم متوالی MVP و نولان Ryan تن به تن دیگری بدون hitter.

اما شاید بهترین راه برای توصیف بیس بال در سال 1981 است که با بازگویی پیت رز تعقیب ملی در لیگ حرفه ای بازدید ضبط. او گره خورده علامت در ماه ژوئن و پس از آن تا به حال صبر کنید تا ماه اوت به شکستن آن — به دلیل اعتصاب تعطیل ورزشی برای حدود دو ماه.

همه گل رز می تواند انجام دهد را به طور منظم بازدیدکننده داشته است به پنبه حلاجی شده قفس در حالی که او منتظر است.

“من وجود دارد و هر ناجور روز” رز گفت.

اگر بیس بال است قادر به آمده به عقب در همه این سال, طرفداران باید آماده برای یک به طور قابل توجهی کوتاه فصل است که سال 1981 در مبارزات انتخاباتی ممکن است بیشتر مربوط به مقایسه در دسترس است. فصل تقسیم شد به دو با یک اختلاف کار, اما زمانی که این ورزش در نهایت بازگشت, ستاره های آن هنوز هم تا به حال به صورت مختصر فرصتی برای درخشش.

“هرج و مرج را تغییر منحصر به شدت همه این عناصر کاملا عامل را چگونه به یاد ماندنی است که کل زمان است” گفت: استیو راجرز right-hander که مونترال Expos ساخته شده خود را برای اولین بار postseason ظاهر در سال 1981.

اوایل روز ’81 فصل شد توسط فرناندو Valenzuela. مکزیکی, تازه کار در زمان لس آنجلس توسط طوفان برنده اول خود را هشت شروع می شود برای داجرز و پرتاب shutouts در پنج تا از آنها را.

در زمان اعتصاب شروع به افزایش بود و در کانون توجه است. او با دفاع قهرمان فیلیز پس از آن و در 10 ژوئن او وارد فیلادلفیا آخرین بازی قبل از حمله نیاز به یک ضربه به کراوات استن Nicole را NL علامت 3,630.

رایان بود بر روی تپه در برابر فیلیز و رز بسته رکورد با یک زمین باز یافته تنها او را. پس از آن افزایش یافت زده در سه بعدی شانس برابر هوستون right-hander. او در نهایت شکست رکورد Aug. 10 برابر سنت لوئیس در تیم اول بازی برگشت.

بیس بال اولین رویداد بزرگ پس از توقف بود همه ستاره بازی در کلیولند در اوت. 9. اشمیت homered در هشتمین دور به NL یک 5-4 برنده شوید.

“که من به طور کلی بهترین سال بود ما یک فصل کامل,” اشمیت گفت: در یک ایمیل. “من در میان من نخست به ویژه پس 1980. واقعا تا به حال هیچ چیزی برای انجام با یک چیز منحصر به فرد من در طول این اعتصاب در واقع من برای فردا به عنوان یک ورزش لنگر. من برخی از کار کردن با (فیلیز مسکن) یدک کش McGraw.”

اشمیت آمار .316 با 31 خانه اجرا می شود در 102 بازی. Baseball-Reference.com اعتبار او را با 7.7 برنده بالا جایگزینی که در آن سال. در 2019 — یک فصل کامل — تنها دو NL بازیکنان رسیده است که جنگ در کل.

اگر بیس بال بازگشت رفت و هموار برای موقعیت بازیکنان مانند رز و اشمیت کوزه رو بیشتر از یک چالش است. و راجرز تا به حال مسئولیت اضافه شده که در این اتحادیه مذاکره کمیته در طول اعتصاب.

“من توانایی به ماندن در شکل شده بود محدود بسیار قابل توجهی” راجرز گفت. “من واقعا نمی باید قابلیت پرتاب آن بسیار است.”

این امر با این وجود به نوبه خود به یک به یاد ماندنی سال برای راجرز و Expos. بیس بال و گسترش آن postseason اجازه می دهد چهار بخش رهبران از قبل از حمله به واجد شرایط و همچنین در نظر گرفتن این تیم با بهترین پست-اعتصاب سوابق در هر بخش.

که منجر به برخی از نتایج غیر معمول. Cincinnati رفت 66-42 برای بهترین رکورد کلی در این بازی اما لیورپول به پایان رسید دوم در هر دو نیمه از دست رفته و برگشتی. کانزاس سیتی رفت 50-53 اما برنده نیمه دوم در AL غرب و در.

تیم بازی نابرابر تعدادی از بازی ها. Expos (30-23) لبه کاردینالز (29-23) بالای NL East در نیمه دوم تامین امنیت چه خواهد بود خود را تنها postseason اسکله در مونترال.

این Milwaukee Brewers ساخته شده خود را برای اولین بار حذفی ظاهر نیز هست. هوستون ساخته شده postseason با کمک رایان پنجم no hitter وظیفه سپتامبر. 26 برابر داجرز.

Expos اخراج مدیر, کیر ویلیامز در اواخر فصل پس از آن رفت و 16-11 تحت جیم فانینگ به پلی آف. راجرز انداخت دو ضربه shutout در مقابل متس نهایی خود را در شروع فصل به طور منظم — و او فقط گرفتن آغاز شده است.

در دور اول پلی آف راجرز ضرب و شتم استیو کارلتون دو بار از جمله در winner-take-all پنجم بازی در فیلادلفیا. او رفت و فاصله که در پیروزی 3-0 و حتی سوار در دو اجرا می شود.

در NL سری مسابقات قهرمانی برابر لس آنجلس راجرز انداخت یکی دیگر از بازی کامل در یک بازی 3 پیروزی اما هنگامی که او آمد در امداد در بازی 5 ریک دوشنبه homered در بالای نهم به داجرز به پرچم. پایان ناامید کننده بود اما آن را به حال شده است قابل اجرا برای Expos.

زمانی که مسابقات جهانی به پایان رسید — با داجرز پیروزی در شش بازی — آن را عادلانه می گویند 1981 فصل در حالی که به دور از ایده آل اجتناب بود تبدیل شدن به یک کار بیهوده.

که چالش ورزش چهره های این سال در میان coronavirus همه گیر است که قرار دادن کل فصل در معرض خطر است. اگر بیس بال می کند سر آن ممکن است در مقابل خالی استادیوم و اگر شروع با تاخیر به خوبی به تابستان فصل می تواند بسیار کوتاه نتایج مخدوش به نظر می رسد.

“آیا واقعا رفتن به یک قهرمان واقعی؟” رز فکر. “کمیساریای پسر او کار خود را برای او بریده است. … شما نمی توانید همه را خوشحال کند.”

در نهایت هر چند قالب از بیس بال بازگشت ممکن است نگرانی ثانویه. اگر این ورزش را می توان با خیال راحت خواهد بود که پیروزی را در خود دارد. آیا این واقعا امکان پذیر است که هنوز هم بسیار در شک و تردید.

“چگونه خواهد با شما تماس ردیابی اگر یک بازیکن رو از ویروس بود و در یک محل باشگاه وانجمن? نقطه ای که من فکر می کنم تعداد زیادی از بازی ها یک مسئله,” اشمیت گفت. “اگر شما نیاز به یک شماره و هیچ مشکلی وجود ندارد و بازی در این بازی شما احتمالا می تواند تاج قهرمان جهان پس از 60-بازی فصل به طور منظم. و کوتاه postseason. این همه در مورد پول و چه هر کس مایل به قمار برای جلوگیری از از دست دادن آن است.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر