در سه سال گذشته اپل میزبانی خود را در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در سن خوزه مرکز کنوانسیون اما به لطف COVID-19 گیر WWDC سال 2020 در حال حاضر آنلاین-تنها رویداد. بنابراین آنچه شما می توانید انتظار از جدید قالب مجازی و هنگامی که و چگونه شما می توانید به تماشای سخنرانیها و توسعه جلسات?

رمان coronavirus ممکن است تعطیل اپل در رویداد فرد, اما نشان می دهد باید در. بنابراین وجود خواهد داشت نه هزاران نفر از توسعه دهندگان بسته بندی شده به یک مرکز کنوانسیون اما وجود خواهد داشت میلیون ها نفر در سراسر جهان و در تنظیم و یادگیری همه چیز را که آنها را مجبور به کار با در iOS 14 و iPadOS 14. و در حالی که جلسات فردی برای توسعه دهندگان تنها کلیدی را می توان توسط هر کس.

چه انتظار می رود در WWDC سال 2020?

سال گذشته WWDC معرفی ما به 13 برای iOS, آی فون که اضافه شده تیره حالت یک به روز رسانی ایمیل نرم افزار و کش رفتن به تایپ کردن در میان بسیاری از امکانات دیگر. آن را نیز نشان داد macOS کاتالینا 10.15, watchOS 6, tvOS 13 و iPadOS 13 و همچنین Mac Pro (3rd generation) و نرم افزار نمایش XDR.

برای بسیاری از ما برجسته از WWDC سال 2020 خواهد بود پرده برداری از iOS 14 (و iPadOS 14), شایعه آمدن با iMessages به روز رسانی جدید گزینه های سفارشی سازی و تناسب اندام برنامه در میان بسیاری از امکانات دیگر. اما اپل نیز نشان می watchOS 7, tvOS 14 و macOS 10.16.

همانطور که برای سخت افزار اپل ممکن است پرده یا حداقل اذیت کردن, آن, آینده, بلوتوث مبتنی بر AirTags محصول شبیه به کاشی انتقالها. همچنین ما ممکن است اپل جدید over-the-ear Bluetooth هدفون که ما شاهد یک اشاره از در iOS 14 کد که به احتمال زیاد خواهد high-end می تپد و نه AirPods. و در حالی که اپل به شدت لغو آن AirPower شارژ مت بیش از یک سال پیش از آن ممکن است کار بر روی یک “کوچکتر شارژ بی سیم حصیر” به گفته Ming-Chi Kuo که ممکن است در لمس در نطق اصلی.

هنگامی که WWDC سال 2020 Streaming?

اپل برای اولین بار اعلام کرد که WWDC سال 2020 خواهد حرکت به یک قالب مجازی در مارس 13, میله میله برای ماه ژوئن در ماه است که در این کنفرانس صورت گرفته در 16 از 17 سال گذشته به ارزش از حوادث. در مارس 5, اعلام 22 ژوئن به عنوان تاریخ رسمی اینترنت-تنها توسعه دهندگان خاص است.

برای توسعه دهندگان, ژوئن 22, علائم روز اول به طور معمول پنج روز در یک کنفرانس پر مجازی حوادث و مسابقات. به عموم مردم به این معنی که یکی از فوق العاده livestream از کلیدی که در آن ما به اپل نشان می دهد آینده آن نرم افزار. برای بسیاری از ما این کرم محصول خواهد بود پرده برداری از iOS 14 (و iPadOS 14), شایعه آمدن با iMessages به روز رسانی جدید گزینه های سفارشی سازی و تناسب اندام برنامه در میان بسیاری از امکانات دیگر.

Livestream سخنرانی تنظیم شده است برای شروع در 10 a. m. PDT (1 p. m. EDT) در 22 ژوئن است که سنتی هم که لگد کردن کل کنفرانس یک هفته ای. تا آنجا که تماشای آن چیز خواهد شد به احتمال زیاد شبیه به این رویداد در سال گذشته:

آنچه مورد نیاز است به Livestream کلیدی?

در حالی که اپل هنوز به پرده رسمی مورد نیاز برای livestreaming WWDC سال 2020 سخنرانی آن را به احتمال زیاد به همان چند سال گذشته است.

در حالی که اپل توصیه می کند شما با استفاده از یکی از این دستگاه و نرم افزار ترکیب برای تماشای این رویداد شما نمی نیاز به. چندی پیش اپل مورد نیاز خواهد بود اما این روزها همه چیز کار می کنند بسیار بهتر است. برای مثال شما می توانید پخش زنده حوادث در نسخه های جدید گوگل کروم و یا موزیلا فایرفاکس, تا زمانی که کسانی که نسخه های پشتیبانی MSE (Media Service Extensions) در علاوه بر این به H. 264 (تصویری) و AAC (صوتی). اگر شما ترجیح می دهند به استفاده از مرورگر دیگری آن را باید فقط خوب کار می کنند تا زمانی که آن را مطابق با این مدارک است.

شما همچنین می توانید پخش این رویداد به تلویزیون اپل (نسل 2 یا بالاتر). شما فقط نیاز به آخرین tvOS نسخه به عنوان به خوبی به عنوان جدید ترین نسخه از iOS یا macOS.

بهترین راه برای تماشای کلیدی?

اگر شما در حال تلاش برای پخش زنده رویداد اپل در آی فون خود را, اپل, آی پاد لمسی یا اپل تلویزیون اپل یا اپل حوادث نرم افزار بهترین شرط بندی شما. اگر شما بر روی مک و یا کامپیوتر و یا شما ترجیح می دهم نه به دانلود این برنامه با استفاده از لینک زیر به تماشای جریان در سافاری و یا دیگر مرورگر سازگار.

شما می توانید به تماشای Livestream از آندروید?

اپل معمولا وانمود میکند که دستگاه های آندروید وجود ندارد در آن “چگونه به تماشای” دستورالعمل بنابراین شما نمی تواند برای تفکر آنها سازگار نیست. اما تلفن همراه آندروید خود را بیش از قادر به livestreaming این رویداد است. فقط دنبال قاعده کلی برای مرورگرهای وب ما در بالا بحث شد. اگر شما با استفاده از گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس شما همه مجموعه ای از این دو حمایت MSE, H. 264 و AAC. هر مرورگر وب است که حمایت از این فرمت نیز باید کار خوب است.

اگر شما در حال تکان دادن یک Amazon Fire قرص, شما همچنین باید پیدا کردن جریان پشتیبانی در مرورگرهای وب محبوب است. شما همچنین می توانید کپی و چسباندن URL ویدئو به یک برنامه مانند VLC برای آندروید و یا VLC برای, آتش, اما این روزها که نباید لازم باشد.

چگونه می توانم شما را تماشا WWDC فردی جلسه ؟

اگر شما یک توسعه دهنده بسیاری از شرایط فوق و راه هایی اعمال می شود برای تمام جلسات و مسابقات فراتر از نطق اصلی. اپل توسعه دهنده نرم افزار برای iOS و iPadOS است یکی از راه های دیگر برای رفتن به اپل توسعه دهنده وب سایت در:

بهترین از همه, آن را همه رایگان (مسلم است که شما یک توسعه دهندگان حساب). اپل به طور معمول اتهامات حدود 1600 دلار در هر بلیط برای حضور در WWDC در سن خوزه در فرد اما با اینترنت-تنها رویداد آن را به رایگان برای همه.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق اپل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی