با 2020 پیش نویس NFL در کتاب روزانه خود را رسانه ای مصرف شده به احتمال زیاد پر شده با پیش نویس کلاس مقالات. چگونه معمولی!

در حالی که وجود دارد این حقیقت به droning کر “ما نمی توانیم قضاوت هنوز” در رابطه با ارائه حکم در مورد پیش نویس یک کلاس شما هنوز هم می توانید نقد فرایند تصمیم ساز در طول فرآیند انتخاب.

اما این چیزی است که ما در اینجا انجام دهید.

یکی از چیزهایی که شما می توانید قطعا قاضی پس از یک پیش نویس NFL دولت از فهرست در حال حاضر که اکثر تیم ها تقریبا به طور کامل مجموعه ای به عنوان یک فصل است.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

در اینجا من به یک کلاس (A, F سبک) برای هر جرم به عنوان آن می ایستد در اواخر ماه آوریل است. در حال حاضر من نمی دانم چگونه شما همه مدرج در حال رشد اما پشت در خوب قدیمی ویرجینیا نظر a C متوسط بود …

… من مامان نمی کنم اما آنچه که در مقیاس گفت.

بنابراین اگر تیم خود را در a C آن به طور متوسط به دنبال جرم. اگر آن را C+ و یا بهتر بالاتر از متوسط جرم. ج – و یا حتی بدتر, شما در طرف دیگر متوسط است.

درجه: B

آن را دشوار است به توان گستاخی خوش بینانه در مورد 2020 کاردینالز جرم. Kyler موری استعداد بود تمام نرم افزار wideout DeAndre هاپکینز پس از حمله Rookie از سال کمپین هنگامی که او را دیدم عالی بازوی استعداد. هاپکینز کامل دریافت سپاه که در حال حاضر برجسته جامد استارت لری فیتزجرالد و مسیحی کرک با برخی از جذاب جوان عمق. در حال اجرا پشت کنیا دریک حفظ شده بود به تلافی نقش او خرد در فصل گذشته. این تیم حتی افزایش تا یک خط است که بیش انجام شده در سال 2019 با دور سوم rookie جاش جونز.

در نظریه آریزونا ندارد هر سوراخ در مهارت و موقعیت های جرم Kliff Kingsbury می خواهد اجرا شود. این کلاس می تواند راه بیش از حد محتاط در اواسط ماه اکتبر.

درجه: A-

شاهین بزرگ کارفرمایی همکاری با یکی از بهترین گیرنده گسترده duos در لیگ. تنگ پایان رسید و در حال اجرا به عقب را تجربه برخی از shakeup اما. هیدن هرست مصرف بیش از Austin هوپر است که جمع و جور کردن اما هرست حداقل برخی از پتانسیل بکر. حرکت از Devonta فریمن به تاد Gurley نمی تواند هر چیزی بدتر از جانبی یکی, حتی اگر سابق رم است که 70 درصد از قبل خود فرم. تا زمانی که برخی از linemen توهین آمیز پیش نویس در سال گذشته می تواند به سالم ماندن این باید یکی از خطرناک ترین حملات در لیگ.

Baltimore Ravens

درجه: A

Lamar جکسون در حال آمدن است یک 2019 فصل شامل برخی از wildly کارآمد عبور یک کارفرمایی عجله و ضبط و یک جایزه MVP. حضور او به تنهایی باعث می شود این نمره واحد یکی از این لیگ بهترین. طبیعی ثمر رساند رگرسيون خواهد رسید این گروه اما وجود دارد اتاق را برای رشد ، گلابی قهوه ای برک آوت در حال انتظار برای رخ می دهد. این وحشی که جکسون بود به عنوان مولد یک رهگذر بدون فوق العاده با استعداد قهوه ای سالم و ظاهر کردن برای 16 بازی.

درجه: B

صورتحساب را ساخته اند یک تلاش هماهنگ برای بهبود توهین آمیز قدرت شلیک در هر یک از سه فصل است. پس از تهیه پیش نویس کارفرمایی جاش آلن در سال 2018 در این تیم استعداد او جان براون و کول Beasley قبل از 2019 قبل از رفتن همه به تجارت برای Stefon Diggs ماه مارس. نتیجه این است که یک گیرنده سپاه شامل دو تا از بهترین جدا کننده در لیگ و یک جامد اسلات گزینه بین آنها است. این backfield همچنین دارای مقدار زیادی از استعداد پس از Devin Singletary دیدم انفجاری صفات به عنوان یک تازه کار و صورتحساب غرق در یک روز 2 انتخاب به ژاک ماست. آنها را به اجرا در پشت یک در نزدیکی لیگ-میانگین خط حمله.

با خیلی بالا پایان بالقوه در هر موقعیت به این سوال با این واحد تنها نهفته است با کارفرمایی. می توانید جاش آلن را یکی دیگر از جهش به عنوان خالص رهگذر و فشار بالا-15 NFL QB وضعیت? که نه قابل پرس و جو نگه داشتن بوفالو کردن یک محدوده است.

درجه: C+

کارولینای به وضوح معتقد است که آنها در حال تنظیم در جرم زیرا آنها صرف تمام خود را تا سال 2020 پیش نویس میدارد در طرف دیگر از فوتبال است. آنها ممکن است کاملا اشتباه است. بر روی کاغذ این بازیگران خوب به نظر می رسد. مسیحی McCaffrey و DJ مور شد هر دو تولیدی در سال گذشته با وجود برخورد با پایین-بشکه کارفرمایی بازی. اضافه کردن رابی Anderson باید تا Curtis ساموئل به انجام بیش از فقط اجرا عمیق مسیرهای. این سوالات برای این واحد دروغ با خط حمله و پشت مرکز. اگر تدی بریج می تواند در سطح بازی او برای نیواورلئان در سال گذشته این جرم می تواند بالاتر از متوسط واحد.

Chicago Bears

درجه: D+

بیایید شروع کردن با مثبت است. آلن رابینسون یکی از بهترین گیرنده در فوتبال است. آنتونی میلر به نظر می رسد او می خواهد در دراز مدت همسر در حال اجرا به طور متوسط 63 متری در هر بازی بیش از نهایی هفت هفته از 2019. Tarik کوهن باقی مانده لذت بخش سلاح از backfield. پس از آن همه چیز تیره است. گیرنده عمق یک علامت سوال به عنوان hodgepodge تنگ پایان اتاق رهبری به خوبی-over-the-hill جیمی گراهام. دیوید مونتگومری نبود یک نیروی مثبت به عنوان یک تازه کار. در خط حمله هنوز بزرگ علامت سوال. میچل Trubisky هنوز نظری استارت و او را تایید کرد خوب نیست. با تکیه بر Nick Foles به عنوان چیزی بیش از یک پشتیبان گیری قابل اعتماد در یک وضعیت ثابت کرده است که یک بیهوده و تلاش است.

Cincinnati Bengals

درجه: C

شماره 1 به طور کلی انتخاب جو نقب زدن را بیش از یک جرم است که به دور از سر کمد. در حالی که Bengals اساسا ایستاده پت در خط حمله در سال جاری پیش نویس آنها را دریافت 2019 اول طفیلی یونس ویلیامز در مقابله با چپ. که می تواند بزرگ باشد. گیرنده اتاق بسیار دستکمگرفتهشده اینجا. Rookie سه راهی هیگینز تایلر بوید و جان راس به عنوان سه را زک تیلور “خوب شماره 2s مجموعه” در گیرنده سپاه شبیه به گروه او با تحت Sean McVay در قوچ. سالم A. J. سبز خواهد تبدیل به عالی گیرنده واحد. جو Mixon تهدید یک holdout اما حتی اگر او به ابلهانه دست بازی ها Gio برنارد خوب است پر کردن.

Cleveland Browns

درجه: B

آنچه به چالش کشیدن گروه به درجه. این backfield امکانات یکی از بهترین ها در این بازی با نیک Chubb پیشرو در راه است. کریم شکار است که در بدترین حالت یک مکمل عالی و دارای سابقه قوی به عنوان یک نویسنده. Odell بکهام جونیور و جارویس Landry هنوز هم شکل یکی از NFL بهترین گیرنده گسترده duos در لیگ حتی اگر بکهام تحمل آسیب-خدشه دار کردن فصل در سال 2019. Austin هوپر بود به مخلوط اضافه شده و این تیم برداشت همکار تنگ پایان David Njoku را سال پنجم گزینه است. رزومه اینجا چیزی کمتر از عالی.

موفقیت این گروه در سال 2020 لولا در حمله مقابله با اضافات (Jedrick Willis, جک Conklin) که به اندازه کافی برای کار کردن برخی از عادات بد بیکر میفیلد توسعه یافته در فصل دوم خود را. میفیلد شد مشروع بد سال گذشته اما نگاه کاملا امیدوار کننده به عنوان یک تازه کار. ما باید خرید ارتجاعی برای Browns جرم.

Dallas Cowboys

درجه: A

به عنوان طولانی به عنوان Dak پرسکات است که در برابر این است که به وضوح یکی از بهترین جرائم در NFL. اضافه کردن CeeDee بره در 17 کلی انتخاب در آوریل بود آشکار کرد. او به پیوستن به یک واحد است که در حال حاضر شامل یک جفت گیرنده که هر دو پاک از 1100 متری در سال گذشته در عماری کوپر و مایکل گالوپ. حزقیال الیوت است که هنوز هم یکی از بهتر پشت در لیگ و در حال حاضر دارای مواد منفجره تغییر سرعت mate با تونی پولارد در فهرست. مایک مک کارتی ادعا می کند که درس های بسیاری آموخته در سال دور از فوتبال پس از او اجازه هکرها جرم رفتن بیات. اگر درست است این تیم خواهد بود بسیار سرگرم کننده به تماشای.

Can the Dallas Cowboys field the top offense in the NFL in 2020? (Photo by Ronald Martinez/Getty Images)
می توانید دالاس کاوبویز زمینه بالا جرم در NFL در سال 2020? (عکس توسط رونالد مارتینز/گتی ایماژ)

Denver Broncos

درجه: C+

این Broncos همه چیز را در قدرت خود را برای فراگیر درو قفل با حمایت از بازیگران این offseason. رایگان-عامل اضافه Melvin Gordon همکاری را با فیلیپ لیندسی به شکل یک قوی یکی-دو پانچ در backfield. در دور اول انتخاب جری Jeudy تیم تا سال 2019 برک آوت گیرنده Courtland Sutton دادن قفل دلخواهی اواز یا موسیقی دو نفری از پتانسیل شماره 1 سطح گیرنده. سریع K. J. Hamler نیز اضافه شد, به رقابت با همکار Penn State محصول DaeSean همیلتون برای WR3 گیگ. نوح Fant نیز در برک آوت رادار در انتهای تنگ پس از تثبیت خود بازی در اواخر سال گذشته است. این یکی واقعا ضعیف منطقه ممکن است خط حمله به خصوص مقابله با لکه های. هنوز هم اگر قفل است و حتی نزدیک به متوسط شروع کارفرمایی در فصل دوم این جرم در حال رفتن به یک جهش خوب.

Detroit Lions

درجه: C+

متی استافورد شد بازی در سطح بالا قبل از مصدومیت او را غرق در نیمه دوم سال 2019. اگر او پشت به سطح که این می تواند قوی واحد. Kenny Golladay یکی از بهترین جوان گیرنده در فوتبال و به رهبری لیگ در touchdowns فصل گذشته. پشت سر او شماره 2 گیرنده ماروین جونز در حال آمدن است یک سفر به IR عمق و پشت سر او نیست که مطلوب است. آنها خواهید بود در شمارش T. J. Hockenson به زندگی می کنند تا صدور صورت حساب خود را به عنوان هشتمین کلی انتخاب در سال 2019 پیش نویس NFL. D’Andre سویفت اضافه شد به فشار بارها مجروح Kerryon جانسون در بالای در حال اجرا پشت عمق نمودار — تنها موقعیت در جرم است که ویژگی های با کیفیت عمق.

Green Bay Packers

درجه: B-

هکرها باید یکی از بهترین quarterbacks به بازی بازی های top-پنج گیرنده در لیگ و در حال اجرا به عقب گره خورده است که برای اکثر عجله/دریافت touchdowns در سال 2019.

اما این است که کاملا به معنای واقعی کلمه در مورد آن.

این تیم که مورد نیاز فوری همکاران خود عبور نواز سپاه از پیش نویس NFL بیش از هر پیش نویس دو بازیکن (اردن عشق, A. J. دیلون) با دو میدارد که نمی بینم این زمینه در سال 1 حداقل. در یک زمان در آرون راجرز حرفه ای زمانی که آنها باید اطراف او را با قدرت شلیک حتی بیشتر به زندگی خود را آسان تر به عنوان مهارت های خود را کاهش آنها درخواست او را برای کار با کمتر گیرنده تر از همیشه.

Houston Texans

درجه: B-

در یک سال هوستون اصل ثابت آن خط حمله. سپس آنها رفت و شکست خود را دریافت سپاه. آن را به عنوان اگر تجارت DeAndre هاپکینز چپ Deshaun واتسون با هیچ چیز اما آن را هنوز هم بی اندازه از دست دادن. Brandin آشپز خواهد فولر کنی, عکسهای و Randall Cobb خواهد بود سمت چپ انتخاب کنید تا قطعات. که بسیاری از سرعت مخلوط با مقدار زیادی از دوام سوالات. شما در پیدا کردن همان کسانی که نمایش داده شد و با بالا و در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون که تیم رو در هاپکینز معامله است. او همچنین تا به بازی خوب برای هر کشش طولانی از زمان پس از سال 2016. واتسون یکی از بهترین بازیکنان در لیگ و او را کمک به بالا بردن این خدمه.

Indianapolis Colts

درجه: C+

این کلت دارای یکی از بهترین خطوط تهاجمی در NFL و افزود ورزشی جاناتان تیلور به یک backfield که در حال حاضر برجسته Marlon ماک و Nyheim Hines. این تیم قرار است تا به خوبی برای موفقیت به عنوان یک عجله حمله. شما هنوز هم باید به درخواست مقدار زیادی از سوالات در مورد چه نوع از عبور جرم آنها می شود در سال 2020 است. فیلیپ رودخانه ها اضافه شد به یک راه حل موقت برای یک تیم است که در ادامه به ساخت اما هنوز هم می خواهد به رقابت پس از از دست دادن ناگهانی اندرو موفق باشید. هیچ سوالی وجود دارد رودخانه را با مراتب برتر عبور حفاظت و در یک جرم است که او را مناسب بهتر در ایندیاناپولیس. اما وجود دارد یک کاهش قابل توجه در قدرت بازوی سال گذشته که نزدیک به او را benched. این تیم نیاز rookie گیرنده مایکل پیتمن جونیور به آمار حق دور برای دریافت این سپاه به خوبی به اندازه کافی برای جبران رودخانه از نقاط ضعف.

Jacksonville Jaguars

درجه: D+

Jaguars’ مشکلات شروع صف مقابل که خود را در خط حمله نگاه برتری دارند اغلب در 2019. این تیم انجام نشده زیادی برای تکمیل بازیکنان آنها بازی با سال گذشته داشته باشد و به امید از بهبود بازی از سمت چپ مقابله با کم رابینسون در حال حاضر که او سالم است. D. J. Chark شکست در سال 2 با 1,008 متری و هشت نمرات. او بهترین بازیکن در این واحد است. Rookie Laviska Shenault جونیور را فشار کریس کانلی و Dede وستبروک پشت Chark. لئونارد Fournette پایین خط به آمار نگاه خوب است اما او به رهبری یک جرم است که رتبه 30 در عجله میزان موفقیت سال گذشته است. اگر گاردنر Minshew می توانید پس گرفتن برخی از وقار و فرم او با بازی در طول ماه های سپتامبر و اکتبر سال گذشته از این می توانید نگاه کنید بیشتر شبیه به یک لیگ-متوسط واحد. است که یک قفل.

Kansas City Chiefs

درجه: A+

پاتریک Mahomes فوتبال الوهیت و با ارزش ترین بازیکن در این سیاره است. شما می توانید جلوگیری از تجزیه و تحلیل وجود دارد.

کانزاس, شهرستان نیز دارای تراویس Kelce و Tyreek تپه, که دو تا از بهترین بازیکنان در مواضع خود. کانزاس, شهرستان باید به Mecole Hardman فرصتی برای فشار سامی واتکینز برای WR2 گیگ. واتکینز خوب است برای بازی های بزرگ در جهش است اما دور از سازگار دارایی. در هر صورت این دو دور از مواد منفجره سه نفر از wideouts. به بالا از آن همه خاموش, کانزاس, شهرستان ساخته شده و لوکس انتخاب آنها می توانید به استطاعت در 32nd به طور کلی با در نظر گرفتن در حال اجرا پشت کلاید ادواردز-Helaire. این سازمان احساس می کند او مقایسه مطلوب به سابق اندی رید مورد علاقه برایان وستبروک. پاتریک Mahomes شخصا درخواست آنها پیش نویس این تصویب نواز دینامو.

With quarterback Patrick Mahomes running the show, the Kansas City Chiefs have an unmatched array of offensive talent. (Photo by Dylan Buell/Getty Images)
با کارفرمایی پاتریک Mahomes در حال اجرا نشان می دهد که Kansas City Chiefs باید بی همتا مجموعه ای از توهین استعداد. (عکس توسط Dylan Buell/گتی ایماژ)

لاس وگاس Raiders

درجه: B-

اظهارات snagged یک جوان در حال اجرا در جاش Jacobs در سال گذشته و اضافه شدن یک استعداد با سرعت های تجاری در سال جاری پیش نویس با هنری Ruggs III. شما می توانید سوال حکمت رفتن با Ruggs بیش از CeeDee بره و جری Jeudy اما آنچه را انجام داده است انجام می شود. و Ruggs قطعا کمک خواهد کرد این تیم در هزاران راه. لاس وگاس در ادامه به خیط و پیت کردن خود را تصویب نواز سپاه با استعداد با اضافه کردن چاقوی ارتش سوئیس لین Bowden و جالب دارای جای خواب برایان ادواردز در روز 2. این گروه کار می کنند با دریافت خدمه رهبری تنگ end دارن والر در کنار Tyrell ویلیامز و شکارچی اکلاهما.

ناگهان درک Carr تا حد زیادی به کار با.

لس آنجلس شارژر

درجه: B-

این شارژر قابلیت شروع کارفرمایی است که به نام فیلیپ رودخانه برای اولین بار از سال 2006 است. مربیگری کارکنان مورد علاقه Tyrod تیلور باز خواهد شد 2020 به عنوان استارتر اما در نهایت باید راه را برای toolsy rookie جاستین هربرت. تیلور است نه یک حق رای دادن کارفرمایی اما بازی های برگزار شده است به خوبی در شرایط پایدار. شارژر ارائه چنین وضعیتی است. شماره 1 گیرنده Keenan آلن بازگشت و پس از پاکسازی 100 جلب در سال 2019. خود را در حال اجرا همسر مایک ویلیامز در زمان گام بزرگ در سال گذشته است. شکارچی هنری حفظ شده بود از طریق حق رای دادن برچسب و پویا بازیکن زمانی که سالم است. گل میخ های در حال اجرا پشت آستین Ekeler را در داخل و در نزدیکی تمام وقت وظیفه با Melvin Gordon رسما از تصویر. سمت چپ خط و هربرت سقف تنها درست علامت سوال.

لس آنجلس قوچ

درجه: B-

قوچ شروع به قطعه با هم متفاوت اما موثر جرم نسبت به پایان سال 2019 فصل است. پس از حرکت به یک 12-پرسنل-power-اجرا-بر اساس حمله که در حال غرق برخی از به نظر می رسد از اوایل McVay عصر لس آنجلس به طور متوسط 29 امتیاز در هر بازی بیش نهایی خود را در پنج بازی. این خواهد بود که رویکرد رفتن به جلو. تنگ پایان تایلر Higbee نگاه به سرمایه گذاری بر روی فرصت برای اثبات او واقعا شکست سال گذشته است. در طول همان کشش Higbee به طور متوسط بیش از 10 اهداف در هر بازی. گیرنده های رابرت جنگل و کوپر Kupp باقی می ماند بالا دو در اینجا با Brandin آشپز حمل به هوستون. Rookie ون جفرسون خواهد شد به امید پیروزی سوم گیرنده و پا زدن Kupp داخل جایی که او را بسیار مناسب تر به رشد است. تازه کار گیری Akers و دارل هندرسون جونیور را با تشکیل کمیته و نبرد به بیش از RB1 فرفره سمت چپ توسط تاد Gurley. که هیچ چیز بدتر از حرکت جانبی.

جارد Goff راحت تر بود زمانی که آنها نقل مکان کرد جیب برای او به جای درخواست او را به نفع خود از جیب در پشت یک مظنون خط. لس آنجلس انجام نمی زیادی برای تغییر آن واحد بنابراین انتظار می رود Goff به بوت شدن مقدار زیادی در سال 2020 است. این واحد روند را به طور کلی اما هنوز برخی از قطعات خوب.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

Miami Dolphins

درجه: C+

پس از سرگرم کننده کشش به پایان 2019, دلفین ها نمی اتلاف وقت هر اضافه کردن منابع برای تضمین آینده خود جرم. در حالی که رایان Fitzpatrick به عنوان ممکن است هفته 1 استارت و حداقل کهنه مربی میامی پیش نویس توا Tagovailoa با پنجم به طور کلی انتخاب کنید. او یک چشم انداز قوی است که به ارمغان می آورد دقت عبور و قابلیت های فنی به جدول. هر دو از این quarterbacks جامد از سلاح های خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها 2019 اجرا نیست flukes. رایگان Undrafted عامل پرستون ویلیامز به دست آورده یک نقطه شروع در پیش فصل و در ادامه به فلش. یک بار پیش نویس مجسمه نیم تنه DeVante پارکر در نهایت تبدیل نور به پایان رسید و داغ. مایک Gesicki ساخته شده و مقدار زیادی از پیشرفت در انتهای تنگ. با توجه به این که ما لازم نیست که یک نمونه از بازی خوب از هر یک از این جوان دارایی و خط حمله است که هنوز یک کار در حال پیشرفت است, آن را خوب به دقت و توجه در مورد این طرح به عنوان چیزی بیش از به طور متوسط واحد.

Minnesota Vikings

درجه: B-

وایکینگ ها باید واضح و هویت و بازی به این خوبی. این تیم به ارمغان می آورد این دو از Dalvin طبخ و الکساندر Mattison. سابق به عنوان یک عمل پاک کردن زنگ گاو در حالی که دومی فلش قابل توجهی توانایی هنگامی که با توجه به فرصت است. کرک عموزاده عمل, بازی عمل بوت مبتنی بر جرم که در حال اجرا بازی خوبی است. در حالی که هنوز کامل بازیکن او را خوب در این سیستم است. از دست دادن Stefon Diggs نیش. او در این واحد بهترین بازیکن و بهترین مسیر دونده در NFL. این تیم را جایگزین او آماده-به-کمک rookie جاستین Jefferson. او قوی تکنسین است که آماده خواهد شد به بازی حق دور در کنار آدم Thielen. در خط حمله نیز افزایش تا در پیش نویس با درشت عزرا کلیولند در مقابله با.

New England Patriots

درجه: D

چگونه پرستان طرح در نقاط به ثمر رساند هر زمان که آنها آینده خود را در حال بازی فوتبال بازی ؟ شما می توانید استدلال می کنند این تیم بدترین کارفرمایی اتاق گیرنده گسترده سپاه و تنگ پایان نمودار عمق در کل لیگ. جدید انگلستان ساخته شده محقر شده تا لرزش آن موقعیت. برایان هویر را در رقابت با جارت Stidham. Marqise لی است که چهره جدید در گیرنده گسترده پیوستن به گذشته خود-نخست دامپزشکان Ismail Sanu و جولیان ادلمن و سپس N’Keal هری (12 جلب به عنوان یک تازه کار). آنها انداخت دو دور سوم به پیش نویس میدارد در رشد و نمو تنگ پایان این سال است. این خط حمله رو بهتر است به عنوان 2019 فصل رفت اما نه دقیقا بالا و پنج واحد در سراسر NFL. در حال اجرا پشت پایدار تولید یک لیگ-متوسط (در بهترین حالت) عجله حمله در سال 2019.

آن را کاملا معقول به اعتماد لایحه Belichick. شاید یکی دیگر از حرکت های آینده است. شاید آنها در حال برنامه ریزی برای تانک برای ترور لارنس. اما اجازه می دهد تا واقعی. بر روی کاغذ این است که به راحتی یکی از بدترین جرائم در NFL.

New Orleans Saints

درجه: A-

پرستاران را رول خوبی مواجه نگردند گروه در سال 2020 است. مایکل توماس کامل گل میخ آینده شکستن رکورد 2019. امانوئل ساندرز و جارد آشپز نشان داد سال گذشته آنها هنوز هم آن را داشته باشد و به توماس بهترین سرسپردگان در چند سال. آلوین Kamara باید یک نیروی یک بار دیگر در سال 2020 پس از آسیب-سرند فصل سال گذشته است. زمانی که او نیاز املا Latavius موری قوی مکمل. این گروه مجموعه ای به تشدید هنوز هم قوی بخشهایی از Drew Brees’ بازی و به حداقل رساندن تاثیر از مناطق که در آن او شروع به لغزش. همه آنها را به کار در پشت یکی از پنج بهترین خطوط تهاجمی در فوتبال است.

New York Giants

درجه: C+

در تئوری غول های خوب دریافت سپاه. استرلینگ شپرد و طلایی تیت واقعا خوب هستند جانبازان در حالی که داریوش Slayton راه outkicked انتظارات در سال 1. اوان Engram یکی از بهترین پاس نواز تنگ به پایان می رسد در فوتبال است. مشکل این است که آنها به ندرت به نظر می رسید که همه آنها را در این زمینه پر رونق هم سال گذشته است. که ممکن است مورد دوباره در سال 2020 به عنوان Engram است و پرستاری در حال حاضر یک پا آسیب است. Saquon Barkley نیز دچار صدمات در سال گذشته تاسیس شده است به عنوان یکی از بهترین پشت در لیگ. نیویورک سرمایه گذاری در خط حمله در هر یک از این گذشته دو offseasons و واحد رو به بهبود است. دانیل جونز به حال بازی های بزرگ سال گذشته اما نیاز به ایجاد ثبات در بازی های خود را به منظور استفاده از حمایت بازیگران.

New York Jets

درجه: C-

امید است در عین حال برای جت اما این گروه همچنان شدید کار در حال پیشرفت است. در حال اجرا پشت لو’Veon بل بود یاس در سال اول خود را با جت. شما می توانید آن را به یک فقیر وضعیت و خماری از مصرف کامل فصل دور از فوتبال اما هنوز هم در مورد. گسترده گیرنده اتاق یکی از ضعیف ترین لیگ به خصوص از عمق چشم انداز. Jamison Crowder جامد حافظه گیرنده و لنگر این گروه است. کارگر ماهر Breshad Perriman و دور دوم rookie Denzel میمس احتمال پیروزی خارج گیگابایت است. Perriman بازی کرده بود و زمانی که بر نام و لاکهارت یکی از با استعداد ترین wideouts در سال جاری پیش نویس است. هر سه را تکمیل تنگ پایان اواز یا موسیقی دو نفری از رایان گریفین و کریس هرندون.

Philadelphia Eagles

درجه: B

همه می دانستند عقاب مورد نیاز برای دریافت سریع تر این offseason. هیچ کس می دانست که آن را بیش از عقاب خود را. پس از مصرف Jalen Reagor در دور 1, این تیم اضافه شده دو سریع تر رسیور در روز 3. Reagor را انتخاب مطرح شده برخی ابرو به سادگی چرا که او پیش از جاستین, Jefferson, اما او واقعا متناسب با دقیقا آنچه عقاب نیاز دارید. فیلادلفیا به سرعت تبدیل به یک توپ جرم در سال گذشته جریان از طریق دو تنگ می رسد حافظه رسیور و عبور از ابتلا به پشت. Reagor باز می شود تا زمینه را برای آنها که نمی تواند انجام نگرفته است. جانباز DeSean Jackson هنوز عامل در زمانی که او سالم, ارائه بسیاری از مشکلات برای مخالفان. مایل ساندرز نشان داد چشمک می زند از درخشش سال گذشته و می تواند یک جهش بزرگ رو به جلو است.

Pittsburgh Steelers

درجه: B-

بن Roethlisberger باز خواهد گشت در سال 2020 پس از از دست رفته تقریبا تمام فصل گذشته با آرنج آسیب است. جانباز رهگذر خواهد بود روشن دورافتاده در میان آنچه یک جوان گروه از مهارت های بازیکنان موقعیت است. بت اسمیت-شوستر در حال آمدن است خاموش کردن فصل زمانی که او تلاش می کرد با صدمات و خارج از بازی بیش از حد اغلب. با سه گزینه برای بازی در محیط در محل این سال اسمیت-شوستر می تواند به یک موقعیت راحت تر. جیمز واشنگتن تولید شده وقتی پرسیده شد که سال گذشته در حالی که Diontae جانسون نشان داد چشمک می زند درخشان مسیر در حال اجرا است. Rookie تعقیب Claypool به ارمغان می آورد و درشت عمودی حضور به خارج گیرنده نقطه به عنوان به خوبی. تنگ پایان اریک Ebron نیز به مخلوط اضافه شده. اگر جیمز کانر و بن Roethlisberger سالم ماندن و تصرف خود را تا سال 2018 اشکال این واحد می تواند فراتر از انتظارات.

San Francisco 49ers

درجه: B+

اجازه دهید روشن است: اگر آنها ندارد Kyle Shanahan خدمه این فقط ممکن است در دریا از دست داده.

اما آنها فراموش کرده اند او, بنابراین بدون نیاز به فریم آن را به هر راه دیگر.

The 49ers باید یکی از دو بهترین تنگ به پایان می رسد در فوتبال با جورج بازیگوش; یک جهان-تغییر استعداد. براندون Aiyuk به ارمغان می آورد هر دو یک عنصر عمودی در علاوه بر این به توانایی اضافه کردن و حتی بیشتر پس از گرفتن آب به دریافت سپاه که در حال حاضر Deebo ساموئل. این Shanahan سیستم افزایش هر دو عملکرد خود را در حال اجرا پشت و کارفرمایی جیمی Garoppolo. این تیم مطمئن ساخته شده بود وجود دارد هیچ خط حمله رها کردن زمانی که جو Staley بازنشسته با اجرای یک سرقت از یک تجارت برای ترنت ویلیامز. ما باید پروژه بدون افت برای 49ers این سال است.

Seattle Seahawks

درجه: B-

Seahawks همیشه خود را محدود سقف با بازی بیش از حد محافظه کارانه و بیش از ارتکاب به این بازی در حال اجرا. این است که یک گروه با استعداد از بازیکنان به خصوص در بالا. راسل ویلسون یکی از بهترین quarterbacks در لیگ و شیمی خود را با تایلر Lockett است که تقریبا به هیچ یک دوم. سال دوم گیرنده DK Metcalf نشان داد او بالا پرواز توانایی خود را در طول rookie فصل است. اگر او باعث می شود حتی بیشتر پیشرفت به عنوان یک بازیکن او را به شکل یکی از بهترین گیرنده duos در لیگ کنار Lockett. عمق در گیرنده بزرگ نیست و گرگ اولسن فقط می افزاید: بیشتر سوالات بهداشت به یک در حال حاضر لرزان تنگ پایان ، Seahawks باید جرم هر سال به دلیل ویلسون و امیدوارم با دو رسیور در سال 2020 می تواند یک جهش رو به جلو به سمت بزرگ است.

Tampa Bay Buccaneers

درجه: A-

خلیج تمپا Buccaneers در حال لود می شود. حتی اگر شما اذعان کرد که تام برادی است این بازیکن او یک بار بود او را وادار به بازی با برخی از بهترین حمایت از استعدادهای خود را. کریس گادوین لب گنده میخ و ثابت آن در هر سطح در فصل گذشته. مایک ایوانز باقی مانده است یکی از بهتر محیط رسیور در لیگ. راب Gronkowski بعید است به بازگشت در اوج فرم اما او هنوز هم باعث می شود علاوه بر جریمه به عنوان سومین کمانچه در عبور از حمله. او می تواند پیشرو در انتهای تنگ اتاق اما O. J. Howard هنوز هم می تواند مستقر در راه های خلاق به عنوان یک تعریف. در خط حمله کردم و یک ضربه در بازو در پیش نویس خود را در دور اول سمت چپ مقابله با; نیاز به حرکت می کند. به عنوان پیش نویس Ke’Shawn Vaughn. محکم عبور محافظ و منظم دونده های تازه کار ممکن است فشار رونالد جونز از نقطه بالا در نمودار عمق.

این سوپر باول یا نیم تنه برای تمپا این سال است.

Tennessee Titans

درجه: B-

تیتان بودند به طور چشمگیری متفاوت جرم با رایان Tannehill تحت مرکز. رفته بود کهنه راکد حمله مارکوس Mariota روز. جرثقیل هنری یکی از منحصر به فرد ترین پشت در NFL گسترده مواد منفجره سلاح از backfield. قطعا وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا این دو می تواند اجرای آن را در سال 2020 است. هنری به کار گرفته شده یک تن از لمس سال گذشته و این تیم را متعهد به او را در دراز مدت هدف قرار دادن او را با حق رای دادن برچسب. Tannehill داده شد چند سال معامله قبل از او می تواند در نظر گرفتن تست بازار است. او خواهید بود به خلال تیم با بازی-بازی های اکشن. دیگر نمی توان این جرم توسط A. J Brown, استعداد گیرنده که نگاه هر بیت یک ردیف 1 wideout در rookie مبارزات انتخاباتی. تیتان نیاز به بیت دیگر بازیکنان مانند Jonnu اسمیت را به یکی دیگر از جهش در این سال اند اما گیری از یک حمله قوی.

Washington Redskins

درجه: D

واشنگتن ساخته شده حرکت بزرگ در پیش نویس سال گذشته برای به دست آوردن آینده ای امیدوار کننده از حق رای دادن در Dwayne هاسکینس و یک گیرنده را برای او همکار Ohio State محصول تری McLaurin. دومی عالی بود به عنوان یک تازه کار. هر چیزی که شما می خواهید برای دیدن از یک سال اول گیرنده به wildly خوش بینانه در مورد آینده خود چشم انداز McLaurin نشان داد شما در 2019. متاسفانه او برای-مطمئن شوید که قطعه خوب قفل شده است-در سال 2020 است. واشنگتن تند و پایدار از پشت در حال اجرا. شما نمی توانید مطمئن باشید هر یک از آنها بالاتر از متوسط استارت در این مرحله در حرفه خود. Rookie آنتونیو گیبسون ترکیبی گجت سلاح در حال حاضر جذاب ترین از این دسته است. تیم امید یک یا بیشتر از آنتونی گاندی-طلایی کلوین هارمون و استیون سیمز مراحل به ارائه یک همسر در حال اجرا برای McLaurin. وجود دارد بسیاری از جوانان در اینجا, بنابراین حکومت نیست اما در حال حاضر این واحد دارای یک راه طولانی برای رفتن.

گوش دادن به Yahoo Fantasy Football, پادکست

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی