1992 المپیک تیم رویایی بود که تمرکز قسمت 5 از “آخرین رقص” در روز یکشنبه و به طور خاص چرا سابق دیترویت پیستونز ستاره Isiah Thomas بود و سمت چپ آن است.

که بحث های زیادی به طور طبیعی, ریخته به دوشنبه — و در نهایت بدستآمده عذرخواهی به توماس از ESPN مایکل Wilbon.

‘نه از 12’

در حال اجرا نظریه شده است که مایکل جردن است که بسیار واضح و روشن در مورد دوست نداشتن خود را به سمت توماس, نمی خواهم او در المپیک 1992 تیم در بارسلونا بازی.

اردن اگر چه خاموش است که در این مستند.

“شما می خواهید به آن را نسبت به من بروید و من مهمان” اردن گفت. “اما من نبودم.”

اردن و متوجه می گویند که توماس حضور را تغییر پویا از این تیم است. با توجه به توماس’ بسیاری از دشمنی با بازیکنان در لیگ Wilbon گفت: در این مستند آن را بیشتر از یک تلاش گروهی است که او را نگه داشته و خاموش المپیک فهرستی.

“که در آن نقطه سحر و جادو و Isiah تا به حال چیزی که خود” Wilbon گفت: در این مستند. “پرنده و Isiah به حال خود است. و Scottie. که نیمی از تیم. آنها نمی خواهید به بازی با او.”

Wilbon آن را در زمان یک گام بیشتر در روز دوشنبه در حالی که صحبت کردن با ESPN راشل نیکولز در “پرش.”

به گفته او فقط سه نفر بودند در 12-مرد فهرستی که استقبال توماس با آغوش باز.

“من میخوام گویند نه از آن بچه ها تنها بودند و نه به نفع حلق آویز کردن با Isiah Thomas در آن زمان و چیزی که در تابستان بود [راحیل] آن بزرگ پاتوق. آن را مانند تابستان اردوگاه” Wilbon گفت: ESPN در روز دوشنبه. “آنها می دانستند که آنها می خواستند به صرف تابستان با, و آنها می دانستند که آنها نمی خواهند به صرف تابستان با.

“حلق آویز است که بر روی مایکل جردن فقط نادرست و … که گروهی از مردم, من قصد دارم برای گفتن نه از 12 آنها از آن ساخته شده شناخته شده به هر کس که این ندارد کسی آنها می خواستند در اردوگاه تابستانی.”

Wilbon به سرعت معذرت خواهی

تنها چند ساعت پس از ظاهر خود را در ESPN Wilbon عذرخواهی به توماس در توییتر.

ظاهرا او “مرده اشتباه” در مورد نه نفر از اعضای تیم رویایی عدم تمایل به بازی با توماس.

توماس پذیرفته عذرخواهی به زودی پس از آن ،

بنابراین به نظر می رسد بحث زندگی می کند.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی