وقتی که من تعداد بازدید Washington Redskins’ اردوگاه های آموزشی در ماه ژوئیه گذشته یک لحظه ایستاده بود در چنین راهی است که من شده اند قادر به تکان دادن آن است.

آن رخ داده است پس از تمرین امروز صبح طی یک مصاحبه با جی weather underground. در حال حاضر weather underground تنها چند هفته از اخراج شدن خیلی از بحث در اردوگاه های متمرکز بر روی صندلی داغ که قرار داده شده بود زیر سر مربی. وجود دارد مقدار زیادی از پچ پچ در مورد این تیم در دور اول انتخاب کارفرمایی Dwayne هاسکینس, و هنگامی که او می تواند آماده به سر می برد. از دست رفته در همه این بود که مقدار ذکر از تیم قبلی شروع کارفرمایی الکس اسمیت. فوتبال جهان تا به حال تا حد زیادی نقل مکان کرد از او یک تضاد از سال قبل زمانی که اسمیت به دست آورد و در ژانویه 2018 از Kansas City Chiefs شد مورد ستایش قرار داد به عنوان جانباز رهبر به طور معمول ناکارآمد سازمان بشدت مورد نیاز است.

اسمیت زندگی می کردند تا این که صدور صورت حساب. مداوم او دست کمک واشنگتن منجر به یک 6-3 رکورد بهترین NFC شرق. پس از آن آمد یک Nov. 18 بازی خانگی برابر هوستون تگزاس و تفرج است که تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای. اسمیت دچار وحشتناک پا آسیب در حالی که اخراج — استخوان خود را حتی سوراخ پوست خود را — و او از دست رفته بقیه فصل به عنوان ردسکینز کاهش یافت بدون رهبر خود را.

آسیب را شدت – عفونت جراحی های متعدد تهدید به 35 ساله حرفه ای – تولید یک جریان ثابت از اخبار. هنوز اسمیت بارها و بارها ابراز تمایل خود را به بازگشت و بازی.

Alex Smith looks on from a box during a Washington Wizards and Detroit Pistons game at Capital One Arena on Jan. 21, 2019 in Washington. (Photo by Rob Carr/Getty Images)
الکس اسمیت به نظر می رسد از یک جعبه در یک Washington Wizards و دیترویت پیستونز بازی در پایتخت یکی از عرصه on Jan. 21, 2019 در واشنگتن است. (عکس توسط راب Carr/گتی ایماژ)

آنچه که من نمی دانم آن چه چند می تواند به طور کامل شناخته شده تا الهامی یک ساعته ESPN مستند در نوتوانی به نام “پروژه 11” که جمعه پخش شد چقدر زشت جنگ در برابر خوردن گوشت باکتری ها حمله کردند که زخم او تا به حال تمام شده است, چگونه خطر ناک آن نزدیک شد.

قبل از این فیلم مستند اسمیت شده بود ساکت به شیرجه رفتن به جزئیات اسفبار در چند نوبت او را به صحبت با رسانه ها طبعا ترجیح می دهند به نگه داشتن چیزهای در آینده متمرکز شده.

اما در گفتگو با weather underground که همان روز در تابستان گذشته من از او پرسیدم اگر او تا کنون فکر اگر اسمیت را بازی دوباره weather underground سکوت که به دنبال آن برای چند ثانیه پس از این سوال گفت: مقدار زیادی در نگاه به گذشته.

“آره منظورم … این سختی معامله” weather underground گفت. “اما چیزی که در مورد الکس است که اگر آن را یک-خارج-از-یک-میلیون معامله او خواهیم بود.”

این همان احساسات است که بسیاری مبتنی بر رسانه های اجتماعی به نظر می رسید به دست گرفته اند و از “پروژه 11.” در پایان آن اسمیت ندارد فلزی غول پیکر تدبیر را بر روی پای خود و آزادانه با بچه های خود یک حرکت عهد به کار خود اخلاق و روح سرکش در برابر آسیب است که پس از تهدید به بخشی از پای راست خود را.

این همه به نظر می رسید به آمار خانه با بینندگان بود که به خوبی ببینید با توجه به چند سنگ جامد NFL quarterbacks اخراج شده اند بیشتر به راحتی در سراسر کشور توسط طرفداران فوتبال از اسمیت, سابق, شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید تبدیل به مجسمه نیم تنه که مبارزه راه خود را به صرفه جویی در کار خود را و حتی چند Pro کاسه در کانزاس سیتی.

آنچه اسمیت هم در کانزاس سیتی بود و پیروزی مردم با حرفه ای خود را حتی اگر آنها باقی مانده تقسیم در بازی های خود را. در K. C. Smith بود سیلی با مخوف “بازی مدیریت” برچسب. که به همراه چند زودرس حذفی خروجی و انتخاب پاتریک Mahomes ممکن است لازم خروج خود را. اما در پایان پنج سال از روی لئامت دادن او هنوز هم به طور گسترده ای مورد احترام و قدردانی به طوری که روسای طرفداران اهدا بیش از 60 ، 000 دلار به بنیاد خیریه در روز پس تجارت خود را به واشنگتن به عنوان یک تشکر از شما برای کمک های خود را.

“من احساس بسیاری از پشتیبانی از بسیاری از مردم” اسمیت گفت: من در تابستان گذشته. “من بسیار سپاسگزار برای همه جا من بازی کانزاس, شهرستان و طرفداران.”

مثبت راه اسمیت چپ این سازمان کمک کرده و به کلی vibes خوب است که باقی می ماند در قدیمی خود را stomping زمینه. اسمیت پناه هیچ بیمار را به سمت Mahomes بود که گرفته شده بود جایگزین او پس از یک فصل است که در آن او هدایت این ستاد به یک 11-5 ضبط و حتی به عنوان یک مربی در طول جوانه زدن سوپراستار و احتمالی MVP را “اشتباه سال” در سال 2017.

به این روز Mahomes صحبت می کند به شدت از اسمیت و باعث می شود مطمئن شوید که مردم می دانم آنچه که او انجام داد برای او.

“ساختمان که رابطه ای که من تا به حال با او را برای یک سال دیدن او هر روز و سپس به بیرون رفتن برای غذا خوردن با خانواده اش و او را با مال ما ساخته شده است یک رابطه” Mahomes به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

Kansas City Chiefs quarterback quarterback Alex Smith, right, stands on the sideline with backup quarterback Patrick Mahomes, left, during a 2017 preseason game in Seattle. (AP Photo/Elaine Thompson, File)
Kansas City Chiefs کارفرمایی کارفرمایی الکس اسمیت راست می ایستد در حاشیه با پشتیبان کارفرمایی پاتریک Mahomes سمت چپ در طول یک سال 2017 پیش فصل بازی در سیاتل. (AP Photo/ایلین تامپسون فایل)

این دو حتی باقی ماند زیر اسمیت تجارت به واشنگتن صحبت کردن از طریق تلفن یا پیام کوتاه هر چند ماه یا بیشتر. به طوری که تا سال 2018 شروع فصل از آن آسان بود برای اسمیت به درک Mahomes’ MVP اجرا شود.

“این مسخره چگونه پت بازی” اسمیت گفت. “من آن را دوست داشتم. این بسیار سرگرم کننده بود. من نمی دانم چگونه شما می تواند یک طرفدار فوتبال و نه لذت بردن از آنچه که آنها در سال گذشته است. آن را بسیار منحصر به فرد پت مانند یک بازیکن منحصر به فرد است مانند یک ابزار منحصر به فرد تنظیم شده است. من فکر کردم آن یک تن از سرگرم کننده به تماشای.”

اما این همه نیست اسمیت دوست داشت.

“من دوست دارم که چگونه پت به کار گرفته شده خود را به خارج از میدان” اسمیت اضافه شده است. “منظور من به عنوان یک پسر جوان که این موفقیت بسیار سخت است. تا ببینید که چگونه او آن را به کار گرفته تا ببینید که چگونه او ادامه داد: برای رسیدگی به آن نیز فقط به عنوان موثر است. به یک MVP در 23 و هنوز هم نگه داشتن ذهنیت او — فروتن خوب هم تیمی — [آن دشوار است].”

بنابراین هنگامی که اسمیت گفت: ESPN که او ریشه برای اشراف به پیروزی در سوپر باول LIV چند ماه پیش که رتبه بندی به عنوان یکی از حداقل تعجب آور چیزهایی که من تا کنون شنیده ام.

“بسیاری از خوب دیدن وجود دارد … من لذت بردن از تماشای آنها را” اسمیت گفت: از ستاد. “و پت را مانند یک بچه خوب. مردم از من بپرسید در همه زمان ها اگر من دیوانه یا تلخ اما واقعا نمی خواهم که در همه. واقعا وجود دارد مانند حس غرور حتی کمی فراتر از تماشای آن بچه ها بازی مانند آنها انجام دهد.”

در طول اسمیت پنج سال به عنوان یک نویسنده در شهر کانزاس او نوشته شده 50-26 رکورد همه در حالی که تکمیل 65 درصد از خود عبور ارسال پوچ 102-33 touchdown-به-رهگیری نسبت و هدایت این تیم به چهار حذفی اسکله. کلیت تمام است که باید به راحتی جای او را در تیم سالن از شهرت یک روز.

اما برای دست زدن به خود را مانند یک کمال حرفه ای تمام وقت و با میل و رغبت آموزش NFL بعدی سوپراستار به بوت? آره, آن را ایمن می گویند که اسمیت نیز به دست آورده قدردانی از کل فوتبال دوست شهرستان است که در مجموع همیشه می گویند چیزهای خوب در مورد او در دهه های آینده.

که اسمیت میراث در شهر کانزاس و پس از همه چیز او شده است از طریق بیش از 18 ماه گذشته آن را سرد کنید که در حال حاضر به لطف انعطاف پذیر روح او نمایش داده می شود در “پروژه 11” هر کس دیگری در این کشور شروع به انجام همان.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر