چارلز اوکلی سرزنش Patrick Ewing برای نیکز از دست دادن به گاو نر در سال 1993

در قسمت 6 از “آخرین رقص” چارلز اسمیت برجسته شد که نیویورک نیکز موفق به آن گذشته بولز در پلی آف هنوز دوباره. این یک مبارزه سخت 1993 کنفرانس شرق نهایی و نیکز به حال یک شانس برای رفتن تا 3-2 در سری. اما اسمیت از دست رفته چهار مستقیم layups به عنوان گاو بازی تان دفاع. شیکاگو برنده بازی رفت و در پرچ عنوان در بازی 6. نیکز طرفداران بدیهی است که ویران کرد و 5 بازی بعدها به عنوان شناخته شده “چارلز اسمیت بازی.”

اما چارلز اوکلی اسمیت می گوید: نباید سرزنش برای نیکس ” سقوط که postseason. او را سرزنش نیکز ستاره پاتریک اوینگ با توجه به New York Post.

“پاتریک در پایان بازی او می خواهم دو تیمی,” Oakley گفت: از طریق پست. “او می خواهم شلیک fadeaways در دو تیم که صدمه دیده است ما به عنوان یک تیم است.”

“ما نمی عکس و بازی را به دست خود را. با دفاع آنها از یک منطقه و ساخته شده است یک دیوار. آنها می دانستند پاتریک نبود قصد عبور از این دو تیم است. فیل به تماشای بسیاری از فیلم. ما به تماشای بسیاری از فیلم. اما ما بازی چکرز و آنها در حال بازی شطرنج است.”

مرتبط: گاو بحث پادکست: “آخرین رقص” قسمت 5 و 6, recaps

Oakley در ادامه می گویند که سارکوم نمی تواند مطابقت اردن ستاره قدرت با استفاده از جالب استعاره.

“گاو تا به حال مایکل و ما تا به حال پاتریک” Oakley گفت. “آن را مانند دیدن بیانسه و رفتن به دیدن کسی که در تلاش به Beyoncé. اگر Beyoncé است که در شهر همه رفتن برای دیدن Beyoncé. اگر مایکل و پاتریک در شهر هستند همه در حال رفتن به دیدن مایکل. آنها تا به حال ‘نشان می دهد.’ ما سعی کردیم به آنها را متوقف کند و ما نمی تواند آنها را متوقف کند.”

Oakley همچنین گفت که نیکز مربی پت رایلی سهام برخی از سرزنش برای این سری از دست دادن به عنوان به خوبی.

“پت رایلی هرگز تنظیم به وضعیت” Oakley گفت. “در حاصل کار دو تیم ما همین بود. آنها به دام افتاده ما کامل دادگاه. ما هرگز چیزی شبیه به آن برای به دام انداختن آنها را و آنها را به فکر می کنم در مورد بازی.

و البته اگر شما به دنبال برای somone به سرزنش شما نمی توانید فراموش refs.

“ما باید آنها را مورد ضرب و شتم و ما نمی آنها را ضرب و شتم” Oakley گفت. “گاو رو بسیاری از تماس های تلفنی. من که به مایکل به این روز است. این لیگ بهترین بازیکن را دریافت کنید تمام, تماس, زمانی که او نیاز به. اما مایکل عکس ساخته شده است.”

اینجا کلیک کنید برای دانلود جدید MyTeams برنامه توسط NBC Sports! دریافت پوشش جامع از تیم خود و جریان خریداران به راحتی بر روی دستگاه شما.

چارلز اوکلی سرزنش Patrick Ewing برای نیکز از دست دادن به گاو نر در سال 1993 در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme