شکستن همین Shula ضبط خواهد شد لایحه Belichick نهایی مرزی. و او باید بسیاری از نرده در برابر آن.

در سایه عبور از همین Shula یکی از بزرگترین مربیان در NFL تاریخچه آن را سخت به نگه دارید از فکر کردن در مورد لایحه Belichick در روز دوشنبه.

ما در حال ورود به عصر Belichick حرفه ای که در آن تعقیب Shula در حال رفتن به تبدیل شدن به یک نقطه کانونی. سوپر کاسه را هنوز هم می تواند یک اندازه گیری برای میهن پرستان جدید انگلستان سر مربی اما Belichick است که 68 سال دارد و انجام همه چیز قابل تصور تا به این نقطه است. میراث او امن است. او یک لحظه Hall of Famer. دیگر از بازسازی یک حق رای دادن و نشان دادن او می تواند به موفقیت پایدار بدون تام بردی وجود ندارد بسیاری از قله های چپ است که می تواند در طول تاریخ بوده است.

به جز Shula را قرار گرفتن در مربیگری دارند. به یک مورخ از بازی مانند Belichick که مهم است.

به عنوان آن را باید. Shula تمام زمان پیروزی بالغ — 328 در فصل به طور منظم و 347 از جمله بازی حذفی — عظیم الجثه بودند هنگامی که او را ترک NFL در سال 1995. به طوری آنها در نظر گرفته شد اعداد است که به احتمال زیاد هرگز نقض می شود دوباره. است که تا زمانی که Belichick وارد در انگلستان رفت و در دو دهه rip از طریق لیگ ظاهر می شود در نه سوپر کاسه و ساختمان NFL پاسخ به امپراتوری روم.

موفقیت آن است که هم زده طیف وسیعی از احساسات را در سراسر فوتبال بیش از دو دهه گذشته — هیجان و تحسین و نفرت, حسادت, حسادت و همه چیز را در میان. Shula قطعا نبود ایمنی بدن به آن ، به عنوان Belichick این تیم شروع به رول کردن پیروزی ها و چالش برخی از بخش های کلیدی از Shula میراث او قطعا به اشتراک گذاشته شده برخی از کاندید افکار. انواع کلمات است که می تواند به عنوان یا صداقت یا تلخی بسته به جایی که شما ایستاده بود به نظر شما از میهن پرستان.

Bill Belichick has won six Lombardi Trophies as head coach of the Patriots. (AP Photo/Patrick Semansky)
لایحه Belichick موفق به کسب شش لومباردی غنائم به عنوان سر مربی از میهن پرستان. (AP Photo/پاتریک Semansky)

همین Shula به یاد ماندنی کلمات مورد لایحه Belichick, میهن پرستان

“این Spygate چیز کاهش یافته است, آنچه آنها انجام” Shula گفت: در سال 2007 در مصاحبه با نیویورک دیلی نیوز به عنوان پرستان رانندگی شد به ایجاد تنها دوم کامل فصل به طور منظم در NFL تاریخچه کنار Shula 1972 دلفین ها. “شما نفرت را به آن متصل شده و به موفقیت های خود را. آنها آن را کردم.”

Shula بعد اقدام به لبه است که سخن گفتن, گفته, انگلستان خواهد بود مستحق نامحدود به رسمیت شناختن اگر آن را زد postseason جدول پس از کامل فصل 2007 — که میهن پرستان در نهایت نمی دست به New York Giants در سوپر باول.

که نبود آخرین بار Shula کج به برخی از Belichick انتقاد. در سال 2015 او در این گزارش با اشاره به Belichick به عنوان “بلی-تقلب” در مصاحبه با South Florida Sun-نگهبان, به دنبال یک تبصره و یک سال بعد در سالگرد 50 کنفرانس خبری برای دلفین ها که در آن او اشاره deflating فوتبال.

“ما همیشه سعی کردم به زندگی با قوانین و تنظیم یک مثال است که آن را همیشه انجام می شود با تعداد زیادی از کلاس بسیاری از کرامت” Shula گفت: ازدحام فلوریدا رسانه ها که در سال 2016 رویداد. “همیشه راه راست را انجام داده. … ما نمی کاهش هر توپ است.”

در طول چند سال گذشته این نظرات که همیشه Shula-Belichick پویا و پیچیده است. برای Belichick با او به اشتراک گذاشته تحسین Shula در زمان های مختلف در طول دهه گذشته تا حدی از طریق لنز از پدرش استیو که مربی در شمال شرقی اوهایو و همچنین در نیروی دریایی و در زمانی که Belichick خود شد NFL دستیار و سر مربی. او به برخی از این effusive ستایش دوشنبه زمانی که به یاد Shula مشارکت در بیانیه ای.

“همین Shula یکی از همه زمان بزرگ مربیگری آمار و ارقام و استاندارد برای قوام و رهبری در NFL” Belichick گفت. “من خوش شانس بود به رشد در مریلند به عنوان یک فن از بالتیمور کلت که تحت مربی Shula شد یکی از برجسته تیم از آن دوران. من اولین اتصال به مربی Shula بود از طریق پدر من که دوستی با مربی Shula رفت و برگشت به روز خود را در شمال شرقی اوهایو. من گسترش عمیق ترین تسلیت من به Shula خانواده و دلفین ها سازمان است.”

برعکس Shula به نظر می رسید که ستایش برای Belichick تنها تا Spygate حادثه وقتی NFL مجازات Patriots در سال 2007 برای مداخله دفاعی سیگنال از مخالفان. پس از آن و در طول دوره Belichick صعود نسبت به Shula تمام زمان پیروزی رکورد او تا گاه به گاه برخی از نقاط داغ از انتقاد.

همه از آن تقویت شد در طول سال به خصوص در صورت Belichick بالقوه unseating Shula به عنوان NFL را winningest تمام وقت مربی. مانند بسیاری از چیزهای جدید در انگلستان موفقیت آن را انجام موجز “خوب در مقابل بد” پرنیان به آن است. و یکی است که تنها بلندتر به عنوان زمان می رود. این نمی شود گریه می کند فقط از طرفداران که نفرت Patriots برای هر مناجات چیز یا بخشی از رسانه ها که برای همیشه کاتالوگ جدید انگلستان کمتر-از-بکر شهرت برای شکستن قوانین و یا متهم فریبکارانه ماشینی.

این را از Shula دوستان و هم تیمی های که گرفته اند تا مبارزه از طرف او در گذشته است.

بچه ها مثل سابق دفاعی مقابله با مانی فرناندز که بازی برای Shula و یک بار groused به پالم بیچ پست در مورد Belichick گرفتی Shula را به نفع خود ضبط: “شما نمی توانید آن را متوقف کند. من فقط فکر می کنم این شرم آور است که یک مرد که به طور مداوم می شود, گرفتار, فریب داد, است که حتی وجود دارد چرا که — من نمی دانم — خود را از شخصیت اخلاقی و برگ من نوع بازجویی.”

Former Miami Dolphins football quarterback Bob Griese, left, President Barack Obama and 1972 Dolphins Coach Don Shula, right, hold a signed jersey in the East Room of the White House in 2013 during a ceremony honoring the Super Bowl VII champs. (AP Photo/Jacquelyn Martin)
سابق میامی دلفین فوتبال کارفرمایی باب Griese سمت چپ رئیس جمهور باراک اوباما و 1972 دلفین مربی دان Shula راست نگه داشتن یک امضا نیوجرسی در شرق کاخ سفید در سال 2013 در مراسم تجلیل سوپر باول هفتم شانزه. (AP Photo/Jacquelyn مارتین)

چه خواهد گذشت Shula رکورد ميانگين در تاریخی بحث?

که برجسته نقل قول از آنجا که آن را بسیار جامد طرح چگونه Belichick منتقدان می رویم به تعریف ظهور خود را به عنوان او می شود و نزدیک به Shula. از آن خواهد شد ساخته شده در مورد شخصیت. و اگر شما بر این باورند Belichick است و فاقد آن در طول اجرا خود را از طریق لیگ, شما به احتمال زیاد رفتن به تکیه به این باور است که Shula است چه از لحاظ تاریخی درست در مورد NFL و آن را شرم آور به دیدن او سقوط به شماره 2. به ویژه هنگامی که شماره 1 است و یک پسر که حق رای دادن متهم شده است از فریب دادن یک تعداد انگشت شماری از بار در طول زندگی حرفه ای او.

این که آیا شما با آن موافق خواهد شد و به احتمال زیاد سقوط به همان کد پستی در مورد چگونه شما احساس می کنید در مورد پرستان’ با موفقیت و به طور کلی. اگر شما فکر می کنم آن شده است آلوده در طول سال شما نگاه کنید در Belichick تعداد به عنوان حامل همان ضعف. اگر فکر می کنید او یک نابغه مربیگری که هوشمندانه outworked سیستم و بارها و بارها تنظیم تیم او به هر مزیت شما را در جای بلند قرار دادن به عنوان یکی که به دست آورده بود. و اگر شما فکر می کنم او تا حد زیادی محصول بردی شما همیشه دیدن پیروزی خود را در مجموع به عنوان که.

خط پایین این است Shula عبور قرار می دهد Belichick به بسیار موجز چشم انداز. در یک طرف تاخر از Belichick را پایدار تسلط و واقعیت است که او هنوز مسیرهای Shula 43 مجموع برنده (از جمله پلی آف) صحبت می کند با صدای بلند برای طرفداران که ممکن است قدردانی Shula عظمت. از سوی دیگر Shula عبور نیز به ما یادآوری می کند که Belichick است که هنوز هم خیره به سمت بالا در ستون مهمی مربیگری اندازه گیری. هنوز هم وجود دارد کسی که نگه داشتن بر روی یک پله از تاریخ بالاتر از او که به معنی Belichick هنوز چیزی قابل توجهی به فشار به سمت. حتی در 68.

مانند بسیاری دیگر از میهن پرستان’ rarefied شاهکارهای تحت Belichick مصرف Shula را قرار گرفتن در آن برنده ستون به احتمال زیاد برای همیشه لطفا برای آخرین. لحظه ای تعیین کننده از تاریخ فوتبال برای یک مرد که به مراقبت زیادی در مورد این نوع از چیزی. اما دستیابی به آن و گرفتی Shula نمی خواهد بدون بحث در مورد صداقت و صداقت و چه خواهد شد به یاد زمانی که تاریخ به نظر می رسد در یک عدد است.

همان بحث برخی همیشه مطبوعات در مورد پرستان بعد از اینکه ما یاد حافظه Belichick در یک روز مثل جمعه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر